Ψυχαγωγία

Και όμως είναι η Ελένη Φουρέιρα - Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της

Η Ελένη Φουρέιρα έτσι όπως δεν την ξαναείδαμε...

Η γνωστή τραγουδίστρια έκανε μια εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της, αποφασίζοντας να κουρέψει το μαλλί της και να το κάνει κοντό μαύρο καρέ.

Το αποτέλεσμα το είδαμε μέσα από τα social media με ποικίλα τα σχόλια αρέσκειας ή μη.

Δείτε την καυτή εμφάνισή της στην παραλία με το νέο look της.

l;klm

;llm

;lklm

Επόμενο άρθρο

Ανατροπή! Και όμως το..."La Casa de Papel" θα συνεχίσει για 4η σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η επιβεβαίωση από το Netflix
20/07/2019 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

Ελένη Φουρέιρα: Η έκπληξη που δέχτηκε από...παγκοσμίου φήμης τραγουδίστρια (VID)

Δεν μπορούσε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό της
12/07/2020 - 12:30

Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε την...αισθητική επέμβαση που έχει κάνει

Σε ποιο σημείο του σώματός της έχει παρέμβει αισθητικά η ποπ τραγουδίστρια;
10/07/2020 - 11:34

H... αλλαγμένη εμφάνιση της Ίντερ (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ελαφρώς τροποποιημένο το κλασικό σχέδιο με τις ρίγες θα είναι η εμφάνιση της Ίντερ
30/06/2020 - 11:08

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τεστ κορωνοϊού σε μετανάστες και κρατούμενους προνοεί νέο κυβερνητικό διάταγμα

Τι αποφάσισε το Υπουργείο Υγείας για αντιμετώπιση της πανδημίας του κορωνοϊού

Αναπόφευκτη η ταλαιπωρία οδηγών στη "καρδιά" της Λευκωσίας λόγω έργων (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθυστερήσεις και μικροπροβλήματα την δεύτερη ημέρα των έργων ανάπλασης της Μακαρίου

Παγκύπριες Εξετάσεις: Σημαντικό ποσοστό μαθητών βαθμολογήθηκε με 0 έως 5 μονάδες

«Αυτό σίγουρα πρέπει να μας απασχολήσει σοβαρά» ανέφερε ο Υπουργός Παιδείας
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Πρόστιμο 100 λιρών θα πληρώνει στην Αγγλία όποιος δε φοράει μάσκα

Σύμφωνα με ανακοίνωση της Κυβέρνησης θα είναι υποχρεωτική από τις 24 Ιουλίου

«Κανείς δεν μπορεί να παρεμβαίνει στο δικαίωμα της Τουρκίας για Αγία Σοφιά»

Το τουρκικό Υπουργείο Εξωτερικών αναφέρεται στις αλλαγές που θα γίνουν στο κτίριο

Ξεπέρασαν τα 13,2 εκ. τα κρούσματα: Σε ποιες χώρες υπάρχει έξαρση της πανδημίας

Θλιβερό ρεκόρ για το Ισραήλ με τα νέα περιστατικά να φτάνουν περίπου τα 2.000

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 15:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ