Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Lady Gaga και τον Μπράντλεϊ Κούπερ να μην είναι μόνο φίλοι και συνεργάτες...

Αφορμή ήταν η απίστευτη χημεία που έχουν οι δυο τους και αυτό φάνηκε πολύ από την ταινία "A Star is Born" αλλά και ο πρόσφατος χωρισμός της τραγουδίστριας από τον αρραβωνιαστικό της με τις φήμες να πολλαπλασιάζονται την βραδιά των Όσκαρ όταν ανέβηκαν στη σκηνή και ερμήνευσαν το "Shallow"... 

Διαβάστε επίσης: Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Τα δημοσιεύματα πήραν "φωτιά" και η τραγουδίστρια χωρίς να κάνει οποιαδήποτε δήλωση αναφορικά με την "σχέση" με τον ηθοποιό αρκέστηκε μόνο στη δημοσίευση μιας φωτογραφίας τους αποκαλώντας τον "αληθινό φίλο" και "εξαιρετικό καλλιτέχνη"

Η τραγουδίστρια που στην τελετή κέρδισε και το πρώτο της Οσκαρ έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

«Τίποτε δεν θα μπορούσε να είναι πιο ιδιαίτερο από το να μοιραστώ αυτή τη στιγμή στα Οσκαρ με έναν αληθινό φίλο και μία καλλιτεχνική ιδιοφυία»

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ "απειλεί" με... μηνύσεις!

Ο λόγος που ήρθε σε δύσκολη θέση, ο "ρόλος" του πατέρα της και το γράμμα
26/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγνώριστος ο Μπράντλει Κούπερ: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση του (ΦΩΤΟ)

Πήγε βόλτα με την κόρη του αλλά τα βλέμματα μαγνήτισε ο ίδιος
19/08/2019 - 13:54

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Μπράντλεϊ Κούπερ- Ιρίνα Σαίκ: Η συμφωνία για την κηδεμονία της κόρης τους!

Η απόφαση του πρώην ζευγαριού για την 2χρονη κόρη τους
18/07/2019 - 18:06

Ιρίνα Σάικ: Η πρώτη συνέντευξη μετά τον χωρισμό της από τον Μπράντλεϊ Κούπερ

Το γνωστό μοντέλο μίλησε για τις ανασφάλειες της και την προσωπική ζωή
13/07/2019 - 12:33

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή ανασύρθηκε από τα συντρίμμια του οχήματος 72χρονη μοναχή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε κρίσιμη κατάσταση η συνοδηγός - Έρευνες για τα αίτια της νέας τραγωδίας

Έρευνες από αέρα, θάλασσα και στεριά για τον εντοπισμό του 44χρονου Πολωνού

Βούτηξε στη θάλασσα και έκτοτε τα ίχνη του αγνοούνται

Άφαντος για 7η μέρα ο 33χρονος Γιώργος Αγγελίνας (ΦΩΤΟ)

Νέα έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ