Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

O Kωνσταντίνος Βασάλος κάνει μια αναδρομή στον χρόνο και μας δείχνει πως ήταν σε ηλικία 14 ετών.

Ο γνωστός τηλεοπτικάς αστέρας που τον γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή του στο Survivor  ανέβασε στα Instastories μια φωτογραφία του πριν από 15 χρόνια. 

Ο 29χρονος σήμερα Κωνσταντίνος αποκάλυψε πώς έμοιαζε όταν ήταν 14 χρονών έφηβος, με μακρύ μαλλί και baby face.  Μάλιστα έκανε και διαδικτυακό γκάλοπ ζητώντας από τους ακολούθους του τη γνώμη τους για το αν πρέπει να τα μακρύνει ή όχι. 

Η αλλαγή εντυπωσιακή

ωασαλοσ

Επόμενο άρθρο

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Η αντίδραση της Δούκισσας και η εγκυμοσύνη
17/01/2019 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

"Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με την Φαίη, τα έβαλε μαζί μου!"
02/06/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι ατελείωτες ώρες του Μίλτου στο Κέντρο Θαλασσαιμίας για 44 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελπίδα σε εκατοντάδες ασθενείς δίνει νέο φάρμακο που θα μειώσει τις μεταγγίσεις κατά 50%

104 Αυγούστου...δείχνει το ημερολόγιο και οι παραλίες γεμάτες από κόσμο (ΒΙΝΤΕΟ)

43 ημέρες πριν από τα Χριστούγεννα και ο θερμόμετρο δεν ξεκολλάει από τα 30αρια

Στα "πράσα" έπιασαν τη σπείρα αλλοδαπών που "έκαναν" μονώσεις ταρατσών

Όταν οδηγήθηκαν στο Τμήμα τους αναγνώρισε και τρίτο πρόσωπο που φαίνεται να έπεσε θύμα
Ελλάδα

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο

Ελλάδα: Εγκλωβισμένος για δεύτερη μέρα ο άνδρας στη «νεκρή ζώνη» με τη Τουρκία

Οι ελληνικές Αρχές αρνούνται να τον παραλάβουν και ο ίδιος δεν επιθυμεί να εισέλθει

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί
Διεθνή

Άγρια επεισόδια στα Τίρανα με μολότοφ, χημικά και τραυματίες

Αντιδρούν στην κατεδάφιση σπιτιών για να περάσει αυτοκινητόδρομος

Τσαβούσογλου: Οι Τούρκοι αθλητές υφίστανται λιτσάρισμα σε Ελλάδα και την Ευρώπη

Με αφορμή τις φωτογραφίες που δημοσίευσαν με στρατιωτικό χαιρετισμό

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 13/11/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ