Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μέγκι Ντρίο μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και διάλεξε μεταξύ άλλων, ποιος άνδρας της εκπομπής της κάνει παραπάνω... ερωτικό κλικ. Οι υποψήφιοι, Τάσος Ευαγγέλου, Χάρης Παπαθεοχάρους με νικητή να βγαίνει οριακά, ο Χάρης.

Πάντως, τελευταία στιγμή ο Γιώργος Εφραίμ "έπεσε" στο τραπέζι της σύγκρισης, ως ο άντρας της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μονοπώλησε το ενδιαφέρον του γνωστού μοντέλου, ψηφίζοντας στο τέλος τον Γιώργο Εφραίμ.  Συγκεκριμένα ανέφερε τον θαυμαστό της στον άσο των γηπέδων ως εξής, 

"Έχει πολύ ωραίο χαμόγελο... Θα πάω με την παρουσιάστρια και εγώ. Από τους τρεις διαλέγω τον Εφραίμ, τον άντρα της παρουσιάστριας.

Δεν χωρίζω ποτέ ζευγάρια, δεν είμαι τέτοια κοπέλα. Να στείλω στην παρουσιάστρια την υπόσχεσή μου ότι δεν τρέχει τίποτα!"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Τη μέρα που θα κάνω μπότοξ θα βγω να το πω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το μπότοξ στον "αέρα" της εκπομπής...
19/02/2019 - 18:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "ετοιμάζεται" για... show(ΒΙΝΤΕΟ)

Με μια λέξη επιβεβαίωσε το γεγονός και προετοίμασε το έδαφος για τη νέα χρονιά
18/02/2019 - 17:41

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL