Ψυχαγωγία

Η Παπαγεωργίου αποκάλυψε πώς βιώνει τη συμβίωση και την...καραντίνα με τον Snik

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βρέθηκε χθες το βράδυ καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στην έκτακτη εκπομπή του "Live Tonight".

Το γνωστό μοντέλο αποφάσισε να μιλήσει για το πως περνά τις μέρες της στην καραντίνα. Η Ηλιάνα μένει μαζί με τον σύντροφό της, τον ράπερ Snik στο σπίτι του.

Οι δυο τους απολαμβάνουν τον χρόνο τους μαζί, αν και έχουν βγει από το πρόγραμμά τους, καθώς όπως αποκάλυψε η ίδια κοιμούνται πολύ περίεργες ώρες. Η καθημερινότητά τους περιλαμβάνει πολλές ταινίες και σειρές, φαγητό από τα χεράκια της Ηλιάνας, καθώς όπως δήλωσε είναι νοικοκυρά και πάντα ήταν.

Επίσης το όμορφο μοντέλο αποκάλυψε ότι το αγαπημένο της φαγητό είναι τα φασολάκια. Προσπαθεί να μην βγαίνουν συχνά έξω, προκειμένου να είναι προστατευμένοι στο σπίτι.

"Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη και καλά, μόνο και μόνο που έχω το προνόμιο να είμαι στο σπίτι μου, να έχω σπίτι, να έχω φαγητό, να έχω την παρέα μου, την ησυχία μου, να μπορώ να κάνω σχέδια για το μέλλον, είναι πολύ σημαντικό. Υπάρχουν άνθρωποι που είναι πολύ δύσκολα αυτή τη στιγμή, οπότε αυτό έλειπε να είμαι και εγώ σε δύσκολη θέση"

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

"Pillowdress": Κύπριοι επώνυμοι που υιοθέτησαν το trend της καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Μετέτρεψαν μαξιλάρια σε φορέματα και παρουσίασαν τη δική τους stylish εμφάνιση
09/04/2020 - 08:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κ. Ιωάννου: «Γιατί να γίνει εξαίρεση για το ποδόσφαιρο;» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Υπουργός Υγείας έδωσε τις δικές του απαντήσεις σχετικά με την διακοπή της σεζόν
26/05/2020 - 12:20

Δεν έλεγξε κανένας τους επτά επαναπατρισθέντες που διαγνώστηκαν με κορωνοϊο

Ένα μήνα μετά με συμπτώματα της πανδημίας έφτασαν στην Κύπρο και βρέθηκαν θετικοί
25/05/2020 - 20:34

Αυτά είναι τα κριτήρια για να βγει από την καραντίνα ασθενής με κορωνοϊό

Είτε δύο εβδομάδες καραντίνας και τεστ, είτε τρεις εβδομάδες καραντίνας χωρίς τεστ
25/05/2020 - 15:55

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

Ποια διαδικασία θα ακολουθείται από σήμερα για τους επαναπατρισθέντες;

Καταργείται από σήμερα η υποχρεωτική καραντίνα για όσους φθάνουν στην Κύπρο
25/05/2020 - 11:30

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου επιβεβαίωσε την "κόντρα" της με την Βίκυ Καγιά!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου μετά την παραδοχή του μοντέλου
23/05/2020 - 14:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον "τσάκωσε" το CCTV να μπαίνει σε σπίτι αλλά αρνείται ότι πήγε για να κλέψει

Χειροπέδες σε 17χρονο για υπόθεση διάρρηξης, ενώ οι Αρχές αναζητούν και δεύτερο ύποπτο

Εξέγερση μεταναστών στο "Πουρνάρα" με φωτιές και αποκλεισμό της εισόδου (ΦΩΤΟ)

Σοβαρά επεισόδια στο Κέντρο Φιλοξενίας Μεταναστών για την απαγόρευση εισόδου και εξόδου

Σε καραντίνα για πέντε ημέρες οι Κύπριοι φοιτητές που επιστρέφουν στην Ελλάδα

Διευκολύνσεις συμφώνησαν Υπουργός Παιδείας και Υπφυπουργός Παιδείας
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

Αυτός είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός της πανδημίας σύμφωνα με το Worldmeter

Τα θύματα, οι ασθενείς και όλοι όσοι αποθεραπεύτηκαν από τον κορωνοϊο σε όλο τον κόσμο

Στα "συρτάρια" η χλωροκίνη από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκαλούσε προβλήματα στην καρδιά, αυξάνοντας τις πιθανότητες θανάτου

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/05/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ