Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της ήρθε η Κατερίνα Αγαπητού!

Στη νέα ενότητα "Scary Μούρη" του Χάρη Παπαθεοχάρους στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα", ο δημοσιογράφος μαζί με έναν καλεσμένο θα ξεπερνούν τους φόβους τους. Δεύτερο "θύμα" η Κατερίνα Αγαπητού, η οποία ξεπέρασε το φόβο της με την ταχύτητα. Η δημοσιογράφος μπήκε στο αγωνιστικό αυτοκίνητο του Νικόλα Πατάκ, πρωταθλητή Drift και κατάφερε να ξεπεράσει τον μεγαλύτερο φόβο της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Θανάσης Πατριαρχέας: Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας! (ΦΩΤΟ)

Ο πρωταγωνιστής της σειράς "Γυναίκα χωρίς όνομα" ανακοίνωσε τα ευχάριστα μέσω Instagram
14/09/2019 - 16:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σοκαρίστηκα... Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό..."
04/10/2019 - 17:21

Απόστολος Γκλέτσος: "Παλιά ήμουν ψώνιο - Έχω περάσει πολλές αρρώστιες.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πολιτική, η επιστροφή στην τηλεόραση και ο λόγος που μίλησε για τη σεξουαλική του ζωή
01/10/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Λέμε στα παιδιά να μην μιλούν σε αγνώστους, αλλά οι γνωστοί είναι ο κίνδυνος"

Ο εγκληματολόγος Ανδρέας Καπαρδής αναλύει το προφίλ των παιδεραστών και τη δράση τους

Κλείνει αυτοκινητόδρομος λόγω αχρήστευσης βλημάτων από την Εθνική Φρουρά

Οδηγίες της Αστυνομίας προς οδηγούς που κατευθύνονται από και προς Λάρνακα και Λεμεσό

Σε κατάσταση σοβαρής υλικής στέρησης βρίσκεται το 10,5% του κυπριακού πληθυσμού

Στοιχεία με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα για την εξάλειψη της φτώχειας στις 17 Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου
Διεθνή

Κατέβηκε το μεγαλύτερο site παιδικής πορνογραφίας στο "σκοτεινό διαδίκτυο"

Χειροπέδες στον διαχειριστή και σε 337 χρήστες της ιστοσελίδας σε όλο τον κόσμο

Βαρκελώνη: Τρίτη νύχτα συγκρούσεων μεταξύ διαδηλωτών και Αστυνομίας

Διχασμένοι οι Kαταλανοί από την καταδίκη σε ποινές φυλάκισης 12 αυτονομιστών πολιτικών

Συμφωνία Λονδίνου-Βρυξελλών για το Brexit

Στη Βουλή των Κοινοτήτων το "μπαλάκι" - Η άνοδος της στερλίνας και οι πρώτες αντιδράσεις

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα