Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού ξανά.. εναντίον της Κατερίνας Καινούργιου (ΒΙΝΤΕΟ)

Την έντονη ενόχληση της προς την Κατερίνα Καινούργιου έδειξε για ακόμα μια φορά η Ναταλία Γερμανού.

Αφορμή ήταν η συνέντευξη του πρώην συνεργάτη της Καινούργιου, Παναγιώτη Ραφαηλίδη στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται», ο οποίος μίλησε για την ξαφνική αποχώρηση του από την εκπομπή όπου συμμετείχε και παρουσιάστρια ήταν η Κατερίνα Καινούργιου.

Σχολιάζοντας τα όσα είπε ο Παναγιώτης Ραφαηλιδής η Ναταλία Γερμανού υποστήριξε ότι οι περικοπές  στο κανάλι ή την εκπομπή ήταν πρόσχημα για την απόλυση του Παναγιώτη Ραφαηλίδη παρουσιάζοντας την Κατερίνα Καινούργιου ως το πρόσωπο που θα μπορούσε να προστατέψει την ομάδα της ή να αφήσει να απολυθεί ο βασικός συνεργάτης της.

 Συγκεκριμένα η Ναταλία ανέφερε:

Εγώ θεωρώ ότι είναι στη διακριτική ευχέρεια κάθε καναλιού και κάθε εκπομπής να κρατά ή να απολύει όποιον θέλει. Δεν θα πούμε εμείς στο κάθε κανάλι και κάθε εκπομπή ποιον θα κρατά και ποιον θα διώχνει. Όμως πολύ ταπεινά θα πω ότι καλό είναι να λέμε την αλήθεια στους ανθρώπους. Όπως εγώ αν αύριο δεν σε θέλω πια Φωτεινή μου στο Καλύτερα Δε Γίνεται, θα σου πω “Φωτεινούλα μου, σε ευχαριστώ πολύ, δε μου κάνει πια. Σε περίμενα αλλιώς”. Δεν θα σου πω “Ξέρεις κάτι θα κάνουμε κάποιες περικοπές στην εκπομπή και θα φύγει πάρα πολύς κόσμος, απλά ξεκινάμε από εσένα”. Δηλαδή εγώ να σε διώξω, να περιμένεις εσύ να δεις κι άλλος κόσμος να φεύγεις και να μην ξαναφύγει ποτέ κανένας. Και να περάσουν δυο μήνες και εσύ να μείνεις με την απορία αν η μόνη οικονομική περικοπή της Ναταλίας ήσουν εσύ τελικάΑπλώς λέω πως δεν είμαστε υποχρεωμένοι να κρατάμε κανένα. Σαφώς και είναι στη διάθεσή κάθε παρουσιάστριας αυτό, αλλά ας είμαστε λίγο πιο ειλικρινείς. Ο Παναγιώτης είναι εξαιρετικά ταλαντούχος, χαμένος δεν θα πάει. Μεγάλο ταλέντο.

Επόμενο άρθρο

Χώρισε ο Ανδρέας Γεωργίου; Η αμηχανία του on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την αντίδραση του και όσα δήλωσε όταν ρωτήθηκε για το τέλος της σχέσης του...
20/01/2019 - 14:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος για την παρουσιάστρια και τον τραγουδιστή - Η απάντηση που "καίει"
25/06/2019 - 17:10

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαστε με την Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ...ε και εκτιμούμε"
25/06/2019 - 11:49

Το ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφορμή για το ξέσπασμα της και όσα δήλωσε για τα ψευδή δημοσιεύματα
24/06/2019 - 14:49

Ανάγκασαν τον Μουτσινά να μετρηθεί on air και να αποκαλύψει το...ύψος του-ΒΙΝΤΕΟ

Κανείς δεν ξεφεύγει από το... "Καλύτερα δε γίνεται"
23/06/2019 - 12:29

Ναταλία Γερμανού: Τα αρνητικά σχόλια από πρώην συνεργάτη της στην...εκπομπή της!

Η συνεργασία που έληξε άδοξα και η απάντηση της παρουσιάστριας on air
08/06/2019 - 17:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ