Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Αργυρός: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή!

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός εξομολογείται…

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης αποτελεί έναν από τους πιο επιτυχημένους τραγουδιστές της γενιάς του αφού τόσο με την δουλειά του όσο και με την εμφάνιση του κατάφερε να κερδίσει το κοινό. Αν και το τελευταίο διάστημα όλο και φουντώνουν οι φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου, ο Κωνσταντίνος Αργυρός δεν θέλει να  απασχολεί τα μέσα με την προσωπική του ζωή, να κράτα χαμηλούς τόνους και να μην προκαλεί.  Σε πρόσφατη συνέντευξη του στο περιοδικό Down Town αποκάλυψε ότι για χάρη της δουλειάς του θυσίασε μια σχέση του αφού οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις δεν του άφηναν ελεύθερο χρόνο για την  προσωπική του ζωή.  Συγκεκριμένα για την προσωπική του ζωή και την σχέση που διέκοψε για χάρη της δουλειά του δήλωσε:

Δεν μένω μεγάλα διαστήματα μόνος μου, ποτέ δεν αποκαλύπτω τις σχέσεις μου και δεν το βγάζω προς τα έξω. Το γεγονός ότι δεν έχει τύχει να το μάθετε, δεν σημαίνει ότι είμαι μόνος. Φροντίζω να προστατεύω την εκάστοτε σύντροφο μου. Θα σου πω κάτι που δεν έχω ξαναπεί. Πριν από δυο χρόνια, όταν κυκλοφόρησε ο προηγούμενος δίσκος μου "Όσα Νιώθω", ουσιαστικά θυσίασα μία σχέση που είχα εκείνη την περίοδο. Έτρεχα με το promo του δίσκου, με το μαγαζί και τις λοιπές υποχρεώσεις μου και δεν έδωσα το βάρος που έπρεπε στη σχέση μου και κάπως έτσι την "πλήρωσε" η προσωπική μου ζωή. Κάνοντας την αυτοκριτική μου θα μπορούσα να πω ότι μάλλον κάτι δεν κάνω κι εγώ καλά. Θεωρώ πως στο μέλλον θα διαχειριστώ καλύτερα τα πράγματα, αρκεί να το αξίζει και η άλλη πλευρά. Οι σχέσεις βλέπω ότι θέλουν πολλή δουλειά και συμβιβασμούς, δεν είναι εύκολο να κατανοήσει κάποια κοπέλα τη φύση της δικής μου δουλειάς

 

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο, το όνομα της μικρής και η νονά..
17/11/2018 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός-Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Ξανά μαζί; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κοινή έξοδος που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης
21/02/2019 - 12:55

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Μαζί στη σκηνή!

Μάθετε που και γιατί θα συναντηθούν επί σκηνής
23/01/2019 - 15:12

Οριστικό "φινάλε" για Αργυρό-Παπαγεωργίου:Η αιτία χωρισμού και όλο το παρασκήνιο

Ο τραγουδιστής ανακάλυψε το μυστικό της και της έδειξε την πόρτα της εξόδου
12/01/2019 - 17:24

Ηλιάνα Παγεωργίου: Η... "αινιγματική" απάντηση της για τον Κωνσταντίνο Αργυρό!

Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή και τους αγαπημένους της... τραγουδιστές
10/01/2019 - 10:37

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βάζει "βέτο" για τον Κωνσταντίνο Αργυρό: "Σας παρακαλώ..."

Το γνωστό μοντέλο ξεκαθαρίζει για πρώτη και τελευταία φορά
16/12/2018 - 17:21

Κωνσταντίνος Αργυρός: Είναι τελικά ζευγάρι με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου;

Ο χωρισμός, η δεύτερη ευκαιρία και το μεγάλο εμπόδιο στη σχέση τους...
09/12/2018 - 13:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης

"Μίλησε" η νεκροτομή του άτυχου 85χρονου που έπεσε από σκάλα

Τον ηλικιωμένο εντόπισε ο γιος του ο οποίος ενημέρωσε τις αρχές
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

Μια νεκρή και δεκάδες τραυματίες από στρατιωτικά πυρά στη Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Η ανθρωπιστική βοήθεια που εξελίχθηκε σε αιματηρά επεισόδια

Το κλείσιμο των συνόρων με τη Βραζιλία διέταξε ο Μαδούρο

"Σκέφτομαι το πλήρες κλείσιμο των συνόρων με την Κολομβία" είπε ο ηγέτης της Βενεζουέλας

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ