Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού ξανά.. εναντίον της Κατερίνας Καινούργιου (ΒΙΝΤΕΟ)

Την έντονη ενόχληση της προς την Κατερίνα Καινούργιου έδειξε για ακόμα μια φορά η Ναταλία Γερμανού.

Αφορμή ήταν η συνέντευξη του πρώην συνεργάτη της Καινούργιου, Παναγιώτη Ραφαηλίδη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται», ο οποίος μίλησε για την ξαφνική αποχώρηση του από την εκπομπή όπου συμμετείχε και παρουσιάστρια ήταν η Κατερίνα Καινούργιου.

Σχολιάζοντας τα όσα είπε ο Παναγιώτης Ραφαηλιδής η Ναταλία Γερμανού υποστήριξε ότι οι περικοπές  στο κανάλι ή την εκπομπή ήταν πρόσχημα για την απόλυση του Παναγιώτη Ραφαηλίδη παρουσιάζοντας την Κατερίνα Καινούργιου ως το πρόσωπο που θα μπορούσε να προστατέψει την ομάδα της ή να αφήσει να απολυθεί ο βασικός συνεργάτης της.

 Συγκεκριμένα η Ναταλία ανέφερε:

Εγώ θεωρώ ότι είναι στη διακριτική ευχέρεια κάθε καναλιού και κάθε εκπομπής να κρατά ή να απολύει όποιον θέλει. Δεν θα πούμε εμείς στο κάθε κανάλι και κάθε εκπομπή ποιον θα κρατά και ποιον θα διώχνει. Όμως πολύ ταπεινά θα πω ότι καλό είναι να λέμε την αλήθεια στους ανθρώπους. Όπως εγώ αν αύριο δεν σε θέλω πια Φωτεινή μου στο Καλύτερα Δε Γίνεται, θα σου πω “Φωτεινούλα μου, σε ευχαριστώ πολύ, δε μου κάνει πια. Σε περίμενα αλλιώς”. Δεν θα σου πω “Ξέρεις κάτι θα κάνουμε κάποιες περικοπές στην εκπομπή και θα φύγει πάρα πολύς κόσμος, απλά ξεκινάμε από εσένα”. Δηλαδή εγώ να σε διώξω, να περιμένεις εσύ να δεις κι άλλος κόσμος να φεύγεις και να μην ξαναφύγει ποτέ κανένας. Και να περάσουν δυο μήνες και εσύ να μείνεις με την απορία αν η μόνη οικονομική περικοπή της Ναταλίας ήσουν εσύ τελικάΑπλώς λέω πως δεν είμαστε υποχρεωμένοι να κρατάμε κανένα. Σαφώς και είναι στη διάθεσή κάθε παρουσιάστριας αυτό, αλλά ας είμαστε λίγο πιο ειλικρινείς. Ο Παναγιώτης είναι εξαιρετικά ταλαντούχος, χαμένος δεν θα πάει. Μεγάλο ταλέντο.

Επόμενο άρθρο

Χώρισε ο Ανδρέας Γεωργίου; Η αμηχανία του on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την αντίδραση του και όσα δήλωσε όταν ρωτήθηκε για το τέλος της σχέσης του...
20/01/2019 - 14:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Ναταλία Γερμανού:"Έκανα σεξ σε δημόσιο χώρο στην... Κύπρο"

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια και η πιο αμήχανη στιγμή
09/03/2019 - 12:41

Έγινε η αποκάλυψη! Η κόντρα Ρέμου-Σφακιανάκη είναι για χάρη του...Παντελίδη!

Όσα δήλωσε ο Αντώνης Ρέμος σε συνέντευξη του για την σχέση τους
09/03/2019 - 12:15

Ο Μαρίνος Κόνσολος φλέρταρε... on air τη Ναταλία Γερμανού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόψη του για το one night stand, το σεξ και όσα είπε για την προσωπική του ζωή
04/03/2019 - 12:11

Ξέφυγε για τα καλά η κόντρα Εισαγγελέα-Πολυβίου (ΒΙΝΤΕΟ)

O δικηγόρος έκανε λόγο για προσπάθεια φίμωσης του από τον Κώστα Κληρίδη
19/02/2019 - 20:25

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έπεσαν πετρώματα από το σπήλαιο της Χρυσοσπηλιώτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή απόγνωσης για τις επιπτώσεις των εργασιών για πρατήριο βενζίνης

Λεμεσός: Έβγαλε μαχαίρι και απείλησε 32χρονο ότι θα τον σκοτώσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Εναντίον του εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης και καταζητείται από την Αστυνομία

Η ΠΣΕΜ καλεί τους μαθητές να συμμετάσχουν στη διαμαρτυρία για Συνεργατισμό

Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν οι αγροτικές και εκπαιδευτικές οργανώσεις
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ