Ψυχαγωγία

Η κόρη της Ελεονώρας Μελέτη στο νοσοκομείο με Γρίπη Α-Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Δύσκολες ώρες διανύει η γνωστή παρουσιάστρια του Alpha, Ελεονώρα Μελέτη αφού η κόρη της βρίσκεται στο νοσοκομείο με σοβαρό πρόβλημα υγείας.

Η μικρή της κορούλα έχει προσβληθεί από τον ιό Γρίπη Α', με την ίδια να βρίσκεται στο νοσοκομείο τα τελευταία 24ωρα. Η παρουσιάστρια ανέφερε μέσα από το θάλαμο του νοσοκομείου

«Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για τις σκέψεις, τις ευχές και το ενδιαφέρον σας. Η κόρη μου νοσηλεύεται αλλά όλα θα πάνε καλά. Σας ευχαριστούμε, σας διαβάζουμε, σας ευχαριστούμε»

λκ,μ

Επόμενο άρθρο

Χάος στην Αθήνα: Πεδίο μάχης το κέντρο της πόλης... (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εμπόλεμη ζώνη έγινε η πρωτεύουσα της Ελλάδας για τις ανάγκες του Hollywood
11/03/2019 - 17:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

"Mας λείπεις πολύ..." - Δείτε την συγκινητική ανάρτηση του Ευρωβουλευτή
09/07/2019 - 11:45

Πατέρας και κόρη πνίγηκαν αγκαλιασμένοι στα σύνορα ΗΠΑ με το Μεξικό (ΦΩΤΟ)

Η σοκαριστικές φωτογραφίες που κάνουν τον γύρο του κόσμου
26/06/2019 - 11:25

Ελλάδα:Η κόρη σκότωσε την ηλικιωμένη που βρέθηκε τυλιγμένη σε κουβέρτα στο δρόμο

Έσπασε κατά την διάρκεια της ανάκρισης η 68χρονη αφού έπεφτε σε αντιφάσεις
16/06/2019 - 15:22

Η θεαματική βουτιά της κόρης της Μενεγάκη και η πόζα στον... αέρα(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές διακοπές μαμάς-κόρης συνεχίζονται!
02/06/2019 - 14:02

Κατερίνα Αγαπητού: Της "έριξε πόρτα" η κόρη της λίγο πριν βγει αέρα... (ΦΩΤΟ)

Η μικρούλα τρολάρει τη μαμά της και τηλεφωνικώς...
29/05/2019 - 18:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ερωτήματα για την αποκεφαλισμένη χελώνα στην παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν αποκλείεται ο θάνατος της να οφείλεται σε ανθρώπινο παράγοντα

Στις 22 Ιουλίου το τελευταίο αντίο στον Αλέξη Γαλανό

Σήμερα θα διενεργηθεί η νεκροτομή επί της σορού του Δήμαρχου Αμμοχώστου
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

Ντάνκαν: Ο Ασάνζ δεν θα εκδοθεί σε χώρα με κίνδυνο τη θανατική ποινή

Ο ιδρυτής των Wikileaks κατηγορείται για κατασκοπεία από τις ΗΠΑ

Εντείνεται η πολιτική κρίση στην Τσεχία

Πίεση στον Πρωθυπουργό της χώρας ασκούν οι Σοσιαλδημοκράτες

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 14:00ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ