Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέβασε την πρώτη selfie με το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έγινε για δεύτερη φορά μανούλα, φέρνοντας στον κόσμο τον junior Efrem, τον μικρό Αντρέα.

Διαβάστε επίσης: Ο Εφραίμ ανέβασε φωτογραφία με τον γιο του και του αφιέρωσε το τρόπαιο(ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια είναι λεχώνα και θα βρίσκεται για λίγο καιρό μακριά από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις της. Η ίδια δυο εβδομάδες μετά τη δεύτερη γέννηση του γιους της, ανέβασε φωτογραφία sta social media και έστειλε ξεχωριστό μήνυμα. Συγκεκριμένα ανέφερε


Να μαστε και εμεις μετα απο πολλες μερες απουσιας!:)την γλυκια μας καλημερα σε ολους😊😊 και ενα τεραστιο ευχαριστω για όλα τα μηνύματα σας και τις υπέροχες ευχές σας!! σας ευχαριστούμε πραγματικά πάρα πολύ!!!η μεγαλυτερη ευλογια🙏🏻🙏🏻💖💖😘😘😘θα τα λεμε απο εδω για λιγο, προς το παρον και εγω τηλεθεατρια:)))

Επόμενο άρθρο

Ολοκληρώθηκε η 2η πρόβα της Τάμτα: Δείτε τα πρώτα ανεπίσημα πλάνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσίασε και βρίσκεται στην κορυφή των φαβορί του α' ημιτελικού
09/05/2019 - 10:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "συγνώμη" της Ντόρις Κυριακίδου στη...μητέρα της Έλλη Κυριακίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου ένα ακόμα συγκλονιστικό show
28/11/2019 - 20:49

Απούσα για δεύτερη ημέρα η Αριστοτέλους - Ποια την αντικατέστησε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γνώριμη γυναικεία παρουσία έκατσε στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/11/2019 - 12:57

H Aριστοτέλους ποζάρει με τη ρόμπα της και στολίζει για τα...Χριστούγεννα(ΦΩΤΟ)

38 και σήμερα για την πιο χαρούμενη γιορτή του χρόνου
17/11/2019 - 19:44

Tα δάκρυα της Αριστοτέλους on air για την...θανατική ποινή 14χρονου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση και το συγκλονιστικό αφιέρωμα σε μια ιστορία ζωής
16/11/2019 - 13:23

Η σοκαριστική εικόνα από το διαλυμένο αυτοκίνητο του Άγγελου Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

Άγιο είχαν οι Αγγελος Αναστασιάδης και ο συνεργάτης και φίλος του Απόστολος Τερζής
15/11/2019 - 09:59

"Ειπα ψέματα στο παιδί μου ότι είμαι σε μοναστήρι αλλά είμαι στην...φυλακή"

"Όταν μπήκα στη φυλακή νόμιζα ότι..." Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από τις Φυλακές
11/11/2019 - 17:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ολοκληρώνεται το μεγάλο ταξίδι για τον μικρό Αντώνη και επιστρέφει Κύπρο

"Επιστρέφουμε στην Κύπρο μας γεμάτοι γνώσεις, εμπειρίες, δυνατά συναισθήματα"

Βραβεία σε άτομα και Οργανώσεις για το έργο και την προσφορά τους για τα ζώα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το 3ο Παγκύπριο Συνέδριο του Κόμματος για τα Ζώα

Στις 17 χιλιάδες ανέρχονται τα κλοπιμαία οχήματα και πινακίδες (BINTEO)

Τα κλοπιμαία συνδέονται ως επί το πλείστον με την διάπραξη διαρρήξεων
Ελλάδα

Δεν θα υπάρξει θερμό επεισόδιο με τη Τουρκία λέει ο Σύμβουλος Εθνικής Ασφάλειας

"Δεν θα επιτρέψουμε τουρκικό γεωτρύπανο να επιχειρήσει στην ελληνική ΑΟΖ"

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού

Άτυπο πρόγευμα εργασίας 20 ΥΠΕΞ της ΕΕ διοργανώνει ο Ν. Δένδιας

"Εντάσσεται σε σειρά ενεργειών της διπλωματίας να στηρίξει εμπράκτως τη διεύρυνση της ΕΕ"
Διεθνή

Αναφορές για τραυματίες μετά από έκρηξη σε ηφαίστειο στη Ν. Ζηλανδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τουρίστες βρίσκονταν στον κρατήρα - Προειδοποιούσαν οι επιστήμονες

Χιλιάδες διαδηλωτές στο Κίεβο παραμονή της συνάντησης Ζελένσκι-Πούτιν

Οι διαδηλωτές ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του κόμματος του πρώην προέδρου Πέτρο Ποροσένκο

Η 34χρονη Σάνα Μάριν η νέα Πρωθυπουργός της Φινλανδίας

H νεώτερη Πρωθυπουργός που είχε ποτέ η χώρα

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 09/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ