Ψυχαγωγία

Kώστας Καζάκας:"Πήγαινα σε ψυχολόγο - Δεν ήθελα να βγαίνω στο θέατρο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κώστας Καζάκας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για τα νέα επαγγελματικά ταξίδια του αλλά και για την περίοδο που πήγαινε σε ψυχολόγο. Ο ίδιος ανέφερε 

Από 1η Μαρτίου ξεκινάει η θεατρική παράσταση "Φούστα Μπλούζα" ενώ είμαι στο "La Posta Πομιλώρι" και στην σειρά "Η Φαμίλια".

Έχω πάει σε ψυχολόγο για θέματα στρες και αγωνίας. Το 2012 ερχόμενος από Ελλάδα και πηγαίνοντας στο θέατρο Σκάλα, βγήκα στην σκηνή και με έπιασε μια αγωνία και ένα συναίσθημα που δεν ήθελα να βγαίνω στη σκηνή και να παίζω στο θέατρο. Είχα πάθει κρίση πανικού και το καταπολέμησα μόνος μου... Πίστευα ότι θα πεθάνω μέσα στα επόμενα δευτερόλεπτα. Είχα αφήσει την οικογένειά μου στην Ελλάδα και είχα έρθει στην Κύπρο, όταν ήρθε στην Κύπρο όμως, άρχιζα να ξεπερνάω και με την βοήθεια του ειδικού , ξεπέρασα τις δυσκολίες. Βίωσα αρκετή μοναξιά...

Από το 2015 μου πηγαίνουν όλα καλά. Δεν είμαι φαταούλας, θέλω να έχω δουλειά και να προσφέρω στην οικογένεια μου. Έχω συνεργαστεί με "φαταούλες" στην δουλειά, νομίζω όμως ότι αυτοί που υποφέρουν.

Έχω πάει σε δουλειά που δεν πέρναγα καλά και ήθελα να φεύγω. Έχω νιώσει προδοσία από φίλους... Πληγώνεσαι και προχωράς παρακάτω. Συνήθως έχω ένστικτο αλλά έχω εξαπατηθεί. 

Μια φορά με έχει χτυπήσει ο πατέρας μου, με ένα δυνατό χαστούκι, γιατί δεν ήξερα να κολυμπάω και πήγα να το κολυμπήσα και με έβγαζαν έξω γιατί δεν μπορούσα. Το σήμα των χεριών του είχε μείνει δυο ημέρες.

Παίζω κρυφτό το βράδυ αν βρεθώ στο χωριό, αυτό με κάνει ευτυχισμένο μαζί με το παιχνίδι χαρτιών.

Δείτε την συνέντευξη του στην Χριστιάνα Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους αποκάλυψε πως φωνάζει τον Εφραίμ...όταν είναι οι δυο τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν πέφτουν τα φώτα δεν είναι ο Γιώργος Εφραίμ αλλά...
06/02/2019 - 16:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρπάσια: Οι εγκλωβισμένοι περιμένουν επιστροφή των συγχωριανών τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αlpha βρέθηκε στο κατεχόμενο μαρωνίτικο χωριό και κατέγραψε εικόνες..

Τροχαίο ατύχημα με τραυματία σε δρόμο της Πάφου

Οδηγός συγκρούστηκε με ακινητοποιημένο όχημα που βρισκόταν στην άκρη του δρόμου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ερντογάν: “Tο 1453 δεν ξεκίνησε η τυραννία αλλά ξεκίνησε η εξιλέωση”

Οι νέες προκλητικές δηλώσεις του Τούρκου Προέδρου

Σε δίκη παραπέμπεται ο πρώην πρόεδρος Σαρκοζί

Κατηγορείται ότι προσφέρθηκε να βοηθήσει έναν δικαστή να κερδίσει προαγωγή

Brexit: Δημοψήφισμα επί οποιασδήποτε συμφωνίας ζητά ο Κόρμπιν

Τι αποφάσισε κατά την απογευματινή συνεδρίαση του σκιώδους υπουργικού συμβουλίου

tv news

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ