Ψυχαγωγία

Η Κάιλι Τζένερ αρνείται ότι έχει κάνει... πλαστικές επεμβάσεις!

Η Κάιλι Τζένερ δεν έχει κάνει κάποια επέμβαση στο πρόσωπό της και όλες οι αλλαγές που μπορούμε να διακρίνουμε στο πρόσωπο της σε σύγκριση με το παρλθόν οφέιλονται σε πολύ καλό μέικ-απ!

Τουλάχιστον αυτό υποστηρίζει η νεαρή τηλεπερσόνα καθώς σε πρόσφατη συνέντευξη της στο αμερικανικό περιοδικό People δήλωσε: 

Φοβάμαι τις επεμβάσεις πάρα πολύ. Δεν θα μπορούσα ποτέ να το κάνω. Οι άνθρωποι απλά δεν συνειδητοποιούν πόσο μπορούν να σε αλλάξουν ένα καλό μέικ - απ και τα ωραία μαλλιά.

Όταν την πίεσε ο δημοσιογράφος ρωτώντας της πως γίνεται ένα μέικ - απ να σε μεταμορφώσει τόσο πολύ, παραδέχθηκε πως το μόνο που έχιε κάνει είναι έχει «γέμισμα» στα χείλη.

Δεν το αρνούμαι αυτό. Αλλά δεν έχω κάνει πλαστική.

Επόμενο άρθρο

Η ηθοποιός Μέλπω Κωστή μιλά για τον θάνατο του γιου της-"Πέθανε σχεδόν ακαριαία"

Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον γιο της που σκοτώθηκε σε τροχαίο δυστύχημα
21/02/2019 - 14:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Απίστευτη γκάφα από την Κέιτλιν Τζένερ: Μπέρδεψε τα γενέθλια των παιδιών της

Η φωτογραφία στο Instagram που κατέβηκε αμέσως και το λάθος "χρόνια πολλά"
14/08/2019 - 09:36

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

Χώρισαν η Κάιλι Τζένερ και ο Τράβις Σκότ;

Οι φήμες που φούντωσαν, τα γκρίζα σύννεφα στη σχέση τους και η απιστία
19/03/2019 - 14:32

Η Κάιλι Τζένερ είναι η νεότερη αυτοδημιούργητη... δισεκατομμυριούχος!

Σε ηλικία μόλις 21 ετών βρίσκεται στην κορυφή της λίστας από το περιοδικό Forbes
06/03/2019 - 09:08

Νέο σκάνδαλο απιστίας στην οικογένεια Καρντάσιαν:Ο Τράβις απάτησε την Κάιλι;

Οι αποδείξεις, η ακύρωση της συναυλίας του και η απάντηση
03/03/2019 - 11:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες

Οκτώ βρέφη και δύο παιδιά στη βάρκα που έφτασε από τη Συρία στο λιμάνι Λάρνακας

Στην Κοκκινοτριμιθιά θα φιλοξενηθούν οι 33 μετανάστες που εντοπίστηκαν από την Λιμενική

Βαριά "καμπάνα" σε 44χρονο οδηγό υπό την επήρεια αλκοόλης

Τον ανέκοψαν για έλεγχο στη λεωφόρο Γρηγόρη Αυξεντίου στη Λάρνακα
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS