Ψυχαγωγία

Η Μαρία Φιλίππου εν ώρα σεισμού! Πού βρισκόταν και γιατί...τρολαρίστηκε;(ΦΩΤΟ)

Μεγάλη αναστάτωση προκάλεσε στο λεκανοπέδιο της Αττικής ο σεισμός μεγέθους 5,1 της κλίμακας Ρίχτερ, που έγινε ιδιαίτερα αισθητός στην Αθήνα προκαλώντας πολλές ζημιές και έντονη ανησυχία.

Η γνωστή Κύπρια ηθοποιός Μαρία Φιλίππου ήταν παρούσα στον εν λόγω σεισμό, με την ίδια μετά το αρχικό σοκ να προσπαθεί να αυτοσαρκαστεί αναφέροντας ότι πήγε για πρώτη της φορά στο γυμναστήριο και ανέβασε φωτογραφία την ώρα που λιώνει στη γυμναστική με αποτέλεσμα να γίνει...σεισμός!

Η ίδια έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μα πήγα γυμναστήριο πρώτη μέρα κι έγινε σεισμός;εκείνη την ώρα; ΣΕΙΣΜΟΣ; Πες ξαναπάς;»! 

Επόμενο άρθρο

Λούης Γεωργίου: Ποζάρει ημίγυμνος στο κρεβάτι και κάνει...story(ΦΩΤΟ)

Οι sexy φωτογραφίες του Κύπριου τραγουδιστή και τα κολακευτικά σχόλια
20/07/2019 - 18:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέος σεισμός στο Ιόνιο, "ταρακουνήθηκε" η Ζάκυνθος

Είχε προηγηθεί σεισμική δόνηση ανοιχτά της Κέρκυρας
14/08/2019 - 18:43

Σεισμός "ταρακούνησε" την Κέρκυρα (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί πληροφορίες για ζημιές
14/08/2019 - 17:07

Ισχυρός σεισμός ταρακούνησε την Κρήτη

Σεισμική δόνηση μεγέθους 4,8 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ
12/08/2019 - 11:09

Υλικές ζημιές προκάλεσε ο εγκέλαδος σε διάφορες περιοχές της Τουρκίας (BINTEO)

Ειδικοί καλούν τον κόσμο να μην μπει στα σπίτια που επηρεάστηκαν
08/08/2019 - 16:46

Ισχυρός σεισμός ταρακούνησε την Τουρκία

Σεισμική δόνηση 6,8 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ στα δυτικά της χώρας
08/08/2019 - 14:53

Σεισμός ταρακούνησε τη Σάμο

Η σεισμική δόνηση έγινε αισθητή σε Σάμο και Χίο
08/08/2019 - 12:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"

Γιατί ενδιαφέρει τον μέσο Κύπριο η καταστροφική πυρκαγιά στον Αμαζόνιο;

Πως με απλά μαθηματικά μεταφράζεται σε εξίσωση με αρνητικό πρόσημο για τη χώρα μας

Συνελήφθη 55χρονη για εμπρησμό αυτοκινήτου στην επαρχία Λάρνακας

Η πυρκαγιά ξέσπασε το πρωί ενώ το όχημα βρισκόταν σταθμευμένο σε ανοιχτό τεμάχιο γης
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL