Ψυχαγωγία

Η Κάιλι Τζένερ αρνείται ότι έχει κάνει... πλαστικές επεμβάσεις!

Η Κάιλι Τζένερ δεν έχει κάνει κάποια επέμβαση στο πρόσωπό της και όλες οι αλλαγές που μπορούμε να διακρίνουμε στο πρόσωπο της σε σύγκριση με το παρλθόν οφέιλονται σε πολύ καλό μέικ-απ!

Τουλάχιστον αυτό υποστηρίζει η νεαρή τηλεπερσόνα καθώς σε πρόσφατη συνέντευξη της στο αμερικανικό περιοδικό People δήλωσε: 

Φοβάμαι τις επεμβάσεις πάρα πολύ. Δεν θα μπορούσα ποτέ να το κάνω. Οι άνθρωποι απλά δεν συνειδητοποιούν πόσο μπορούν να σε αλλάξουν ένα καλό μέικ - απ και τα ωραία μαλλιά.

Όταν την πίεσε ο δημοσιογράφος ρωτώντας της πως γίνεται ένα μέικ - απ να σε μεταμορφώσει τόσο πολύ, παραδέχθηκε πως το μόνο που έχιε κάνει είναι έχει «γέμισμα» στα χείλη.

Δεν το αρνούμαι αυτό. Αλλά δεν έχω κάνει πλαστική.

Επόμενο άρθρο

Η ηθοποιός Μέλπω Κωστή μιλά για τον θάνατο του γιου της-"Πέθανε σχεδόν ακαριαία"

Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον γιο της που σκοτώθηκε σε τροχαίο δυστύχημα
21/02/2019 - 14:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χώρισαν η Κάιλι Τζένερ και ο Τράβις Σκότ;

Οι φήμες που φούντωσαν, τα γκρίζα σύννεφα στη σχέση τους και η απιστία
19/03/2019 - 14:32

Η Κάιλι Τζένερ είναι η νεότερη αυτοδημιούργητη... δισεκατομμυριούχος!

Σε ηλικία μόλις 21 ετών βρίσκεται στην κορυφή της λίστας από το περιοδικό Forbes
06/03/2019 - 09:08

Νέο σκάνδαλο απιστίας στην οικογένεια Καρντάσιαν:Ο Τράβις απάτησε την Κάιλι;

Οι αποδείξεις, η ακύρωση της συναυλίας του και η απάντηση
03/03/2019 - 11:08

Η Κόρτνεϊ Κοξ δεν αναγνωρίζει τον εαυτό της λόγω... πλαστικών επεμβάσεων!

Η "Μόνικα" από τα "Φιλαράκια" παραδέχεται ότι υπερέβαλε με τις πλαστικές
19/02/2019 - 10:21

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

Προετοιμάζεται για Brexit χωρίς συμφωνία η Κομισιόν

"Αυξάνονται οι πιθανότητες να συμβεί αυτό"

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 18:00ALPHA NEWS