Ψυχαγωγία

Κώστας Τσουρός:"Κατάλαβα ότι με απάτησε γιατί συνάντησα το τρίτο πρόσωπο"-ΒΙΝΤΕΟ

Ο δημοσιογράφος Κώστας Τσουρός μίλησε στην εκπομπή «Τι λέει;» με την Ελένη Τσολάκη και έκανε μέσα από γρήγορες ερωρήσεις πολλές αποκαλύψεις. Ο γνωστός δημοσιογράφος που διανύει την καλύτερη επαγγελματική περίοδο στη ζωή του μίλησε για τα κιλά που έχασε, την σχέση του με την Φαίη Σκορδά, τις γυναίκες αλλά και τις απιστίες.

Ο ίδιος δήλωσε

"Υπήρξα πολλά κιλά πως στο παρελθόν... 102 κιλά και έκτοτε έχω χάσει περίπου 30 κιλά, με πολύ διατροφή και πείνα

Με έχει χαστουκίσει γυναίκα

Έχω κάνει γυμνισμό.

Η τελευταία φορά που μίλησα με τη Φαίη Σκορδά ήταν στην πρεμιέρα της που συνέπεσε και με τη γιορτή της.

Θα πήγαινα για φαγητό με τη Σάσα Σταμάτη, τι θα γινόταν μετά δεν ξέρω.

Κατάλαβα ότι με έχει απατήσει σύντροφος μου εκ των υστέρων γιατί συνάντησα τυχαία το τρίτο πρόσωπο. Είχε περάσει όταν το έμαθα, οπότε δεν πόνεσα και ιδιαίτερα.

Τον πιο δύσκολο χωρισμό μου τον πέρασα στα πατώματα με ποτό και τσιγάρο και με κλάμα. Κάποια στιγμή το ξεπέρασα κι αυτό."

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη

Έχω κλέψει το αυτοκίνητο του πατέρα μου. Οδήγησα, το τράκαρα και αυτό ήταν», είναι ανάμεσα στα όσα αποκαλύπτει ο δημοσιογράφος στη συνέντευξη του.

Επόμενο άρθρο

Μερκής-Κυριάκου: Η Εθνική Κύπρου εύχεται για τα γεννητούρια με "Pasillo"(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο της υποδοχής του ποδοσφαιριστή στις προπονήσεις
10/10/2018 - 09:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η αποκάλυψη του Κώστα Τσουρού:"Μου έχει ζητήσει φίλη μου να κάνουμε..."

Όσα αποκάλυψε ο γνωστός δημοσιογράφος, το παιδί και η επιθυμία του...
10/02/2019 - 14:58

Aλέκος Συσσοβίτης: Mοιράζαμε τις κοπέλες και τις είχαμε παρέα με τους φίλους μου

Όλα όσα αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός στον Κώστα Τσουρό
26/01/2019 - 18:43

Κώστας Τσουρός:Αποκάλυψε τον λόγο που αποχώρησε από την εκπομπή της Φαίης Σκορδά

"Στο Πρωινό αισθάνθηκα λίγο άβολα...με τη Φαίη Σκορδά δεν είμαστε όπως τότε"
26/01/2019 - 11:43

Η Πάολα αποκάλυπτει την... εμμονή της!

Η "τρέλα" της και όσα δήλωσε για το νέο της σύντροφο...
14/12/2018 - 09:40

Κούλλης Νικολάου:Η ερωτική εξομολόγηση και το "καυτό" φιλί στη γυναίκα του(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένος από ποτέ ο γνωστός ηθοποιός "υμνεί" την γυναίκα του
04/12/2018 - 11:01

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής

Και οι νεφρολόγοι εκτός ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλούν επίσημα όλους τους εμπλεκόμενους να προσέλθουν σε διάλογο
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ