Ψυχαγωγία

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Ο νέος της σύντροφος είναι ο πολυσυζητημένος πρώην της!

Σελίδα στην προσωπική της ζωή φαίνεται ότι γύρισε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, μετά τον χωρισμό της από τον SNIK. Μέσα από τον φωτογραφικό φακό του HELLO! χθες, είδαμε στιγμιότυπα από τις διακοπές της στα Κουφονήσια με τον νεό της σύντροφο και φαίνονται φουλ ερωτευμένοι!

Ωστόσο, ο νέος της σύντροφος δεν είναι μια καινούργια γνωριμία για την ίδια αφού πρόκειται για τον πρώην σύζυγό της!

Δείτε ποιος είναι στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Αφήνει αιχμές για παλιές συνεργασίες

Η παρουσιάστρια μίλησε για το νέο της επαγγελματικό βήμα
08/08/2022 - 18:02

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Έτσι γνώρισε τον σύντροφό της – Είχαν σχέση εξ αποστάσεως

Τι δήλωνε σεσυνέντευξή της η Ηλιάνα για τον σύντροφό της;
07/08/2022 - 15:47

Νέος έρωτας για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου μετά τον Snik – Δείτε φωτογραφίες

Ποιος φημολογείται ότι είναι ο νέος της σύντροφος;
22/06/2022 - 16:38

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έγινε ξανθιά!

Κι όμως αποχωρίστηκε το χαρακτηριστικό καστανό χρώμα της!
04/04/2022 - 16:53

"Δεν είμαστε μαζί...": Ο χωρισμός Παπαγεωργίου - Snik και οι σχέσεις τους σήμερα

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου σε άκρως εξομολογητική διάθεση
11/12/2021 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καλούνται για εμβολιασμό οι επαφές των τεσσάρων κρουσμάτων ευλογιάς των πιθήκων

Καλή η κατάσταση της υγείας των ατόμων που εντοπίστηκαν θετικά στην Κύπρο

Το κυπριακό πλοίο "Μαρίτσα" συγκρούστηκε με πλοίο από τη Λιβερία στο Βέλγιο

Ήταν αγκυροβολημένο στο λιμάνι της Οστάνδης το δεύτερο πλοίο, διερευνώνται τα αίτια

Με μάσκες και τεστ στα σχολεία: "Μπορεί να έχουμε νέο κύμα τον χειμώνα"

Την ερχόμενη εβδομάδα οι τελικές αποφάσεις, επτά μέρες για εισηγήσεις για οδικό χάρτη
Ελλάδα

«Έβαλα τη φωτιά για να γελάω», είπε ο 65χρονος για την πυρκαγιά στην Θάσο

Σε βάρος του έχει ασκηθεί ποινική δίωξη σε βαθμό κακουργήματος

Φλώρινα: Πυροβόλησαν και σκότωσαν τρεις αρκούδες, η μία θήλαζε τα μικρά της

Οι θάνατοι των αρκούδων επήλθαν σε διάστημα ενός μήνα (ΦΩΤΟ)

Ελλάδα: Οικιακή βοηθός ξάφριζε σπίτια με ανιχνευτή μετάλλων

Με μία ειδικού τύπου πλαστελίνη έφτιαχνε τα αντικλείδια και τα έδινε σε συνεργό της
Διεθνή

Ζαπορίζια: Οι Ρώσοι σκοπεύουν να αποσυνδέσουν τον πυρηνικό σταθμό

Απορρίπτουν τις προτάσεις για αποστρατικοποίηση της περιοχής

Ιαπωνικό δικαστήριο αρνήθηκε να αναγνωρίσει διεμφυλική γυναίκα ως γονέα παιδιού

Πριν την χειρουργική και νομική μετάβασή της γινόταν, μετά όμως όχι

Παραλύει το δίκτυο μεταφορών του Λονδίνου λόγω απεργίας

Θα απεργήσουν για τους μισθούς και τις συνθήκες εργασίας

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/08/2022 - 15:10KITCHEN LAB