Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Lady Gaga και τον Μπράντλεϊ Κούπερ να μην είναι μόνο φίλοι και συνεργάτες...

Αφορμή ήταν η απίστευτη χημεία που έχουν οι δυο τους και αυτό φάνηκε πολύ από την ταινία "A Star is Born" αλλά και ο πρόσφατος χωρισμός της τραγουδίστριας από τον αρραβωνιαστικό της με τις φήμες να πολλαπλασιάζονται την βραδιά των Όσκαρ όταν ανέβηκαν στη σκηνή και ερμήνευσαν το "Shallow"... 

Διαβάστε επίσης: Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Τα δημοσιεύματα πήραν "φωτιά" και η τραγουδίστρια χωρίς να κάνει οποιαδήποτε δήλωση αναφορικά με την "σχέση" με τον ηθοποιό αρκέστηκε μόνο στη δημοσίευση μιας φωτογραφίας τους αποκαλώντας τον "αληθινό φίλο" και "εξαιρετικό καλλιτέχνη"

Η τραγουδίστρια που στην τελετή κέρδισε και το πρώτο της Οσκαρ έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

«Τίποτε δεν θα μπορούσε να είναι πιο ιδιαίτερο από το να μοιραστώ αυτή τη στιγμή στα Οσκαρ με έναν αληθινό φίλο και μία καλλιτεχνική ιδιοφυία»

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ "απειλεί" με... μηνύσεις!

Ο λόγος που ήρθε σε δύσκολη θέση, ο "ρόλος" του πατέρα της και το γράμμα
26/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Η αποθέωση και τα συγκινητικά λόγια της τραγουδίστριας για το Όσκαρ που κέρδισε
25/02/2019 - 09:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 23:15ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ