Ψυχαγωγία

Κ. Λέχου: Αυτά τα μοντέλα διεκδικούσαν τον ρόλο της στο "Είσαι το ταίρι μου"

Η Κατερίνα Λέχου μίλησε στον Τάσο Τρύφωνος στην εκπομπή «Τετ α Τετ» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη σειρά «Είσαι το ταίρι μου».

Η δημοφιλής ηθοποιός γνωστοποίησε ότι η παραγωγή αναζητούσε μοντέλα για τον συγκεκριμένο ρόλο, αποκαλύπτοντας και τα ονόματα τους!

«Ξέρω ότι δεν έψαχναν μόνο στον χώρο των ηθοποιών. Έψαχναν και μοντέλα, που ήταν αναμενόμενο. Είχαν κοιτάξει πολλές κοπέλες. Τη Βίκυ Καγιά και την Βίκυ Κουλιανού» είπε χαρακτηριστικά η ηθοποιός.

Το «Είσαι το ταίρι μου» είναι ελληνική κωμική τηλεοπτική σειρά και προβλήθηκε τη σεζόν 2001-2002 σε σενάριο του Λευτέρη Παπαπέτρου και σε σκηνοθεσία του Αντώνη Αγγελόπουλου. Η σειρά έκανε πρεμιέρα την 1η Οκτωβρίου 2001 και ολοκληρώθηκε στις 25 Ιουνίου 2002, έπειτα από 30 επεισόδια και σημειώνοντας υψηλά νούμερα τηλεθέασης.

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο στο 8:50:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

«TET-A-TET» την Κατερίνα Λέχου να σπάει τη σιωπή της...

Γιατί αποφάσισε να παντρευτεί, ενώ όλοι οι δικοί της άνθρωποι το είχαν αποκλείσει;
08/05/2021 - 09:49

K. Λέχου: “Με τον Γιώργο Κιμούλη δεν έχω κάτι προσωπικό… ήταν επαγγελματικό"

Η πραγματική ηλικία της και οι αποκαλύψεις για πρώτη φορά στην εκπομπή “Τετ -α- τετ”
07/05/2021 - 09:50

Balmain: Με τη χρήση CGI η Barbie και ο Ken είναι τα νέα μοντέλα του οίκου μόδας

Στη νέα συλλογή ξεχωρίζουν τα παστέλ χρώματα και οι ιδιαίτερα τονισμένοι μυτεροί ώμοι
23/03/2021 - 15:25

“Με έβριζε, έπινα Lexotanil…”: Η Λέχου ξεμπροστιάζει τον Κιμούλη και αποκαλύπτει

H κατάθεση – ψυχής στην Φαίη Σκορδά και οι αποκαλύψεις μετά από 18 χρόνια
01/02/2021 - 13:25

Η Γερμανού "εισβάλλει" στο "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα" με ρόλο - έκπληξη (VID)

Στο σημερινό επεισόδιο με guest ρόλο που θα φέρει τα "πάνω-κάτω"
02/12/2020 - 14:37

H δραματική αύξηση κρουσμάτων φέρνει νέα μέτρα, αποφάσεις τη Δευτέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Υπουργικό θα συζητηθούν τα μοντέλα που ακολούθησαν Γερμανία, Γαλλία και Ελλάδα
31/10/2020 - 20:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Όσος καιρός κι αν περάσει ο εγκληματίας δεν την γλιτώνει" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δυο πορίσματα που ξεκλειδώνουν την αλήθεια για το θάνατο του άτυχου Θανάση

76 νέα κρούσματα ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

45 ασθενείς COVID-19 νοσηλεύονται, εκ των οποίων οι 18 σε σοβαρή κατάσταση

Έτσι θα επαναλειτουργήσουν από αύριο οι κατασκηνωτικοί χώροι

Η ανακοίνωση του Τμήματος Δασών για τις αναθεωρημένες οδηγίες
Ελλάδα

"Σκέφτηκα να εξαφανίσω το πτώμα της Καρολάιν", σοκάρει η ομολογία του πιλότου

Κυνικός, αν και δήλωσε μετανιωμένος, εμφανίστηκε ο 32χρονος στους αστυνομικούς

"Η Λυδία μου, το μωρό μου, σήμερα έμεινε ορφανό από γονείς" (ΦΩΤΟ)

Συγκλονίζει ο αστυνομικός που απομάκρυνε το παιδί από τον τόπο της φρίκης στα Γλυκά Νερά

Κατέληξαν ακόμη 20 ασθενείς, στα 469 νέα κρούσματα στην Ελλάδα

Η ανακοίνωση του ΕΟΔΥ για τους διασωληνωμένους στις ΜΕΘ
Διεθνή

Στο "πηδάλιο" του ΟΗΕ μέχρι το 2026 ο Αντόνιο Γκουτέρες

Η Γενική Συνέλευση OHE ενέκρινε μια δεύτερη θητεία

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση αγοριού 2,5 ετών, βρέθηκε μετά από 35 ώρες

Είχε περπατήσει πολλά χιλιόμετρα και βρέθηκε αφυδατωμένο αλλά σε καλή κατάσταση

Δικαιώνει Κομισιόν για την προσφυγή κατά AstraZeneca το πρωτοδικείο Βρυξελλών

Αποφάσισε να εγκρίνει προσωρινά μέτρα στην υπόθεση

tv news

Η Ηλιάνα εξομολογείται στον Οδυσσέα πως δεν τον έχει ξεπεράσει ακόμα...

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Ο Αποστόλης ακούει τον Δημήτρη να λέει ότι έπρεπε να σκοτώσει την Αγγελική...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/06/2021 - 21:20ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW