Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Lady Gaga και τον Μπράντλεϊ Κούπερ να μην είναι μόνο φίλοι και συνεργάτες...

Αφορμή ήταν η απίστευτη χημεία που έχουν οι δυο τους και αυτό φάνηκε πολύ από την ταινία "A Star is Born" αλλά και ο πρόσφατος χωρισμός της τραγουδίστριας από τον αρραβωνιαστικό της με τις φήμες να πολλαπλασιάζονται την βραδιά των Όσκαρ όταν ανέβηκαν στη σκηνή και ερμήνευσαν το "Shallow"... 

Διαβάστε επίσης: Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Τα δημοσιεύματα πήραν "φωτιά" και η τραγουδίστρια χωρίς να κάνει οποιαδήποτε δήλωση αναφορικά με την "σχέση" με τον ηθοποιό αρκέστηκε μόνο στη δημοσίευση μιας φωτογραφίας τους αποκαλώντας τον "αληθινό φίλο" και "εξαιρετικό καλλιτέχνη"

Η τραγουδίστρια που στην τελετή κέρδισε και το πρώτο της Οσκαρ έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

«Τίποτε δεν θα μπορούσε να είναι πιο ιδιαίτερο από το να μοιραστώ αυτή τη στιγμή στα Οσκαρ με έναν αληθινό φίλο και μία καλλιτεχνική ιδιοφυία»

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ "απειλεί" με... μηνύσεις!

Ο λόγος που ήρθε σε δύσκολη θέση, ο "ρόλος" του πατέρα της και το γράμμα
26/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Μπράντλεϊ Κούπερ-Ιρίνα Σάικ: Το παρασκήνιο του χωρισμού τους

Τα γκρίζα σύννεφα στη σχέση τους και τα "on-off"
09/06/2019 - 11:33

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Μπράντλεϊ Κούπερ - Ιρίνα Σάικ: Έτσι βάζουν τέλος στις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που αποδεικνύουν ότι το ζευγάρι δεν περνά καμιά... "κρίση"
17/03/2019 - 15:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ