Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε την πρώτη selfie με το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έγινε για δεύτερη φορά μανούλα, φέρνοντας στον κόσμο τον junior Efrem, τον μικρό Αντρέα.

Διαβάστε επίσης: Ο Εφραίμ ανέβασε φωτογραφία με τον γιο του και του αφιέρωσε το τρόπαιο(ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια είναι λεχώνα και θα βρίσκεται για λίγο καιρό μακριά από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις της. Η ίδια δυο εβδομάδες μετά τη δεύτερη γέννηση του γιους της, ανέβασε φωτογραφία sta social media και έστειλε ξεχωριστό μήνυμα. Συγκεκριμένα ανέφερε


Να μαστε και εμεις μετα απο πολλες μερες απουσιας!:)την γλυκια μας καλημερα σε ολους😊😊 και ενα τεραστιο ευχαριστω για όλα τα μηνύματα σας και τις υπέροχες ευχές σας!! σας ευχαριστούμε πραγματικά πάρα πολύ!!!η μεγαλυτερη ευλογια🙏🏻🙏🏻💖💖😘😘😘θα τα λεμε απο εδω για λιγο, προς το παρον και εγω τηλεθεατρια:)))

Επόμενο άρθρο

Ολοκληρώθηκε η 2η πρόβα της Τάμτα: Δείτε τα πρώτα ανεπίσημα πλάνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσίασε και βρίσκεται στην κορυφή των φαβορί του α' ημιτελικού
09/05/2019 - 10:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο... πανηγύρι του Κατακλυσμού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με την οικογένειά της έκανε βόλτες και διασκέδασε αλά κυπριακά
16/06/2019 - 10:47

Καταζητείται 25χρονος για υπόθεση απαγωγής (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία Κύπρου ζητάει τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό του
03/06/2019 - 16:19

Καταζητείται 29χρονος από την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό του
29/05/2019 - 14:49

Τρομερός Κρέσπο, ανέβασε περσινή φωτογραφία του τελικού (ΦΩΤΟ)

Τρόλαρε με τον καλύτερο τρόπο τους αντιπάλους του ο άσος του ΠΑΟΚ
12/05/2019 - 11:10

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με το νεογέννητο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο - Σε ποιον μοιάζει το μωρό;
08/05/2019 - 14:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού - Λευκωσίας

Κλειστό τμήμα του αυτοκινητόδρομου κοντά στον κυκλικό κόμβο Γερμασόγειας

Νέο κάλεσμα από τον αναπληρωτή του Κόρμπιν για δεύτερο δημοψήφισμα του Brexit 

"H καρδιά και οι αξίες των Εργατικών είναι υπέρ της παραμονής στην ΕΕ"

Το εντυπωσιακό φαινόμενο της "πανσελήνου των ρόδων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ορατό από κάθε γωνιά του πλανήτη μέχρι και το πρωί της Τρίτης
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ

Κρήτη: Οδηγός έκανε "βουτιά θανάτου" με το όχημά του σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Μετά από μεγάλη επιχείρηση, ο άτυχος άνδρας ανασύρθηκε νεκρός
Διεθνή

Έφυγε από τη ζωή ο πρώην Πρόεδρος της Αιγύπτου Μοχάμεντ Μόρσι

Άφησε την τελευταία του πνοή στο Δικαστήριο

Πιθανή μια σύντομη συνομιλία, όχι όμως επίσημη συνάντηση Τραμπ-Πούτιν

Η ανακοίνωση του Κρεμλίνο για τη Σύνοδο των G20 στην Ιαπωνία τον Ιούλιο

Γιλντιρίμ και Ιμάλογλου διασταύρωσαν τα ξίφη τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αληλοκατηγορίες και εξαγγελίες στο debate ενόψει των επαναληπτικών εκλογών της Κυριακής

tv news

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα πιστεύει ότι μόνο αν παραδοθεί θα μπορέσει να πείσει την αστυνομία...

Η Κάτια βάζει δικό της ντετέκτιβ να ψάξει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ