Ψυχαγωγία

Η Ναόμι Κάμπελ... φλερτάρει δημόσια με γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Η 48χρονη μαύρη γαζέλα φλερτάρει δημόσια με πρώην μέλος των "One Directions" τον Λίαμ Πέιν! 

Μπορεί να μην ξέρουμε αν βγαίνουν ή όχι αλλά φλερτάρουν δημόσια στο Instagram με τα διεθνή μέσα να κάνουν λόγο για έναν νέο έρωτα. Η Ναόμι την Παρασκευή δημοσίευσε μια selfie και ο Λιαμ σχολίασε

"Η τελειότητα είναι άνθρωπος  ... Μη με κοιτάς έτσι ".

11

Αυτό όμως δεν ήταν το πρώτο μήνυμα που αντάλλαξαν οι δυο τους αφού την πρώτη κίνηση την έκανε η Naomi Campbell όταν σχολίασε σε μια φωτογραφία του Λίαμ "Όμορφη Ψυχή ️" κι εκείνος της απάντησε "χρειάζεται να είσαι για να το αναγνωρίσεις".

Δείτε τις αναρτήσεις τους και τα μηνύματα που αντάλλαξαν: 

liam

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως αντέδρασε ο μικρός όταν τον είδε για πρώτη φορά στην τηλεόραση...
22/01/2019 - 09:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έπεσε" ξανά το Instagram

Η νέα πολιτική του για απενεργοποίηση λογαριασμών
18/07/2019 - 19:01

Μ.Συνατσάκη:Η αποστομωτική απάντηση σε follower που την χαρακτήρισε "fake"(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που έγινε αφομρή και ο διάλογος που ακολούθησε
18/07/2019 - 11:55

Χωρίς Facebook και Instagram εκατομμύρια χρήστες των ΜΚΔ (ΦΩΤΟ)

Αδυνατούν να συνδεθούν στους λογαριασμούς τους
17/07/2019 - 15:51

Προβλήματα σε Facebook, Instagram και WhatsApp

Εκατομμύρια χρήστες ανέφεραν ότι αντιμετωπίζουν προβλήματα στις τρεις εφαρμογές
03/07/2019 - 17:32

"Έπεσε" ξανά το Instagram

"Δεν φορτώνουν" ούτε οι αναρτήσεις, ούτε τα stories
14/06/2019 - 01:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL