Ψυχαγωγία

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε σήμερα η Ιφιγένεια Πιερίδου, η οποία συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ». Μεταξύ άλλων η νεαρή ηθοποιός αναφέρθηκε στο πως έτυχε η συμμετοχή της στη σειρά αλλά και πως ένοιωσε στις πρώτες τις ερωτικές σκηνές.

Έγιναν όλα πολύ ξαφνικά. Σε τέσσερις μέρες απλά άλλαξε η καθημερινότητα μου. Με είχε πάρει τηλέφωνο ο Αντρέας Γεωργίου  για να παίξω στο Τατουάζ, κάτι που δεν είχα σκεφτεί εγώ πριν.. Απλά δεν ήξερα αν με ενδιέφερε η τηλεόραση και είπα τότε ναι γιατί όχι.

Η πρώτη φορά που με είδα ήταν σοκ.. Μετά όμως όταν βλέπεις τον εαυτό σου μπορείς να διορθώσεις και τα λάθη σου, βρήκαν τρόπο και με ξεκλείδωσαν

Για την πρώτη ερωτική σκηνή που έπρεπε να γυρίσει στο "Τατουάζ" ανέφερε:

Έπαθα σοκ. ήταν κάτι που με φόβιζε πριν να ξεκινήσω. μετά προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι είναι μέρος της δουλειάς μου. ένιωθα αμηχανία λες ότι θα σε δει η μάμμα σου, ο παπάς σου. Απλά θυμάμαι ότι ήταν να δείξουν τη συγκεκριμένη στιγμή ήμουν πάνω στο δωμάτιο μου αλλά ήταν συνηθισμένοι οι γονείς μας από την αδερφή μου.

Δείτε όσα δήλωσε για τους στόχους της, τις πρώτες της εμπειρίες στην τηλεόραση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Τα "παράξενα" Χριστούγεννα του Κούλλη Νικολάου! (ΦΩΤΟ)

Οι χριστουγεννιάτικες διακοπές με την οικογένεια του και ο προορισμός που επέλεξαν φέτος
24/12/2018 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "τέλος" του Ορφέα που συγκίνησε και καθήλωσε το τηλεοπτικό κοινό(ΒΙΝΤΕΟ)

"Σε αγάπησα πολύ αλλά οι εμμονές μου ήταν πιο δυνατές..."
28/06/2019 - 10:26

Τατουάζ:Αυτό το τέλος δεν το περιμένει κανείς-Ανατροπές, δολοφονίες και εκδίκηση

Και όμως ο Ορφέας θα εκδικηθεί τον ίδιο του το... γιο
23/06/2019 - 16:11

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια και η επιλογή που δεν περιμέναμε...
07/05/2019 - 18:31

Δανάη Παππά: Όσα αποκάλυψε για το τέλος του "Τατουάζ"!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός για τα συναίσθηματα της και τις εξελίξεις της σειράς
20/04/2019 - 11:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ