Ψυχαγωγία

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

 

Άλλοι ανεβάζουν στήθος, κοιλιακούς, γυμνό, ανεβάζουν κοντινό του φιλέτου που θα φάνει. Εγώ κάνω πιο ταπεινή χρήση του Instagram και ανεβαζω τον "Αδύναμο Κρίκο", τον "Τετ Α Τετ" και φωτογραφίες με το ραδιόφωνο με την Αρτεμίου. Μιλάω με την δουλειά μου

Δεν παίρνω τηλέφωνο όποιον με κάνει unfollow, σκασίλα μου. Παλιά στην Αθήνα κάναμε πάρτι του Love, με καλλιτέχνες στην Αίγλη Ζαππείου, ο barman στο πάρτι ήταν ο Σάββας. Και για αυτό τον πήρα τηλέφωνο γιατί γνωριζόμαστε χρόνια.

Εγώ το unfollow το θεωρώ κάπως σαν "εχθρική πράξη"....

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης ακυρώνει τις παραστάσεις του στην Αγγλία λόγω...κορωναϊού

Όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian και η αναβολή για τους fans του στην Αγγλία
27/02/2020 - 15:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έκανε ξανά... follow τον Καλάθη στο Instagram o Δημήτρης Γιαννακόπουλος

Μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί να μην σημαίνει και τίποτα η κίνηση αυτή
14/05/2020 - 11:09

Η συνάντηση του Τάσου Τρύφωνος με... πριγκιπικό ζεύγος (ΦΩΤΟ)

Ένα flashback στο Λονδίνο και σε μια πριγκιπική ανακοίνωση γάμου
09/05/2020 - 18:55

To ξέφρενο party Τρύφωνος - Μαρτάκη σε ένα "Athens by Night" το... 2008(ΦΩΤΟ)

Αναμνήσεις από το παρελθόν για τον γνωστό παρουσιαστή με αδημοσίευτες φωτογραφίες
02/05/2020 - 18:55

Η Καγιά απαντά πρώτη φορά για τον unfollow της Χριστοπούλου και ρίχνει "μπηχτές"

Η δημόσια τοποθέτηση, οι πραγματικότητες και η..."εκτεθειμένη" booker
27/04/2020 - 14:03

Νέα "κόντρα" στην showbiz; H Χριστοπούλου έκανε unfollow την Καγιά - Τι συνέβη;

To παρασκήνιο, οι δηλώσεις "φωτιά", η θέση της Σκορδά και οι πρώτες πληροφορίες
21/04/2020 - 12:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έχετε δει τις δύο ανήλικες που ελλείπουν από χθες από τα σπίτια τους; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις φωτογραφίες τους και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη τους

Στο "μικροσκόπιο" των κυβερνητικών γιατρών η πρόταση του ΟΚΥπΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμοί για το πως διατυπώθηκαν τα επίμαχα σημεία των κινήτρων

"Δεν βλέπω κίνδυνο μετάδοσης κορωνοϊού στα κολυμβητήρια και στις πισίνες"

Φτάνει να τηρούνται αυστηρά τα πρωτόκολλα, λέει ο Δρ. Πέτρος Καραγιάννης
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Χουριέτ: Οδηγίες Ερντογάν για αλλαγή του καθεστώτος της Αγίας Σοφιάς

Θέλουν να διαβάζουν προσευχή και εδάφιο της κατάκτησης από το κοράνι

Γκουτέρες: "Για να φροντίσουμε την ανθρωπότητα πρέπει να φροντίσουμε τη φύση"

Το μήνυμα του ΓΓ του ΟΗΕ με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος

Ειρηνικές διαδηλώσεις και μνημόσυνο για τον Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ

Ορκίζονται να συνεχίσουν τις μαζικές διαμαρτυρίες μέχρι την απόδοση δικαιοσύνης

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ