Ψυχαγωγία

Η Ναόμι Κάμπελ... φλερτάρει δημόσια με γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Η 48χρονη μαύρη γαζέλα φλερτάρει δημόσια με πρώην μέλος των "One Directions" τον Λίαμ Πέιν! 

Μπορεί να μην ξέρουμε αν βγαίνουν ή όχι αλλά φλερτάρουν δημόσια στο Instagram με τα διεθνή μέσα να κάνουν λόγο για έναν νέο έρωτα. Η Ναόμι την Παρασκευή δημοσίευσε μια selfie και ο Λιαμ σχολίασε

"Η τελειότητα είναι άνθρωπος  ... Μη με κοιτάς έτσι ".

11

Αυτό όμως δεν ήταν το πρώτο μήνυμα που αντάλλαξαν οι δυο τους αφού την πρώτη κίνηση την έκανε η Naomi Campbell όταν σχολίασε σε μια φωτογραφία του Λίαμ "Όμορφη Ψυχή ️" κι εκείνος της απάντησε "χρειάζεται να είσαι για να το αναγνωρίσεις".

Δείτε τις αναρτήσεις τους και τα μηνύματα που αντάλλαξαν: 

liam

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως αντέδρασε ο μικρός όταν τον είδε για πρώτη φορά στην τηλεόραση...
22/01/2019 - 09:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποχαιρέτησε τους φίλους του ΑΠΟΕΛ ο Ενσούε (ΦΩΤΟ)

Το δικό του μήνυμα αποχώρησης έστειλε ο ποδοσφαιριστής από την Ισημερινή Γουινέα
12/04/2019 - 13:02

Η Μέγκαν Μαρκλ και ο πρίγκιπας Χάρι σώζουν...ελέφαντες από λαθροκυνηγούς (ΦΩΤΟ)

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες των ταξιδιών και η φιλανθρωπική δράση
06/04/2019 - 12:13

Η Εύη Βατίδου χώρισε και το ανακοίνωσε... μέσα από το Instagram! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι έγραψε για τον χωρισμό της και ο λόγος που το έκανε
05/04/2019 - 11:42

Η Μέγκαν Μαρκλ και ο πρίγκιπας Χάρι στο... ρεκόρ Γκίνες (ΦΩΤΟ)

Γιατί το Instagram τους βοήθησε να μπουν στα ιστορικά ρεκόρ του πλανήτη;
04/04/2019 - 10:52

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ έχουν... κοινό λογαριασμό στο Instagram!

Δείτε την πρώτη τους ανάρτηση και όσα έγραψαν
03/04/2019 - 10:32

«Τώρα που η οριστική τους διάλυση σε όλα τα επίπεδα είναι πλέον αναπόφευκτη»

Το μήνυμα του προέδρου του Παναθηναϊκού προς τον κόσμος της ομάδας του για τον Ολυμπιακό
31/03/2019 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ