Ψυχαγωγία

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου μιλά για την προσωπική της ζωή

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό "Λοιπόν" όπου ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε και για τα δημοσιεύματα που κυκλοφορούν κατά καιρούς αναφορικά με την προσωπική της ζωή και τις σχέσεις που της χρεώνουν ενώ δεν δίστασε στη συνέχεια να αποκαλύψει πως είναι αυτή την περίοδο. 

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα από τη συνέντευξη της: 

Εσύ “πέφτεις από τα σύννεφα” όταν κατά καιρούς σου χρεώνουν σχέσεις με ανθρώπους που ενδεχομένως να μην έχεις ερωτικό δεσμό;

Όχι, “δεν πέφτω από τα σύννεφα”, σίγουρα δεν μου αρέσει καθόλου, όσο μπορώ βάζω τα πράγματα σε μια θέση, σε μια τάξη και τα ξεκαθαρίζω. Από εκεί και πέρα, αυτό είναι ένα παιχνίδι που δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα να το παίξω και κάθε φορά να επιβεβαιώνω και να λέω. Κρατάω χαμηλούς τόνους στη ζωή μου και το κάνω από την αρχή που βγήκα σε αυτή τη δουλειά. Δεν με ευχαριστεί και δεν μου αρέσει να ακούω πράγματα για μένα σε προσωπικό επίπεδο που δεν ισχύουν, καταλαβαίνω ότι είναι αναγκαίο κακό για τη δουλειά καμιά φορά. Πιο πολύ με στεναχωρεί όταν γράφονται πράγματα χωρίς καν να με ρωτήσει κάποιος. Το αντιμετωπίζω κι αυτό με ψυχραιμία, δεν είμαι άνθρωπος που θα βγω εύκολα από τα ρούχα μου.

Πώς είναι η προσωπική ζωή σου;

Δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο με το δουλειές, τα παιδιά και γενικότερα τις υποχρεώσεις που έχω. Για μένα προσπαθώ να βρίσκω χρόνο να βλέπω τους αγαπημένους μου ανθρώπους, που το θέλω, τους φίλους μου, να ξεκουράζομαι, να φροντίζω το σώμα μου με φυσιοθεραπείες που κάνω, γιατί με την παράσταση και το χορό υπάρχει μια καταπόνηση. Παρ’ όλα αυτά βρίσκω χρόνο για μένα

Επόμενο άρθρο

Δύσκολες ώρες για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο - Πέθανε ο πατέρας του

Όσα δήλωσαν οι συνεργατές του στην εκπομπή...
22/01/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου απαντά αν... ξαναπαντρεύεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για το ενδεχόμενο δεύτερου γάμου
13/04/2019 - 12:08

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Τα συγκινητικά λόγια για το θάνατο του πατέρα της (ΦΩΤΟ)

Η ηθοποιός τέσσερα χρόνια μετά τον θάνατο του πατέρα της ανάρτησε μια φωτογραφία του
18/02/2019 - 10:34

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Αυτή είναι η συμβουλή που της δίνουν τα παιδιά της!

Όσα δήλωσε για την σχέση με τα παιδιά της και τα σχόλια που της κάνουν...
20/01/2019 - 10:21

Είναι επίσημο! Η Ντορέττα Παπαδημητρίου "έκλεισε" στον... Alpha! (BINTEO)

Όλες οι λεπτομέρειες και ποιος ο ρόλος της
11/01/2019 - 19:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας

Χειροπέδες σε έναν 38χρονο και μια 34χρονη για κάνναβη, χάπια έκσταση και ηρωίνη

Τι εντόπισαν οι αρχές στο αυτοκίνητο που επέβαιναν οι δύο και στο σπίτι του 38χρονου
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ