Ψυχαγωγία

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου μιλά για την προσωπική της ζωή

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό "Λοιπόν" όπου ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε και για τα δημοσιεύματα που κυκλοφορούν κατά καιρούς αναφορικά με την προσωπική της ζωή και τις σχέσεις που της χρεώνουν ενώ δεν δίστασε στη συνέχεια να αποκαλύψει πως είναι αυτή την περίοδο. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από τη συνέντευξη της: 

Εσύ “πέφτεις από τα σύννεφα” όταν κατά καιρούς σου χρεώνουν σχέσεις με ανθρώπους που ενδεχομένως να μην έχεις ερωτικό δεσμό;

Όχι, “δεν πέφτω από τα σύννεφα”, σίγουρα δεν μου αρέσει καθόλου, όσο μπορώ βάζω τα πράγματα σε μια θέση, σε μια τάξη και τα ξεκαθαρίζω. Από εκεί και πέρα, αυτό είναι ένα παιχνίδι που δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να το παίξω και κάθε φορά να επιβεβαιώνω και να λέω. Κρατάω χαμηλούς τόνους στη ζωή μου και το κάνω από την αρχή που βγήκα σε αυτή τη δουλειά. Δεν με ευχαριστεί και δεν μου αρέσει να ακούω πράγματα για μένα σε προσωπικό επίπεδο που δεν ισχύουν, καταλαβαίνω ότι είναι αναγκαίο κακό για τη δουλειά καμιά φορά. Πιο πολύ με στεναχωρεί όταν γράφονται πράγματα χωρίς καν να με ρωτήσει κάποιος. Το αντιμετωπίζω κι αυτό με ψυχραιμία, δεν είμαι άνθρωπος που θα βγω εύκολα από τα ρούχα μου.

Πώς είναι η προσωπική ζωή σου;

Δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο με το δουλειές, τα παιδιά και γενικότερα τις υποχρεώσεις που έχω. Για μένα προσπαθώ να βρίσκω χρόνο να βλέπω τους αγαπημένους μου ανθρώπους, που το θέλω, τους φίλους μου, να ξεκουράζομαι, να φροντίζω το σώμα μου με φυσιοθεραπείες που κάνω, γιατί με την παράσταση και το χορό υπάρχει μια καταπόνηση. Παρ’ όλα αυτά βρίσκω χρόνο για μένα

Επόμενο άρθρο

Δύσκολες ώρες για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο - Πέθανε ο πατέρας του

Όσα δήλωσαν οι συνεργατές του στην εκπομπή...
22/01/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Τα συγκινητικά λόγια για το θάνατο του πατέρα της (ΦΩΤΟ)

Η ηθοποιός τέσσερα χρόνια μετά τον θάνατο του πατέρα της ανάρτησε μια φωτογραφία του
18/02/2019 - 10:34

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Αυτή είναι η συμβουλή που της δίνουν τα παιδιά της!

Όσα δήλωσε για την σχέση με τα παιδιά της και τα σχόλια που της κάνουν...
20/01/2019 - 10:21

Είναι επίσημο! Η Ντορέττα Παπαδημητρίου "έκλεισε" στον... Alpha! (BINTEO)

Όλες οι λεπτομέρειες και ποιος ο ρόλος της
11/01/2019 - 19:11

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Όσα αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή!

Είναι σε σχέση ή είναι ελεύθερη; Δείτε όλα όσα δήλωσε...
25/11/2018 - 09:41

H Nτορέττα Παπαδημητρίου σχολιάζει πρώτη φορά τον Ντάνο ως ηθοποιό στο Τατουάζ

Διαβάστε όσα είπε η παρουσιάστρια για τον Γιώργο Αγγελόπουλο και τη σχέση μαζί του
09/04/2018 - 16:02

Ντάνος-Ντορέττα:Το κρυφτούλι με τις κάμερες και με ποια είναι ερωτευμένος-ΒΙΝΤΕΟ

O Γιώργος Αγγελόπουλος εκμυστηρεύτηκε με ποια είναι ερωτευμένος(ΒΙΝΤΕΟ)
20/03/2018 - 11:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτερος αξιωματικός κατηγορείται για απειλές και εκβιασμούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Aποκαλυπτικό ρεπορτάζ - Έκθεση γεγονότων ζήτησε ο Αρχηγός της Αστυνομίας

Υπόθεση Ουζόχο: Στο μικροσκόπιο των αρχών οι δηλώσεις Μιχαηλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πύλη του Αρχηγείου πέρασε σήμερα ο Πρόεδρος της Ανόρθωσης Ανδρέας Παντελή

Πολυβίου: "Ανόητα τα σχόλια Γενικού Εισαγγελέα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα άκρα οδηγείται η κόντρα του δικηγόρου με τον Κώστα Κληρίδη
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

Έκτακτη συνάντηση Γιούνκερ-Μέι στις Βρυξέλλες λόγω Brexit

"Δεν θα ανοίξει εκ νέου η Συμφωνία Αποχώρησης"

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ