Ψυχαγωγία

Η "μάχη" Λούη-Χαριτίνης για τους...κοιλιακούς τους και η στιλιστική αναμέτρηση

Εκατοντάδες δρομείς τρέχουν για άλλη μια χρονιά για τα παιδιά μας, στο πλαίσιο του ημιμαραθωνίου Run As One στη Λευκωσία, με στόχο να ενισχύσουν το πρόγραμμα των υπεραγορών ΑΛΦΑΜΕΓΑ "Παιδί, Διατροφή και Υγεία".

Ανάμεσά τους και ο παρουσιαστής και stand up comedian Λούης Πατσαλίδης καθώς και η ραδιοφωνική παραγωγός και ηθοποιός από την σειρά "8 λέξεις", Χαριτίνη Ηλιάδου. Οι δυο τους φωτογραφήθηκαν και ξεκίνησαν μια "μάχη" στα social media για το ποιος φοράει καλύτερα το μπλουζάκι ενώ μας έδειξαν και τα...σωματικά προσόντα τους. Η Χαριτίνη τους κοιλιακούς της και ο Λούης...την κοιλιά του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και τον αυτοσαρκασμό του Λούη, ο οποίος προηγείται στην αναμέτρηση

λ΄κλμ,

Επόμενο άρθρο

Fan της Λένας Ζευγαρά έπεσε στα γόνατα και της έκανε πρόταση γάμου στην πίστα

H τραγουδίστρια με το hit της χρονιάς σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη
19/10/2019 - 18:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι... καραόλοι της Ελπίδας και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το Λούης Night Show
09/11/2019 - 17:01

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο "Λούης Night Show" απόψε στις 21:15
08/11/2019 - 17:33

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

Και όμως είναι ο...Λούης! Δείτε τον...πως ήταν στην παιδική του ηλικία(ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τον αδερφό του, φορούν τα ίδια ρούχα και θυμούνται τα παλιά
01/11/2019 - 12:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Καθαρό αέρα" ζητούν να αναπνέουν τα παιδιά στο Δάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Φορώντας αναπνευστικές μάσκες εξέπεμψαν σήμα SOS για την υγεία τους

Φορτηγό συγκρούσθηκε με βυτιοφόρο στον αυτοκινητόδρομο

Χαλίκια προκαλούν κυκλοφοριακό κομφούζιο στον δρόμο προς Λεμεσό

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για ασφαλή οδήγηση υπό βροχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι πρέπει να ελέγξουμε και πως πρέπει να συμπεριφερόμαστε στο οδικό δίκτυο
Ελλάδα

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ