Ψυχαγωγία

Η Ναόμι Κάμπελ... φλερτάρει δημόσια με γνωστό τραγουδιστή (ΦΩΤΟ)

Η 48χρονη μαύρη γαζέλα φλερτάρει δημόσια με πρώην μέλος των "One Directions" τον Λίαμ Πέιν! 

Μπορεί να μην ξέρουμε αν βγαίνουν ή όχι αλλά φλερτάρουν δημόσια στο Instagram με τα διεθνή μέσα να κάνουν λόγο για έναν νέο έρωτα. Η Ναόμι την Παρασκευή δημοσίευσε μια selfie και ο Λιαμ σχολίασε

"Η τελειότητα είναι άνθρωπος  ... Μη με κοιτάς έτσι ".

11

Αυτό όμως δεν ήταν το πρώτο μήνυμα που αντάλλαξαν οι δυο τους αφού την πρώτη κίνηση την έκανε η Naomi Campbell όταν σχολίασε σε μια φωτογραφία του Λίαμ "Όμορφη Ψυχή ️" κι εκείνος της απάντησε "χρειάζεται να είσαι για να το αναγνωρίσεις".

Δείτε τις αναρτήσεις τους και τα μηνύματα που αντάλλαξαν: 

liam

 

Επόμενο άρθρο

Φώτης Σεργουλόπουλος: Τα τρυφερά λόγια για τον γιο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως αντέδρασε ο μικρός όταν τον είδε για πρώτη φορά στην τηλεόραση...
22/01/2019 - 09:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

Χαλαρός και ευδιάθετος ο Ουζόχο στο .. instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι έρευνες των αρχών για την πολύκροτη υπόθεση συνεχίζονται με εντατικούς ρυθμούς
14/02/2019 - 20:24

Καλημέρα με... live από τον Ουζόχο στο Instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαμογελαστός και με διάθεση Αγίου Βαλεντίνου ο τερματοφύλακας της Ανόρθωσης
14/02/2019 - 10:33

Σελένα Γκόμεζ-Αριάνα Γκράντε: Έχασαν εκατομμύρια... followers!

Μάθετε πόσα εκατομμύρια followers έχασαν από τους λογαρισμούς τους στο Instagram
14/02/2019 - 08:35

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

Το Instagram απειλεί με... φυλάκιση τους διάσημους!

Ο λόγος και όσα πρέπει να κάνουν για να αποφύγουν τη φυλακή
05/02/2019 - 09:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL