Ψυχαγωγία

Η "Τόκιο" έκλεψε τις εντυπώσεις στην πρεμιέρα του "La Casa de Papel" (ΦΩΤΟ)

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η επίσημη πρεμιέρα του "La casa de Papel" στην Μαδρίτη. 

Η πολυαναμενόμενο τρίτη σεζόν της σειράς κάνει πρεμιέρα την Παρασκευή, 19 Ιουλίου και την περασμένη εβδομάδα πραγματοποιήθηκε η επίσημη πρεμιέρα της, με όλους τους πρωταγωνιστές να περπατούν στο κόκκινο χαλί. Την παράσταση έκλεψε η Ursula Corbero (Τόκιο) με την άκρως εντυπωσιακή και σέξι εμφάνιση της αλλά και η ηθοποιός  Esther Acebo (Μόνικα Γκανταμπίθε), η οποία εμφανίστηκε με ένα εντελώς διαφορετικό look απ΄ ότι την έχουμε συνηθίσει. 

Δείτε φωτογραφίες από το κόκκινο χαλί:

Επόμενο άρθρο

Βάφτισαν τον γιο τους ο Ανδρέας Λέοντας και η Χριστίνα Κονναρή! (ΦΩΤΟ)

Το όνομα του μικρού, η νονά και το στιγμιότυπο από τη βάφτιση
16/07/2019 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή! Και όμως το..."La Casa de Papel" θα συνεχίσει για 4η σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η επιβεβαίωση από το Netflix
20/07/2019 - 15:32

Ανατριχίλα με το «You ‘ll never walk alone» στο La Casa de Papel (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν πρόκειται διαβάζοντας αυτό το ρεπορτάζ να μάθεις κάτι που θα σου χαλάσει την απόλαυση
20/07/2019 - 15:17

Επιβεβαιώθηκε η τέταρτη σεζόν του "La Casa de Papel"!

Πριν καν αρχίσει η τρίτη σεζόν το Netflix έκανε αποκαλύψεις
29/06/2019 - 09:18

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Το νέο trailer που κυκλοφόρησε λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν
24/06/2019 - 14:24

Το ξεκαρδιστικό κρητικό... "La Casa de Papel" που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωτότυπο βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου
05/06/2019 - 13:29

Το νέο trailer του La Casa de Papel κρύβει πολλές εκπλήξεις! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σύλληψη που ενώνει ξανά τη συμμορία και τα νέα πρόσωπα
04/06/2019 - 08:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 ερωτήσεις και απαντήσεις για τον Ιό του Δυτικού Νείλου

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τη μετάδοση, τα συμπτώματα και τα μέτρα προστασίας

Προειδοποιούν με κλιμάκωση των μέτρων μέχρι και σε επ' αόριστον οι φαρμακοποιοί

"Αν χρειαστεί και έναν μήνα να κάτσουμε, θα κάτσουμε σε απεργία"
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL