Ψυχαγωγία

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε σήμερα η Ιφιγένεια Πιερίδου, η οποία συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ». Μεταξύ άλλων η νεαρή ηθοποιός αναφέρθηκε στο πως έτυχε η συμμετοχή της στη σειρά αλλά και πως ένοιωσε στις πρώτες τις ερωτικές σκηνές.

Έγιναν όλα πολύ ξαφνικά. Σε τέσσερις μέρες απλά άλλαξε η καθημερινότητα μου. Με είχε πάρει τηλέφωνο ο Αντρέας Γεωργίου  για να παίξω στο Τατουάζ, κάτι που δεν είχα σκεφτεί εγώ πριν.. Απλά δεν ήξερα αν με ενδιέφερε η τηλεόραση και είπα τότε ναι γιατί όχι.

Η πρώτη φορά που με είδα ήταν σοκ.. Μετά όμως όταν βλέπεις τον εαυτό σου μπορείς να διορθώσεις και τα λάθη σου, βρήκαν τρόπο και με ξεκλείδωσαν

Για την πρώτη ερωτική σκηνή που έπρεπε να γυρίσει στο "Τατουάζ" ανέφερε:

Έπαθα σοκ. ήταν κάτι που με φόβιζε πριν να ξεκινήσω. μετά προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι είναι μέρος της δουλειάς μου. ένιωθα αμηχανία λες ότι θα σε δει η μάμμα σου, ο παπάς σου. Απλά θυμάμαι ότι ήταν να δείξουν τη συγκεκριμένη στιγμή ήμουν πάνω στο δωμάτιο μου αλλά ήταν συνηθισμένοι οι γονείς μας από την αδερφή μου.

Δείτε όσα δήλωσε για τους στόχους της, τις πρώτες της εμπειρίες στην τηλεόραση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Τα "παράξενα" Χριστούγεννα του Κούλλη Νικολάου! (ΦΩΤΟ)

Οι χριστουγεννιάτικες διακοπές με την οικογένεια του και ο προορισμός που επέλεξαν φέτος
24/12/2018 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Lady Gaga: Το λάθος στο νέο της τατουάζ έγινε γιατί ήταν... μεθυσμένη! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες με τα νέα της τατουάζ, τα σχόλια για το λάθος και η απάντηση της
17/02/2019 - 09:34

Νίκος Πολυδερόπουλος:"Moυ στέλνουν συνέχεια γυμνές φωτογραφίες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και το "Με αγάπη Χριστιάνα"
14/02/2019 - 18:34

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Μαυρίδης:"Μου ζήτησε να χτυπήσω αστεράκι στα...γεννητικά του όργνανα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Λούης Night Show" και το ποσό που ζήτησε
03/02/2019 - 15:51

Ο Τόλης Βοσκόπουλος σχολίασε τις υποκριτικές ικανότητες του Ντάνου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όσα είπε στον Αγγελόπουλο για τη συμμετοχή του στο "Τατουάζ"
22/01/2019 - 13:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτόν αναζητούν οι αρχές για υπόθεση κλοπής στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφίες του υπόπτου

Προδρόμου: Η Κυβέρνηση ενισχύει τον τομέα της υγείας ενόψει του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντίστροφη μέτρηση για εισφορές και "πράσινο" φως για 303 θέσεις στα δημόσια νοσηλευτήρια

37χρονη ακούει την ποινή της για κλοπή χιλιάδων ευρώ από δικηγορικό γραφείο

Η υπάλληλος φέρεται να έκλεβε μετρητά κατά την αγορά χαρτοσήμων
Ελλάδα

Τραγικό τέλος για τα τέσσερα άτομα που αγνοούνταν στη Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Το αυτοκίνητο βρέθηκε θαμμένο κάτω από λάσπη σε βάθος τριών μέτρων

Κρήτη: Σε θρίλερ εξελίσσεται η επιχείρηση εντοπισμού τετραμελούς οικογένειας

Το μόνο που έχει εντοπιστεί είναι ένα τμήμα του αυτοκινήτου στο οποίο επέβαιναν
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ