Ψυχαγωγία

Και όμως η Χριστίνα Παυλίδου έγινε...youtuber και μαγείρεψε με τη κόρη της!

Η Χριστίνα Παυλίδου, από την "καραντίνα" του σπιτιού της αλλάζει καθημερινότητα και προσπαθεί να περάσει το χρόνο της δημιουργικά και εποικοδομητικά με τα παιδιά της στο σπίτι.

Η ίδια βάζει γάντια...για τον κορωνοϊό και δημιουργεί κανάλι στη διαδικτυακή πλατφόρμα του YouTube. Η αγαπημένη Κύπρια ηθοποιός δημοσίευσε το πρώτο της βίντεο, στο οποίο δείχνει συνταγές μαγειρικής, με τη βοήθεια της μικρής της κόρης.

Οι δυο τους ετοίμασαν λαβράκια… μεθυσμένα με εύκολο τρόπο και το αποτέλεσμα ήταν εκπληκτικό.

Δείτε το βίντεο και το νέο ρόλο της ηθοποιού 

Επόμενο άρθρο

"Σκότωσαν τον φίλο μου και πήραν όλα τα όργανα του και τα...πούλησαν"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" εστιάζουν στην εμπορία προσώπων και συγκλονίζουν με αποκαλύψεις
28/03/2020 - 11:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Σταυρής Γεωργίου έπεσε θύμα χάκερ - Όλες οι λεπτομέρειες

Τα προσωπικά δεδομένα και η επόμενη κίνηση του σεφ
22/07/2020 - 12:05

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει στη κουζίνα ενώ...μαγειρεύει βραδινό γεύμα (ΦΩΤΟ)

Ενώ φτιάχνει πολύχρωμη σαλάτα με ξηρούς καρπούς και ντοματίνια
12/07/2020 - 13:04

Πυρκαγιά σε κουζίνα οικίας στην Έγκωμη: Ξέχασε το γκαζάκι και έφυγε

Το γκαζάκι υγραερίου που βρισκόταν σε αναμμένη ηλεκτρική κεραμική εστία έκανε έκρηξη
04/07/2020 - 09:57

Ο Μάριος Πρίαμος ποζάρει με την πανέμορφη σύντροφό του στην...κουζίνα (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η καλοκαιρινή διάθεση μετά τη λήξη των περιοριστικών μέτρων
30/05/2020 - 14:59

O Εφραίμ "εισέβαλε" στη κουζίνα ενώ η Αριστοτέλους βιντεογραφούσε συνταγή (VID)

Δεν μπόρεσε να αντισταθεί στα λαχταριστά cupcakes που ετοίμασε η σύζυγός του
19/05/2020 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμα σε μπαρ και σύλλογο στην Πάφο, παραβίασαν τα μέτρα κατά του κορωνοϊού

Συνολικά έγιναν 21 καταγγελίες πολιτών και 4 υποστατικών για παραβάσεις

26 ασθενείς στο Κέντρο Αποκατάστασης στην Τερσεφάνου

Έξι ασθενείς με κορωνοϊό νοσηλεύονται στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Χώρες Κατηγορίας Γ: Πότε δεχόμαστε επιβάτες και κάτω από ποιες προϋποθέσεις;

Πως μεταφράζεται η υποβάθμιση χωρών και πως επηρεάζεται το επιβατικό κοινό
Ελλάδα

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξακολουθούν να αγνοούνται μία 40χρονη οδηγός και ένας ακόμη κτηνοτρόφος

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν
Διεθνή

Βρετανικά ΜΜΕ: Πιθανό νέο εθνικό "lockdown" μετά τα αυξανόμενα κρούσματα

Σε μόλις εικοσιτέσσερις ώρες καταγράφηκαν 4.422 νέα περιστατικά κορωνοϊού

Ρίχνει τους τόνους ο Ερντογάν και μιλά για διάλογο αναφερόμενος στην Αν.Μεσόγειο

Η απάντηση του Τούρκου Προέδρου στο μήνυμα του Μακρόν ο οποίος τον καλούσε σε διάλογο

ΗΠΑ: Γυναίκα θα αντικαταστήσει τη δικάστρια Ρουθ μετά το θάνατο της;

Σε ηλικία 87 ετών απεβίωσε η δικαστής του Ανώτατου Δικαστηρίου των ΗΠΑ

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 13:00ALPHA NEWS