Ψυχαγωγία

Η Χρυσούλα Διαβάτη ξαναχτυπά: "Δεν γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη..."

Η ηθοποιός προκάλεσαι αίσθηση για ακόμα μια φορά με τις νέες τις δηλώσεις...

Στο "στόχαστρο" της Χρυσούλας Διαβάτη μπήκε αυτή τη φορά ο ηθοποιός Αλέξης Γεωργούλης όπου θα πρωταγωνιστεί στην θεατρική παράσταση "Ζητείται Ψέυτης". Η ηθοποιός σε δηλώσεις της στην εκπομπή "Ευτυχείτε" είπε ότι δεν γνωρίζει ποιος είναι ο Αλέξης Γεωργούλης  ενώ στη συνέχεια αναφέρθηκε στα ριάλιτι τα οποία κατακλύζουν πλέον την εποχή μας και κατακεραύνωσε

Δεν τον γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη, συγχωρέστε με! Ξέρω ότι είναι ηθοποιός, δεν τον έχω δει ποτέ! Δεν τον ξέρω τον κύριο Γεωργούλη...

Μακάρι να παρέλθουν τα ριάλιτι αλλά πιστεύω πως έχει γίνει μία πάγια κατάσταση, ανοίγεις την τηλεόραση και βλέπεις συνέχεια τέτοια! Γιατί ποιος βλέπει τώρα τηλεόραση; Κάτι γριές κι ηλικιωμένοι… βλέπουν οι νέοι τηλεόραση; Όλα αυτά τώρα με όλα αυτά τα μοντέλα που τα λυπάμαι όταν τα βλέπω, με τα άλλα να βρίσκουν ερωτικούς συντρόφους, είναι αξιολύπητα πράγματα...

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γεωργούλης:Ξεκίνησε την καριέρα του ως Ευρωβουλευτής με ερώτηση για το...FaceApp

Όλα όσα δήλωσε, η Κομισιόν και η επιτροπή στην οποία έγινε μέλος
23/07/2019 - 09:57

Χάρης Ρώμας:"Η Χρυσούλα Διαβάτη έχει άδικο και είναι ρατσιστική η δήλωση"-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για τη θεατρική παράσταση στην Κύπρο και τις εκδηλώσεις θαυμασμού
08/07/2019 - 18:48

Ξεσπά η Χρυσούλα Διαβάτη:"Είναι ντροπή να εκπροσωπούν το λαό...καλλιτέχνες"

Όσα δήλωσε σε εκλογική βραδιά και το "άκυρο" στο κλάδο της
08/07/2019 - 09:59

Ο Αλέξης Γεωργούλης χοροπηδάει από χαρά στο... Ευρωκοινοβούλιο! (ΦΩΤΟ)

Ο ενθουσιασμός του ηθοποιού για το νέο του ξεκίνημα και η περίοδος προσαρμογής
15/06/2019 - 08:59

Αλέξης Γεωργούλης: Η πρώτη του ανάρτηση ως... ευρωβουλευτής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα μοιράστηκε από το ευρωκοινοβούλιο ο ηθοποιός
05/06/2019 - 14:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προτάσεις για αλλαγές ώστε να ενταχθούν στο ΓεΣΥ απέστειλαν ΠΙΣ, ΠΑΣΙΝ, και ΕΝΙΚ

Τις απέστειλαν σε ΠτΔ, Υπουργό Υγείας, κόμματα και ασθενείς

ΟκΥΠΥ για Τμήματα Αιμοκάθαρσης: Δεν υπάρχει πρόβλημα υποστελέχωσης

Λόγω καλοκαιρινής περιόδου υπάρχουν αυξημένες άδειες

Eurostat: Κυπριακή υπηκοότητα σε 1315 Ρώσους το 2017

Έλαβαν επίσης υπηκοότητα 502 από το ΗΒ και 481 από την Ουκρανία
Ελλάδα

"Μαύρη επέτειος-Υπάρχουν ακόμα καμμένα σπίτια και απανθρακωμένα σκυλιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" στο Μάτι - Πού πήγαν τα 10 εκατομμύρια της Κύπρου που δόθηκαν στο Μάτι;

Μπήκαμε σε σπίτι στο Μάτι ένα χρόνο μετά την τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απανθρακωμένα κατοικίδια κείτονται μέχρι σήμερα στο πάτωμα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες
Διεθνή

«Πέθαναν» τον Ερντογάν

Διασπορά fake news για το πρόσωπο του Τούρκου Προέδρου

Ιρανός ΥΠΕΞ: Εύκολο να αρχίσεις σύρραξη, αδύνατο να την τελειώσεις

Προειδοποιεί τη Δύση έπειτα από τη σύλληψη του υπό βρετανική σημαία δεξαμενόπλοιου

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 13:15DEAL