Ψυχαγωγία

Η Χρυσούλα Διαβάτη ξαναχτυπά: "Δεν γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη..."

Η ηθοποιός προκάλεσαι αίσθηση για ακόμα μια φορά με τις νέες τις δηλώσεις...

Στο "στόχαστρο" της Χρυσούλας Διαβάτη μπήκε αυτή τη φορά ο ηθοποιός Αλέξης Γεωργούλης όπου θα πρωταγωνιστεί στην θεατρική παράσταση "Ζητείται Ψέυτης". Η ηθοποιός σε δηλώσεις της στην εκπομπή "Ευτυχείτε" είπε ότι δεν γνωρίζει ποιος είναι ο Αλέξης Γεωργούλης  ενώ στη συνέχεια αναφέρθηκε στα ριάλιτι τα οποία κατακλύζουν πλέον την εποχή μας και κατακεραύνωσε

Δεν τον γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη, συγχωρέστε με! Ξέρω ότι είναι ηθοποιός, δεν τον έχω δει ποτέ! Δεν τον ξέρω τον κύριο Γεωργούλη...

Μακάρι να παρέλθουν τα ριάλιτι αλλά πιστεύω πως έχει γίνει μία πάγια κατάσταση, ανοίγεις την τηλεόραση και βλέπεις συνέχεια τέτοια! Γιατί ποιος βλέπει τώρα τηλεόραση; Κάτι γριές κι ηλικιωμένοι… βλέπουν οι νέοι τηλεόραση; Όλα αυτά τώρα με όλα αυτά τα μοντέλα που τα λυπάμαι όταν τα βλέπω, με τα άλλα να βρίσκουν ερωτικούς συντρόφους, είναι αξιολύπητα πράγματα...

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

Ο Αλέξης Γεωργούλης θα αντικαταστήσει τον Μάρκο Σεφερλή!

Η οριστική απόφαση για την παράσταση «Ζητείται Ψεύτης» μετά τον σάλο που ξέσπασε
18/01/2019 - 13:45

Η Χρυσούλα Διαβάτη υποστηρίζει δημόσια τον Μάρκο Σεφερλή

Η ηθοποιός πήρε το μέρος του Σεφερλή στην κόντρα με την Έλενα Ακρίτα…
13/12/2018 - 16:51

Αλέξης Γεωργούλης: Ερωτευμένος ξανά με διάσημη ηθοποιό (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που ασχολήθηκε μαζί του ακόμα και η Daily Mail
22/09/2018 - 16:57

Έξαλλη για ακόμα μία φορά η Χρυσούλα Διαβάτη άνοιξε πυρ εναντίον.... όλων

Στο στόχαστρό της τα ριάλιτι, όλοι όσοι τα παρακολουθούν, αλλά και ο Γιώργος Αγγελόπουλος
25/01/2018 - 15:42

Ο Αλέξης Γιωργούλης αντιδρά για τη σχέση της Σωτηροπούλου-Μαραβέγια

Η αποκάλυψη της Σταματίνας Τσιμτσιλή για την σχέση τους , αλλά και για τον Γεωργούλη
20/12/2017 - 10:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος στα τατουάζ για άτομα κάτω των 16 ετών βάζει νομοσχέδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα, το υπουργείο Υγείας κατοχυρώνει νομικά το επάγγελμα

Στόχος εμπρηστών πρώην κατάδικος στο Παραλίμνι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από την φωτιά υπέστησαν ζημιές άλλα δύο οχήματα, 42χρονης και 65χρονου

Φάκελος χαλλούμι: Νέες νομικές μάχες για το εμπορικό σήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καδής και Λακκοτρύπης άνοιξαν τα χαρτιά τους στην Κοινοβουλευτική Επιτροπή Γεωργίας
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ