Ψυχαγωγία

Kώστας Καζάκας:"Πήγαινα σε ψυχολόγο - Δεν ήθελα να βγαίνω στο θέατρο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κώστας Καζάκας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τα νέα επαγγελματικά ταξίδια του αλλά και για την περίοδο που πήγαινε σε ψυχολόγο. Ο ίδιος ανέφερε 

Από 1η Μαρτίου ξεκινάει η θεατρική παράσταση "Φούστα Μπλούζα" ενώ είμαι στο "La Posta Πομιλώρι" και στην σειρά "Η Φαμίλια".

Έχω πάει σε ψυχολόγο για θέματα στρες και αγωνίας. Το 2012 ερχόμενος από Ελλάδα και πηγαίνοντας στο θέατρο Σκάλα, βγήκα στην σκηνή και με έπιασε μια αγωνία και ένα συναίσθημα που δεν ήθελα να βγαίνω στη σκηνή και να παίζω στο θέατρο. Είχα πάθει κρίση πανικού και το καταπολέμησα μόνος μου... Πίστευα ότι θα πεθάνω μέσα στα επόμενα δευτερόλεπτα. Είχα αφήσει την οικογένειά μου στην Ελλάδα και είχα έρθει στην Κύπρο, όταν ήρθε στην Κύπρο όμως, άρχιζα να ξεπερνάω και με την βοήθεια του ειδικού , ξεπέρασα τις δυσκολίες. Βίωσα αρκετή μοναξιά...

Από το 2015 μου πηγαίνουν όλα καλά. Δεν είμαι φαταούλας, θέλω να έχω δουλειά και να προσφέρω στην οικογένεια μου. Έχω συνεργαστεί με "φαταούλες" στην δουλειά, νομίζω όμως ότι αυτοί που υποφέρουν.

Έχω πάει σε δουλειά που δεν πέρναγα καλά και ήθελα να φεύγω. Έχω νιώσει προδοσία από φίλους... Πληγώνεσαι και προχωράς παρακάτω. Συνήθως έχω ένστικτο αλλά έχω εξαπατηθεί. 

Μια φορά με έχει χτυπήσει ο πατέρας μου, με ένα δυνατό χαστούκι, γιατί δεν ήξερα να κολυμπάω και πήγα να το κολυμπήσα και με έβγαζαν έξω γιατί δεν μπορούσα. Το σήμα των χεριών του είχε μείνει δυο ημέρες.

Παίζω κρυφτό το βράδυ αν βρεθώ στο χωριό, αυτό με κάνει ευτυχισμένο μαζί με το παιχνίδι χαρτιών.

Δείτε την συνέντευξη του στην Χριστιάνα Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους αποκάλυψε πως φωνάζει τον Εφραίμ...όταν είναι οι δυο τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν πέφτουν τα φώτα δεν είναι ο Γιώργος Εφραίμ αλλά...
06/02/2019 - 16:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους ο γνωστός ηθοποιός
21/03/2019 - 17:48

Πένυ Φοινίρη: "Με φοβίζει ο γάμος... Θέλω να γίνω μαμά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την δεύτερη σεζόν της "Φαμίλιας" και η αποκάλυψη της ηλικίας της
19/03/2019 - 18:02

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Tσάκωσαν" 23χρονο οδηγό θετικό σε νάρκοτεστ και με ληγμένη μαθητική άδεια

Ο νεαρός και η 30χρονη συνοδηγός του κατηγορήθηκαν γραπτώς από την Αστυνομία

Στο κελί μέχρι νεωτέρας ο ύποπτος για τρομοκρατία που συνελήφθη στη Λάρνακα

Εντός εξήντα ημερών η απόφαση δικαστηρίου για την έκδοση του στις γερμανικές αρχές

Φορέστε το κράνος σας και τηρείται το όριο ταχύτητας...

Νέα παγκύπρια εκστρατεία της Αστυνομίας για έλεγχο μοτοσικλετών και μοτοποδηλάτων
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές
Διεθνή

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

Οι έντεκα αποστάτες της βρετανικής κυβέρνησης και τα σενάρια διαδοχής της Μέι

"Σε δέκα ημέρες θα έχει παραιτηθεί" διαμηνύει μέσω εφημερίδας κορυφαίος Υπουργός της χώρας

Παρίσι: Σκηνές χάους στη Disneyland λόγω βλάβης σε κυλιόμενη σκάλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιχείρηση εκκένωσης του πάρκου από τη γαλλική αστυνομία υπό το φόβο τρομοκρατίας

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ