Ψυχαγωγία

Και όμως το έκανε! Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε τι ψήφισε... (ΦΩΤΟ)

Ημέρα εκλογών χθες για την Ελλάδα και πέρα των Ευρωεκλογών οι Ελλαδίτες "έπεσαν" στην μάχη και των Περιφερειακών και Δημοτικών εκλογών.

Μια από αυτές και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, η οποία ταξίδεψε μέχρι τη Ρόδο για να ψηφίσει τη...μαμά της. Η μητέρα της, Πόπη Κατσαρά – Σπυροπούλου, είχε ανακοινώσει την υποψηφιότητά της στο νησί τον περασμένο Μάρτιο και όπως ήταν λογικό η γνωστή παρουσιάστρια θα πήγαινε στο νησί της για να την στηρίξει.

Όμως, όχι μόνο την στήριξε αλλά μαρτύρησε την ψήφο της και έβγαλε φωτογραφία και μέσα από το παραβάν που απαγορεύεται.

΄λκμ

Με ένα "καλή επιτυχία Μαμάκα" μας αποκάλυψε που έριξε τη ψήφο της και ότι έβγαζε φωτογραφίες εν ώρα ψηφοφορίας.

΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Πλάνταξε στο κλάμα on air! Πήρε μόνο πέντε ψήφους ενώ είχε εννιαμελή οικογένεια!

Παγκόσμιο viral η αντίδρασή στο άκουσμα των αποτελεσμάτων
27/05/2019 - 10:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σπυροπούλου-Ράντου-Μποφίλιου:Ποζάρουν με μαγιό και χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Δείτε τις επώνυμες κυρίες πιο όμορφες από ποτέ σε καλοκαιρινή εξόρμηση
25/08/2019 - 14:00

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στο σώμα της και οι σέξι πόζες στην αμμουδιά...
04/08/2019 - 13:38

To νέο χόμπι της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που δεν ξέραμε (ΦΩΤΟ)

Οι προσπάθειες και όσα κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός
20/07/2019 - 10:22

Γάμος και βάφτιση στις κάλπες! Παντρεύτηκαν και πήγαν με όλο το σόι να ψηφίσουν

Δείτε το ζευγάρι που έγινε viral ψηφίζοντας με γαμπριάτικο κοστούμι και νυφικό
27/05/2019 - 10:17

Οι δημοσιογράφοι της Eurovision ψήφισαν! Δείτε τα αποτελέσματα του α' ημιτελικού

Η Αυστραλία έγινε το απόλυτο φαβορί σε μια βραδιά...
14/05/2019 - 12:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας σε διαμέρισμα στην Πάφο

Ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα για τα αίτια κάτω από τα οποία επήλθε ο θάνατος του

Σε συναγερμό οι Αρχές για βάρκα με μετανάστες ανοιχτά του Κάβο Γκρέκο

Επιχείρηση διάσωσης των επιβατών από το ΚΣΕΔ και τη Λιμενική Αστυνομία

Ένταση, λογομαχίες και συμπλοκές στη δίκη για τον φόνο του 44χρονου Μιχαήλ

Εξαιρέθηκε δικαστής του Κακουργιοδικείου με αίτημα της υπεράσπισης των τριών υπόπτων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ