Ψυχαγωγία

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Με ψυχραιμία αλλά και χιούμορ αντιμετώπισε σήμερα η Μέγκαν Μαρκλ, που διανύει ήδη τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της, μία συνταξιούχο που λίγο πολύ την αποκάλεσε δημοσίως… «χοντρή κυρία».

Η δούκισσα του Σάσεξ γέλασε με το σχόλιο, το οποίο θεώρησε ως κομπλιμέντο για τη φουσκωμένη κοιλίτσα της.

Κατά τη διάρκεια της φιλανθρωπικής εκδήλωσης της οργάνωσης προάσπισης των δικαιωμάτων των ζώων Mayhew, της οποίας ηγείται, η Μέγκαν αντήλλαξε συστάσεις με μια ομάδα συνταξιούχων, οι οποίοι επωφελούνται από το πρόγραμμα θεραπείας με ζώα, όταν μια ηλικιωμένη, η Πέγκι, εμφανίστηκε λίγο παραπάνω χαλαρή ενώπιον ενός μέλους της βασιλικής οικογένειας της Βρετανίας.

«Χαριτωμένη κυρία, να έχεις πάντα την ευλογία του Θεού» είπε η Πέγκι στη σύζυγο του πρίγκιπα Χάρι.

μεγκαν

«Και είσαι μια χοντρή κυρία» προσέθεσε, χαμογελώντας και κοιτώντας την κοιλίτσα της Μέγκαν.

«Το δέχομαι» απάντησε η πρώην ηθοποιός, ξεσπώντας σε γέλια μαζί με άλλους.

Η Μέγκαν Μαρκλ ανακοίνωσε την περασμένη εβδομάδα ότι θα ηγείται πλέον της οργάνωσης Mayhew. Στην πρώτη της επίσημη επίσκεψη εκεί, συναντήθηκε με το προσωπικό, πολίτες που επωφελούνται της δράσης της και με σκυλιά, ορισμένα εκ των οποίων κράτησε στην αγκαλιά της.

Πηγή
ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Mε "έκλεψε" σε ηλικία 14 ετών και παντρευτήκαμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της τραγουδίστριας
17/01/2019 - 10:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

Η...τρίτη νταντά του παιδιού της Μέγκαν Μαρκλ και ο λόγος που έγινε viral(ΦΩΤΟ)

Eίναι Αφροαμερικανή και έχει εντυπωσιακή ομοιότητα με την....
22/08/2019 - 13:21

Ο Έλντον Τζον υπερασπίζεται δημόσια την Μέγκαν Μαρκλ και τον πρίγκιπα Χάρι!

Ο λόγος και όσα δήλωσε για τον δούκα και τη δούκισσα του Σάσεξ
20/08/2019 - 13:11

Πρίγκιπας Ουίλιαμ: Η έντονη ανησυχία του για τη συμπεριφορά Χάρι-Μέγκαν

Πιστεύει ότι η αγνόηση του πρωτοκόλλου από το ζευγάρι θα προκαλέσει πολλά προβλήματα
20/08/2019 - 09:08

Συνεχίζουν να προκαλούν Μέγκαν και Χάρι: Το νέο ταξίδι με ιδιωτικό τζετ

Ο Δούκας και η Δούκισσα εξόργισαν το βρετανικό κοινό με την απόφαση τους
19/08/2019 - 10:41

Μέγκαν Μαρκλ ή Κέιτ Μίντλετον; Ποια είναι πιο δημοφιλής στη Μεγάλη Βρετανία

Μάθετε ποιο μέλος βρίσκεται στην κορυφή και ποια από τις δυο προτιμά το βρετανικό κοινό
18/08/2019 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης

Στην Κύπρο ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας

Τη Δευτέρα θα συναντηθεί με τον Πρόεδρο Αναστασιάδη
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

Ο πρώτος ρωσικός πλωτός πυρηνικός σταθμός απέπλευσε στην Αρκτική

Ξεκίνησε για ένα ταξίδι 5.000 χιλιομέτρων για να φθάσει στην περιφέρεια Τσουκότκα

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ