Ψυχαγωγία

Η κόρη της Πάολα ανέβηκε στη σκηνή, χόρεψε και ξεσήκωσε το κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταλέντο της μαμάς της φάινεται ότι πήρε η 16χρονη Παολίνα!

Η κόρη της Πάολα, μεγάλωσε και είναι μια κούκλα και η ομοιότητα με την μητέρα είναι τεράστια. Η Πάολα βρέθηκε στην 84η Δ.Ε.Θ βρέθηκε και ξεσήκωσε το κοινό με τις επιτυχίες της ενώ η έκπληξη της βραδιάς ήταν όταν η 16χρονη κόρη της Παολίνα, ανέβηκε στη σκηνή και άρχισε να χορεύει και να λικνίζει το κορμί της τους ρυθμούς ενός τσιφτετελιού. Το κοινό ενθουσιάστηκε και άρχισε να χειροκροτά με την μητέρα της να την απολαμβάνει!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Παπαμιχαήλ: Μιλά για το διαζύγιο της και αποκαλύπτεται...

Απαντά αν θα έλεγε εύκολα "ναι" σε ακόμη έναν γάμο
17/09/2019 - 14:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάββας Πούμπουρας: Νανουρίζει την νεογέννητη κόρη του και "λιώνουμε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο και η..."πιστοποίηση" των καινούργιων ικανοτήτων του παρουσιαστή
06/01/2020 - 16:48

Μαρία Κορτζιά: O "καυτός" χορός στον...σύζυγό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έξαλλος χορός της νύφης με το μίνι νυφικό, η αντίδραση του γαμπρού και το "Μaria's Show"
29/12/2019 - 13:48

Πάολα: "Έφτιαξα μια ιστοριούλα ότι είμαι τσιγγάνα και έφαγαν το παραμύθι μου"

Οι λόγοι που την ώθησαν να δηλώσει κάτι τέτοιο και ο στόχος που...επιτεύχθηκε
24/12/2019 - 15:48

Πάολα – Κουρκούλης: Τηλεφώνημα για βόμβα στο νυχτερινό μαγαζί που εμφανίζονται

Όλες οι λεπτομέρειες για την ακύρωση της εμφάνισης και την εκκένωση του κτιρίου
15/12/2019 - 18:11

Πάολα κατά Νότη:"Δεν ήμουν ποτέ...υποτακτική"-Η αιχμηρή απάντηση και ο...φονιάς

Όσα ανέφερε η τραγουδίστρια για τη ρήξη που είχε με τον Σφακιανάκη
07/12/2019 - 15:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kαι άλλα οστά του ίδιου ανθρώπου εντόπισε η ΔΕΑ σε παραλία στα Περβόλια

Το DNA θα πει σε ποιο άτομο ανήκουν τα οστά, με την ολοκλήρωση της ανασκαφής

Eδώ κρυβόταν ο 42χρονος ύποπτος για το άγριο φονικό με θύμα την Ghada (ΦΩΤΟ)

Χειροπέδες σε άλλα εννεά πρόσωπα που εντοπίστηκαν στο υποστατικό που μετατράπηκε σε οικία

Τρείς ημέρες μετά συνέλαβαν τον φερόμενο δράστη του άγριου φονικού στην Πάφο

Πληροφορία οδήγησε τις Αρχές στην περιοχή της Ομόνοιας στη Λεμεσό
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Ανησυχία για εξάπλωση του κοροναϊού και στη Σκωτία

"Πολύ πιθανό" να επιβεβαιωθούν κρούσματα στο Ηνωμένο Βασίλειο εξηγούν ειδικοί

«Ο διάδοχος του Σουλεϊμανί, θα έχει την ίδια τύχη αν…»

Τα σχόλια του Αμερικανού Αντιπρόσωπου για θέματα Ιράν

Και με βασιλική "βούλα" η συμφωνία για Brexit

Επόμενη στάση η ολομέλεια του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου λίγα 24ωρα πριν τη μεγάλη έξοδο

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 18:10DEAL