Ψυχαγωγία

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο γνωστός Κύπριος τραγουδιστής Κύπρος Χαριλάου και μίλησε για όλα. Ο τραγουδιστής μίλησε μεταξύ άλλων για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο σε Ελλάδα και Κύπρο, για την προσωπική του ζωή και παρουσίασε το καινούργιο του τραγούδι.

Στην Ελλάδα είναι μεγάλος ο ανταγωνισμός γιατί είναι πολλοί οι τραγουδιστές και είναι πιο ακραία τα πράγματα. Στην Κύπρο είναι πιο εύκολα. Με δυσκόλεψε δισκογραφικά στο να παιχτούν κάποια από τα τραγούδια μου στο ραδιόφωνο γιατί υπάρχουν τα playlist. Γενικά τα πράγματα στην Κύπρο όμως δεν με έχουν δυσκολέψει.

Είμαι ελεύθερος το τελευταίο διάστημα από επιλογή μου. Καλό είναι να περνάμε ένα διάστημα μόνη μας. Δεν νιώθω ακόμα έτοιμος να προχωρήσω σε κάτι καινούργιο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Κύπρου Χαριλάου στην Χριστιάνα και ακούστε το νέο του τραγούδι με τίτλο «Ανακάλυψα το δάκρυ»:

Επόμενο άρθρο

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Baby shower αξίας μισού εκατομμυρίου για το πρώτο παιδί της δούκισσας του Σάσεξ...
21/02/2019 - 16:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άναυδη η Χριστιάνα: Η υποστήριξη του Χάρη στον...Εφραίμ που δεν περίμενε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η άβολη στιγμή on air και η τοποθέτηση του δημοσιογράφου για το ζεύγος
15/03/2019 - 18:57

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

Θα "κατέβαινε" η Αριστοτέλους ποτέ στις... εκλογές; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια δίνει απάντηση και αυτοσαρκάζεται
13/03/2019 - 20:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ