Ψυχαγωγία

James Bond: Γύρισαν... τρεις διαφορετικές εκδοχές για το φινάλε της ταινίας!

Τρεις διαφορετικές σκηνές για το τέλος της ταινίας "No Time to Die" αποφάσισαν να γυρίσουν για την νέα ταινία του James Bond έτσι ώστε να μην υπάρξουν διαρροές. 

Σύμφωνα με δημοσίευμα της Mirror, ο σκηνοθέτης της ταινίας Κάρι Φουκουνάγκα, είπε πως μόνο αυτός γνωρίζει το πως τελειώνει η ταινία, καθώς κανείς, ούτε ο πρωταγωνιστής, Ντάνιελ Κρεγκ, γνωρίζει το ποιο θα είναι το τέλος. «Ολοι είναι στο σκοτάδι, το μυστικό κρατείται καλά», ανέφερε στην εφημερίδα, άνθρωπος που εργάστηκε για την ταινία και θέλει να κρατήσει την ανωνυμία του. 

Η ταινία θα βγει στις κινηματογραφικές αίθουσες στις 3 Απριλίου του 2020.

Επόμενο άρθρο

Ο Άντωνης Κανάκης σε... δύο εβδομάδες θα γίνει ξανά πατέρας!

Ο παρουσιαστής και η σύντροφος του είναι έτοιμοι να υποδεχτούν τον γιο τους
23/10/2019 - 13:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Drive-in σινεμά στο λύκειο Ιδαλίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μέγιστος αριθμός ατόμων στα αυτοκίνητα δεν ξεπερνούσε τα τέσσερα άτομα
30/06/2020 - 22:35

Απόλαυσαν την ταινία μέσα από τα αυτοκίνητα τους στη Λεμεσό (ΦΩΤΟΣ)

Μία καινούρια εμπειρία θέασης, Drive-Ιn από το θέατρο Ριάλτο
17/06/2020 - 22:24

Μην χάσετε την ταινία "Independence Day" με τον Will Smith...στον ALPHA Κύπρου!

Ένα διαστημόπλοιο ετοιμάζεται να προσγειωθεί και εξωγήινοι απειλούν την ανθρωπότητα
30/05/2020 - 16:28

Η τηλεταινία με τη ζωή της πριγκίπισσας "Diana"…έρχεται στον ALPHA Κύπρου!

Ένας μύθος ανέγγιχτος από το χρόνο ζωντανεύει με πρωταγωνίστρια την Naomi Watts
19/05/2020 - 13:33

Είναι γεγονός! Ο Τομ Κρουζ θα γυρίσει ταινία στο διάστημα με την...NASA (ΦΩΤΟ)

Η επίσημη ανακοίνωση και οι πρώτες πληροφορίες για τη δουλειά της δεκαετίας
06/05/2020 - 09:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ