Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μέγκι Ντρίο μίλησε στην κάμερα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και διάλεξε μεταξύ άλλων, ποιος άνδρας της εκπομπής της κάνει παραπάνω... ερωτικό κλικ. Οι υποψήφιοι, Τάσος Ευαγγέλου, Χάρης Παπαθεοχάρους με νικητή να βγαίνει οριακά, ο Χάρης.

Πάντως, τελευταία στιγμή ο Γιώργος Εφραίμ "έπεσε" στο τραπέζι της σύγκρισης, ως ο άντρας της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μονοπώλησε το ενδιαφέρον του γνωστού μοντέλου, ψηφίζοντας στο τέλος τον Γιώργο Εφραίμ.  Συγκεκριμένα ανέφερε τον θαυμαστό της στον άσο των γηπέδων ως εξής, 

"Έχει πολύ ωραίο χαμόγελο... Θα πάω με την παρουσιάστρια και εγώ. Από τους τρεις διαλέγω τον Εφραίμ, τον άντρα της παρουσιάστριας.

Δεν χωρίζω ποτέ ζευγάρια, δεν είμαι τέτοια κοπέλα. Να στείλω στην παρουσιάστρια την υπόσχεσή μου ότι δεν τρέχει τίποτα!"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

Η κατακόρυφη πτώση και ο πλήρης παραγκωνισμός από τον Τραμετζάνι

Ο Γιώργος Εφραίμ έμεινε εκτός Ευρωπαϊκής λίστας παρότι δεν αντιμετωπίζει πρόβλημα
19/07/2019 - 10:36

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ