Ψυχαγωγία

Ιφιγένεια Πιερίδου:«Μέσα σε τέσσερις μέρες άλλαξε η καθημερινότητα μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε σήμερα η Ιφιγένεια Πιερίδου, η οποία συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ». Μεταξύ άλλων η νεαρή ηθοποιός αναφέρθηκε στο πως έτυχε η συμμετοχή της στη σειρά αλλά και πως ένοιωσε στις πρώτες τις ερωτικές σκηνές.

Έγιναν όλα πολύ ξαφνικά. Σε τέσσερις μέρες απλά άλλαξε η καθημερινότητα μου. Με είχε πάρει τηλέφωνο ο Αντρέας Γεωργίου  για να παίξω στο Τατουάζ, κάτι που δεν είχα σκεφτεί εγώ πριν.. Απλά δεν ήξερα αν με ενδιέφερε η τηλεόραση και είπα τότε ναι γιατί όχι.

Η πρώτη φορά που με είδα ήταν σοκ.. Μετά όμως όταν βλέπεις τον εαυτό σου μπορείς να διορθώσεις και τα λάθη σου, βρήκαν τρόπο και με ξεκλείδωσαν

Για την πρώτη ερωτική σκηνή που έπρεπε να γυρίσει στο "Τατουάζ" ανέφερε:

Έπαθα σοκ. ήταν κάτι που με φόβιζε πριν να ξεκινήσω. μετά προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι είναι μέρος της δουλειάς μου. ένιωθα αμηχανία λες ότι θα σε δει η μάμμα σου, ο παπάς σου. Απλά θυμάμαι ότι ήταν να δείξουν τη συγκεκριμένη στιγμή ήμουν πάνω στο δωμάτιο μου αλλά ήταν συνηθισμένοι οι γονείς μας από την αδερφή μου.

Δείτε όσα δήλωσε για τους στόχους της, τις πρώτες της εμπειρίες στην τηλεόραση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Τα "παράξενα" Χριστούγεννα του Κούλλη Νικολάου! (ΦΩΤΟ)

Οι χριστουγεννιάτικες διακοπές με την οικογένεια του και ο προορισμός που επέλεξαν φέτος
24/12/2018 - 16:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστόφορος Βλαχάκης: Η γνωριμία με τον Αντρέα Γεωργίου και το "Τατουάζ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γιος του Χρήστου Δάντη μιλά για τη συμμετοχή του στην επιτυχημένη σειρά του Alpha
11/04/2019 - 10:13

Κατερίνα Γερονικολού: Απαντά αν δέχθηκε πρόταση από τον Ανδρέα Γεωργίου(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πλάνο οικογένειας στο μυαλό της και η λατρεία στο...χαλούμι
03/04/2019 - 19:13

Τάμτα: "Είναι κρίμα να μην με αφήσει η υγεία μου να κάνω αυτό που θέλω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
03/04/2019 - 14:43

"Έφυγε" από τη ζωή Κύπριος ηθοποιός του "Τατουάζ"

Νοσηλευόταν στην εντατική αλλά τελικά έχασε τη μάχη...
02/04/2019 - 10:24

Αποκάλυψη από Στέφανο Μιχαήλ: Αυτό θα είναι το επόμενο βήμα μετά το "Τατουάζ"

Ο Ανδρέας Γεωργίου, η επιτυχία της σειράς και το deal που ανακοίνωσε
23/03/2019 - 14:04

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ