Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η Μέγκαν δεν δίνει σημασία σε πράγματα και σχόλια που την ενοχλούν!

Για την αρνητικότητα και την κριτική που δέχεται απάντησε εν μέρη η Μέγκαν Μαρκλ σε συζήτηση που συμμετείχε πρόσφτα. Η δούκισσα του Σάσεξ πριν από λίγες μέρες συμμετείχε σε μια συζήτηση ως αντιπρόεδρος της Commonwealth Trust και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται το τελευταίο διάστημα. Τα διεθνή μέσα χαρακτηρίζουν την Μέγκαν ως ένα απαιτητικό, σκληρό και δύσκολο χαρακτήρα. Για όλη την αρνητικότητα που δέχεται και όσα ακούγονται γύρω από το όνομα της η δούκισα του Σάσεξ ανέφερε: 

Η προσωπική μου απόφαση δεν είναι να τροφοδοτήσω την αρνητικότητα. Και μου είναι δύσκολο, επειδή δεν είμαι μέρος αυτού του γεγονότος. Δεν τα κοιτάζω, συγνώμη όχι. Η επιλογή μου είναι να διαβάζω το The Economist. Εστίασε την ενέργειά σου σε κάτι που σου αρέσει και όχι στα πράγματα που ίσως σε ενοχλούν..

Επόμενο άρθρο

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ σκέφτονται να μετακομίσουν στην... Αφρική!

Ο λόγος και η επίσημη απάντηση από τον εκπρόσωπο του παλατιού
24/04/2019 - 14:26

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

Ο λόγος που οι Βρετανοί κατηγορούν τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Η απόφαση του ζευγαριού και οι "κατηγορίες" που δέχονται
20/04/2019 - 09:44

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τιμήθηκε η μνήμη των θυμάτων της αρμενικής γενοκτονίας στην Λευκωσία

Η Επιτροπή Μνήμης Αρμενικής Γενοκτονίας Κύπρου διοργάνωσε Εκδήλωση Μνήμης με Πεζοπορία

ΓεΣΥ: Πέραν των 30 χιλιάδων δικαιούχων ενεγράφησαν κατά την πρώτη μέρα εγγραφής

"Τα προβλήματα που προέκυψαν αντιμετωπίστηκαν αμέσως"

Με ήλιο και υψηλές θερμοκρασίες θα σουβλίσουμε το Πάσχα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται και περαιτέρω αύξηση της θερμοκρασίας τις επόμενες ημέρες
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Γαλλία: Υπέρ της "παθητικής ευθανασίας" αποφάσισε Δικαστήριο για άντρα σε κώμα

Σε διεθνή δικαστήρια οι γονείς του 42χρονου που βρίσκεται 10 χρόνια σε αυτή τη κατάσταση

Σρι Λάνκα: Τα παιδιά μιας εύπορης οικογένειας πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

Την ευθύνη για τις επιθέσεις σε τρεις εκκλησίες και τέσσερα ξενοδοχεία ανέλαβε το ΙΚ

Χρονοδιάγραμμα αποχώρησης θα ζητήσουν από τη Μέι οι βουλευτές της

Κατέληξαν στην ξεκάθαρη αποφασιστικότητα ότι οι κανόνες δε θα έπρεπε να αλλάξουν"

tv news

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 25/04/2019 - 00:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ