Ψυχαγωγία

Και όμως το έκανε! Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε τι ψήφισε... (ΦΩΤΟ)

Ημέρα εκλογών χθες για την Ελλάδα και πέρα των Ευρωεκλογών οι Ελλαδίτες "έπεσαν" στην μάχη και των Περιφερειακών και Δημοτικών εκλογών.

Μια από αυτές και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, η οποία ταξίδεψε μέχρι τη Ρόδο για να ψηφίσει τη...μαμά της. Η μητέρα της, Πόπη Κατσαρά – Σπυροπούλου, είχε ανακοινώσει την υποψηφιότητά της στο νησί τον περασμένο Μάρτιο και όπως ήταν λογικό η γνωστή παρουσιάστρια θα πήγαινε στο νησί της για να την στηρίξει.

Όμως, όχι μόνο την στήριξε αλλά μαρτύρησε την ψήφο της και έβγαλε φωτογραφία και μέσα από το παραβάν που απαγορεύεται.

΄λκμ

Με ένα "καλή επιτυχία Μαμάκα" μας αποκάλυψε που έριξε τη ψήφο της και ότι έβγαζε φωτογραφίες εν ώρα ψηφοφορίας.

΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Πλάνταξε στο κλάμα on air! Πήρε μόνο πέντε ψήφους ενώ είχε εννιαμελή οικογένεια!

Παγκόσμιο viral η αντίδρασή στο άκουσμα των αποτελεσμάτων
27/05/2019 - 10:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γάμος και βάφτιση στις κάλπες! Παντρεύτηκαν και πήγαν με όλο το σόι να ψηφίσουν

Δείτε το ζευγάρι που έγινε viral ψηφίζοντας με γαμπριάτικο κοστούμι και νυφικό
27/05/2019 - 10:17

Οι δημοσιογράφοι της Eurovision ψήφισαν! Δείτε τα αποτελέσματα του α' ημιτελικού

Η Αυστραλία έγινε το απόλυτο φαβορί σε μια βραδιά...
14/05/2019 - 12:31

Δύσκολες ώρες για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα πιο αγαπημένα πρόσωπα της παρουσιάστριας έφυγε από τη ζωή...
27/04/2019 - 09:45

Εκλογές Τουρκία: Έχασε τους μεγάλους δήμους και τα παράλια ο Ερντογάν

Χτύπημα κάτω από τη μέση για τον "Σουλτάνο του Βοσπόρου"
01/04/2019 - 20:07

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Η αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τη νέα της σχέση!

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια για τον νέο της σύντροφο
27/03/2019 - 11:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δημόσια αργία η κηδεία του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιοι παραμένουν στο καθήκον και τι θα γίνει με τα ραντεβού στα νοσηλευτήρια

"Μου είχε γίνει εμμονή, ήθελα να σκοτώσω κι άλλες" (ΒΙΝΤΕΟ)

Φρίκη προκαλούν τα όσα ακούστηκαν σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Ένας φίλος και συνεργάτης του Δημήτρη Χριστόφια θυμάται… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κ. Βάσος Γεωργίου μιλά για τον πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ