Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα μας δείχνει το σώμα της μετά τον τοκετό και στέλνει "μήνυμα"

Η Χριστίνα Μπόμπα έγινε για πρώτη φορά μητέρα πριν ενάμιση μήνα και η ίδια νιώθει πολύ ευτυχισμένη γι' αυτό. Η Χριστίνα Μπόμπα δεν διστάζει να μοιράζεται με τους διαδικτυακούς τις φίλους όμορφες οικογενειακές στιγμές με τις δίδυμες. Αυτή την φορά θέλησε να δείξει την αλλαγή που έχει δεχτεί το σώμα της μετά την μητρότητα, τονίζοντας πως εκείνη έχει αγκαλιάσει πλήρως τις συγκεκριμένες αλλαγές.

Ειδικότερα, η Χριστίνα Μπόμπα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται η ίδια χαμογελαστή φορώντας το μαγιό της και δείχνοντας το κορμί της. "Εγώ και το καινούργιο μου σώμα! Είμαι πιο ευτυχισμένη από ποτέ... και ευγνωμονώ το σώμα μου που έφερε στον κόσμο 2 πολύτιμα πλασματάκια! #beyou #postpatrumbody” σημείωσε κάτω από την ανάρτησή της. Ο Σάκης Τανιμανίδης άφησε με την σειρά του ένα γλυκό σχόλιο: "Τώρα σε θέλω ακόμα πιο πολύ!”.

Δείτε την σχετική φωτογραφία:

 

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Βούλγαρης: Η πρώτη δημοσιευμένη φωτογραφία του με την Κατρίνα Τσάνταλη

Είναι από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της ελληνικής showbiz
03/08/2021 - 16:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Μπόμπα: Η βόλτα με τις κόρες της και τα ασορτί παπούτσια

Απολαμβάνει όμορφες στιγμές με τις κόρες της
10/09/2021 - 08:17

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Έτσι περνάνε τα μεσημέρια με τις μικρές τους!

Ο Σάκης Τανιμανίδης απαθανάτισε την Χριστίνα Μπόμπα την ώρα που κοιμήθηκε στον καναπέ
05/09/2021 - 10:25

Χριστίνα Μπόμπα-Σάκης Τανιμανίδης: Μεσημεριανό με τις δίδυμες κορούλες τους

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης βρήκαν τον πιο διασκεδαστικό τρόπο για να φάνε
04/09/2021 - 11:36

Η Μπόμπα απαντά στα αρνητικά σχόλια που έλαβε για τη φωτογραφία που θηλάζει

Δείτε την ανάρτηση και το μακροσκελές κείμενό της
01/09/2021 - 13:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΒΙΝΤΕΟ: Έφτιαξαν μουσείο με τη ζωή του χθες στον Ξυλιάτο

Πήραν παλιά κτίρια, τα μετέτρεψαν σε διατηρητέα...για να μην ξεχαστεί η κυπριακή παράδοση

Πονοκέφαλος στις Αρχές: Γιατί κλέβουν τους καταλύτες από οχήματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία δεν αποκλείει το ενδεχόμενο κυκλώματος που δρα σε όλη την Κύπρο

Ψάχνουν φόρμουλα για να διώκονται ποινικά οι ψευδείς αναρτήσεις σε social media

"Φρένο" στην παραπληροφορήση στο διαδίκτυο επιχειρεί να βάλει η Βουλή
Ελλάδα

Πάνω από 1.300 νέα κρούσματα καταγράφηκαν σήμερα στην Ελλάδα (ΠΙΝΑΚΑΣ)

33 ασθενείς "έσβησαν" λόγω κορωνοϊού στα νοσοκομεία της χώρας

ΦΩΤΟ:Σοβαρό ατύχημα σε αγώνα καρτ, διασωληνώθηκε 6χρονος

Απογειώθηκε, χτύπησε στα κάγκελα και τραυμάτισε το παιδί στο κεφάλι

Άγριο φονικό στη Θεσσαλονίκη: Μπήκε σε εστιατόριο και μαχαίρωσε 24χρονο

Νεαρός άφησε την τελευταία του πνοή στη μέση του δρόμου
Διεθνή

AUKUS: Κινεζική «αντεπίθεση» στη συμφωνία ΗΠΑ-Βρετανίας-Αυστραλίας

Η συμφωνία «περιπλέκει» την επίλυση των πυρηνικών ζητημάτων σε Βόρειο Κορέα και Ιράν

Οι τέσσερις "αστροτουρίστες" που έγραψαν ιστορία στο διάστημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική πτήση της SpaceX, αποτελούμενη απο απλούς πολίτες, στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία

Ανθρώπινο δράμα στο Αφγανιστάν: "Η συγνώμη των ΗΠΑ δεν είναι αρκετή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ατέρμονος θρήνος για όσους χάθηκαν στο τρομοκρατικό κτύπημα στο αεροδρόμιο της Καμπούλ

tv news

Η Αργυρώ δίνει άλλοθι στον Πέτρο για την ημέρα του φόνου...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Λυκούργος προτείνει στη Μυρτάλη να προσβάλουν τη διαθήκη ως πλαστή...

«Η γη της ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/09/2021 - 06:00DEAL