Ψυχαγωγία

Ήβη Αδάμου: Το απίστευτο περιστατικό λίγο πριν βγει στη σκηνή (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ήβη Αδάμου αποκάλυψε ένα ατύχημα που είχε λίγο πριν ανέβει στη σκηνή!

Συγκεκριμένα η Κύπρια τραγουδίστρια μίλησε στην εκπομπή "Στη φωλιά των κου κου" και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για την πεθερά της δηλώνοντας ότι είναι η μεγαλύτερη θαυμάστρια της και τη στηρίζει πάρα πολύ αλλά και ότι ο Μιχάλης τη βοηθάει πολύ με το μωρό και αλλάζει πάνες. Μάλιστα στη συνέχει για το ατύχημα που της συνέβη πρόσφατα δήλωσε: 

Πάω να βγω στη σκηνή και τέσσερα λεπτά πριν ξαφνικά παρατηρώ ότι υπάρχει ένα θέμα με το παντελόνι... Στο πίσω μέρος... Το τι τρέξιμα έριξα ευτυχώς είχα δεύτερο ρούχο...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο την Κυριακή στις 22:10 στον Alpha Κύπρου
22/02/2019 - 13:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Ήβη Αδάμου:"Η μητέρα μου είναι από τη Βουλγαρία, ξέρω τη γλώσσα σαν μητρική..."

Όλα όσα δήλωσε σε τηλεοπτική εκπομπή και η καταγωγή της
23/02/2019 - 10:52

Ήβη Αδάμου:Απαντά αν είναι στα σχέδια της ένα δεύτερο παιδί!

Όσα δήλωσε για την κορούλα της και τη σχέση με τον σύντροφο της μετά τον ερχομό της μικρής
05/02/2019 - 11:15

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Η Ήβη Αδάμου έγινε ξανθιά! (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της με κοντό ξανθό μαλλί…
27/11/2018 - 15:33

Η Ήβη Αδάμου πιο σέξι από ποτέ μετά τη γέννηση της κόρης της! (ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή στη νυχτερινή ζωή και το αποκαλυπτικό φόρεμα που επέλεξε...
24/11/2018 - 10:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη

Μειωμένος κατά 400.000 ευρώ ο προϋπολογισμός του ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκρίθηκε το πρωί από το Υπουργικό Συμβούλιο - Χρονοδιάγραμμα για επίλυση των εργασιακών
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ