Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η Μέγκαν δεν δίνει σημασία σε πράγματα και σχόλια που την ενοχλούν!

Για την αρνητικότητα και την κριτική που δέχεται απάντησε εν μέρη η Μέγκαν Μαρκλ σε συζήτηση που συμμετείχε πρόσφτα. Η δούκισσα του Σάσεξ πριν από λίγες μέρες συμμετείχε σε μια συζήτηση ως αντιπρόεδρος της Commonwealth Trust και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται το τελευταίο διάστημα. Τα διεθνή μέσα χαρακτηρίζουν την Μέγκαν ως ένα απαιτητικό, σκληρό και δύσκολο χαρακτήρα. Για όλη την αρνητικότητα που δέχεται και όσα ακούγονται γύρω από το όνομα της η δούκισα του Σάσεξ ανέφερε: 

Η προσωπική μου απόφαση δεν είναι να τροφοδοτήσω την αρνητικότητα. Και μου είναι δύσκολο, επειδή δεν είμαι μέρος αυτού του γεγονότος. Δεν τα κοιτάζω, συγνώμη όχι. Η επιλογή μου είναι να διαβάζω το The Economist. Εστίασε την ενέργειά σου σε κάτι που σου αρέσει και όχι στα πράγματα που ίσως σε ενοχλούν..

Επόμενο άρθρο

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

H κίνηση από τις πριγκίπισσες και η αληθινή σχέση τους
11/07/2019 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS