Ψυχαγωγία

Kατερίνα Αγαπητού: Τα λουλούδια που δέχτηκε και το πρόσωπο που την συγκίνησε!

Η Κατερίνα Αγαπητού βρέθηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", αφού η Χριστιάνα Αριστοτέλους, είναι λεχώνα, γεννώντας σήμερα το πρωί στις 7.50 τον μικρό της άγγελο, Αντρέα Εφραίμ.

Η ίδια βρέθηκε για πρώτη ημέρα στο πλατό της εκπομπής και μαζί με την πρώτη καλησπέρα, δέχθηκε και μια απρόσμενη έκπληξη, μια σύνθεση λουλουδιών σε τρία βάζα από την αγαπημένη της φίλη και συνάδελφο, Γωγώ Αλεξανδρινού.

Η Κατερίνα Αγαπητού εκμυστηρεύτηκε το πρόσωπο που κρύβεται πίσω από την όμορφη έκπληξη, αναφέροντας

"Είναι από μια αγαπημένη μου φίλη η έκπληξη. Την έχω μέσα στην καρδιά μου. Σε ευχαριστώ  και σε αγαπώ πάρα πολύ"

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η σειρά που θα δούμε τον Γιώργο Αγγελόπουλο μετά το "Τατουάζ"!

Σε ποιο σίριαλ θα πάρει μέρος και σε ποιο ρόλο θα τον δούμε
24/04/2019 - 16:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού αποκάλυψε πρώτη φορά το πρόβλημα υγείας που είχε η κόρη της

Το δημόσιο ευχαριστώ και η "ολονυχτίες" στο νοσοκομείο
29/05/2020 - 10:12

Γωγώ Αλεξανδρινού: Οι πρώτες δηλώσεις για την αποχώρησή της από το ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ολοκληρώνεται ένας πολύ ωραίος κύκλος για εμένα..."
27/05/2020 - 16:32

ΡΙΚ: "Με δική της επιθυμία δεν συνεχίζει στο κρατικό κανάλι η Γωγώ Αλεξανδρινού"

Η επίσημη ανακοίνωση, το "ευχαριστώ" και πότε λήγει το συμβόλαιό της
27/05/2020 - 14:49

"Τέλος" η Γωγώ Αλεξανδρινού από το...κρατικό κανάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόφαση να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και οι πρώτες πληροφορίες
26/05/2020 - 15:51

Α. Μπουρδούμης: Η υπέροχη έκπληξη που ετοίμασε στη γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Λιώσαμε με τη τρυφερή κίνηση που έκανε στην Λένα Δροσάκη
21/05/2020 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μιχαηλίδης στον Alpha: Σου δίνω WiFi, όμως βλέπω ό,τι περνά από τη συσκευή σου

Οι «κομάντος» της κυβερνοασφάλειας, τα υποψήφια θύματα και η...παραγωγική καραντίνα

Πτήση ζωής για 208 αδέσποτους σκύλους (BINTEO)

Πέταξαν με ναυλωμένη πτήση από Λάρνακα προς Βέλγιο με cargo αεροσκάφος

"Πόλεμος" με ξύλα και μπουκάλια και φόντο οπαδικές διαφορές στη Στασικράτους

Άγριος πετροπόλεμος στο κέντρο της Λευκωσίας μεταξύ δύο ομάδων νεαρών
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ