Ψυχαγωγία

Η Χρυσούλα Διαβάτη ξαναχτυπά: "Δεν γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη..."

Η ηθοποιός προκάλεσαι αίσθηση για ακόμα μια φορά με τις νέες τις δηλώσεις...

Στο "στόχαστρο" της Χρυσούλας Διαβάτη μπήκε αυτή τη φορά ο ηθοποιός Αλέξης Γεωργούλης όπου θα πρωταγωνιστεί στην θεατρική παράσταση "Ζητείται Ψέυτης". Η ηθοποιός σε δηλώσεις της στην εκπομπή "Ευτυχείτε" είπε ότι δεν γνωρίζει ποιος είναι ο Αλέξης Γεωργούλης  ενώ στη συνέχεια αναφέρθηκε στα ριάλιτι τα οποία κατακλύζουν πλέον την εποχή μας και κατακεραύνωσε

Δεν τον γνωρίζω τον Αλέξη Γεωργούλη, συγχωρέστε με! Ξέρω ότι είναι ηθοποιός, δεν τον έχω δει ποτέ! Δεν τον ξέρω τον κύριο Γεωργούλη...

Μακάρι να παρέλθουν τα ριάλιτι αλλά πιστεύω πως έχει γίνει μία πάγια κατάσταση, ανοίγεις την τηλεόραση και βλέπεις συνέχεια τέτοια! Γιατί ποιος βλέπει τώρα τηλεόραση; Κάτι γριές κι ηλικιωμένοι… βλέπουν οι νέοι τηλεόραση; Όλα αυτά τώρα με όλα αυτά τα μοντέλα που τα λυπάμαι όταν τα βλέπω, με τα άλλα να βρίσκουν ερωτικούς συντρόφους, είναι αξιολύπητα πράγματα...

 

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια Σκορδά; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του Αλέξη Γεωργούλη (ΦΩΤΟ)

Το μυστικό που αποκαλύφθηκε και το νέο ειδύλλιο της showbiz
06/04/2019 - 18:28

Η Χρυσούλα Διαβάτη... "έσταξε" φαρμάκι για Γιάννη Μπέζο και Λάκη Λαζόπουλο!

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός και η αποκάλυψη της ηλικίας της
19/03/2019 - 13:50

Άννα Παναγιωτοπούλου: "Ο Σεφερλής είναι ένα πράγμα που δεν μπορώ να το βλέπω..."

Η επίθεση εναντίον του συναδέλφου της και όσα δήλωσε
10/03/2019 - 11:55

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναβλήθηκε η δίκη για τον θάνατο 3μηνου βρέφους

Στο Νοσοκομείο ο πατέρας λόγω προβλημάτων υγείας

Δυναμικά μέτρα βάζουν στη "φαρέτρα" τους οι εκπαιδευτικοί για τους μισθούς

Δριμεία κριτική στην ΜΕΠΕΥ και έκκληση στην κυβέρνηση να τηρήσει δεσμεύσεις

"Πονοκέφαλος" για Αστυνομία και Πυροσβεστική η στατικότητα του φρεατίου (ΦΩΤΟ)

Πέμπτη ημέρα ερευνών στο μεταλλείο του Μιτσερού για την εξαφάνιση της 6χρονης Sierra
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

O Αμερικανός Υπουργός Ενέργειας σχεδιάζει να αποχωρήσει από την κυβέρνηση Τραμπ

Τι ανέφερε πηγή για τις προθέσεις του στο πρακτορείο Reuters

Γαλλία: Ήχησαν οι καμπάνες την ίδια ώρα της πυρκαγιάς στην Παναγία των Παρισίων

Αρχιεπίσκοπος Παρισιού: "Ο αγαπημένος μας καθεδρικός ναός θα ξαναγεννηθεί"

Νέα Υόρκη: Χειροπέδες σε άνδρα που μετέφερε βενζίνη στον ναό του Αγίου Πατρικίου

Ισχυρίζεται ότι "έκοβε δρόμο" για να φτάσει στο αυτοκίνητό του που έμεινε από καύσιμα

tv news

Η Τατιάνα πιέζει τον Τόνυ για απαντήσεις. O έρωτας ξαναβγαίνει στην επιφάνεια...

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να μιλήσει στην Άννα... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μαρίνα και Μιχάλης αποφασίζουν να τα αφήσουν όλα πίσω τους και επανασυνδέονται..

Η Κάτια φαίνεται να δέχεται την ήττα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/04/2019 - 18:00ALPHA NEWS