Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Έντονες είναι οι φήμες το τελευταίο διάστημα που θέλουν την Lady Gaga και τον Μπράντλεϊ Κούπερ να μην είναι μόνο φίλοι και συνεργάτες...

Αφορμή ήταν η απίστευτη χημεία που έχουν οι δυο τους και αυτό φάνηκε πολύ από την ταινία "A Star is Born" αλλά και ο πρόσφατος χωρισμός της τραγουδίστριας από τον αρραβωνιαστικό της με τις φήμες να πολλαπλασιάζονται την βραδιά των Όσκαρ όταν ανέβηκαν στη σκηνή και ερμήνευσαν το "Shallow"... 

Διαβάστε επίσης: Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Τα δημοσιεύματα πήραν "φωτιά" και η τραγουδίστρια χωρίς να κάνει οποιαδήποτε δήλωση αναφορικά με την "σχέση" με τον ηθοποιό αρκέστηκε μόνο στη δημοσίευση μιας φωτογραφίας τους αποκαλώντας τον "αληθινό φίλο" και "εξαιρετικό καλλιτέχνη"

Η τραγουδίστρια που στην τελετή κέρδισε και το πρώτο της Οσκαρ έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

«Τίποτε δεν θα μπορούσε να είναι πιο ιδιαίτερο από το να μοιραστώ αυτή τη στιγμή στα Οσκαρ με έναν αληθινό φίλο και μία καλλιτεχνική ιδιοφυία»

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ "απειλεί" με... μηνύσεις!

Ο λόγος που ήρθε σε δύσκολη θέση, ο "ρόλος" του πατέρα της και το γράμμα
26/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε καραντίνα η Lady Gaga με τον σύντροφό της λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία από την απομόνωση και το ενθαρρυντικό μήνυμα που μοιράστηκε
19/03/2020 - 12:55

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

Lady Gaga:"Με...βίασε-Έχω προβλήματα ψυχικής υγείας και παίρνω φάρμακα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή τραγουδίστρια στην Όπρα
07/01/2020 - 17:19

Η Lady Gaga δημοσίευσε την...ακτινογραφία της μετά την πτώση από τη σκηνή (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια υποβλήθηκε στις απαραίτητες εξετάσεις μετά το ατύχημα on stage
21/10/2019 - 16:10

Ατύχημα on stage για την Lady Gaga - Έπεσε από τη σκηνή μαζί με θαυμαστή της

Το βίντεο από την πτώση τους κάνει τον γύρο του διαδικτύου
18/10/2019 - 14:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πού μπορείς να βρεις πληροφορίες αν θέλεις να επαναπατριστείς στην Κύπρο

Το Υπ. Μεταφορών ανακοίνωσε την αλλαγή της σχετικής ηλεκτρονικής διεύθυνσης

Ο «χάρτης» του κορωνοϊού στην Κύπρο (ΓΡΑΦΙΚΑ)

Τα περιστατικά της νόσου Covid-19 ανά επαρχία, φύλο και ηλικία σύμφωνα με το Υπ. Υγείας

"Ήρθε ο καταζητούμενος και μου ζήτησε δουλειά, φαινόταν ταλαιπωρημένος"

Ο γεωργός που βοήθησε στη σύλληψη του 33χρονου δράστη μιλά στο AlphaNewsLive
Ελλάδα

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα

Υπ. Τουρισμού Ελλάδας: Εξετάζεται μια «ασφαλής ζώνη» Ελλάδας, Κύπρου, Ισραήλ

Τι ανέφερε ο Χάρης Θεοχάρης για την ακτοπλοϊκή σύνδεση των δύο χωρών

Αύριο οι ανακοινώσεις για το άνοιγμα των δημοτικών σχολείων στην Ελλάδα

Υπό την καθοδήγηση και τις συστάσεις ειδικών οι αποφάσεις ξεκαθάρισε ο Μητσοτάκης
Διεθνή

Συγκεντρώνουν χρήματα για να επιστρέψει η σορός του άτυχου 39χρονου στην Κύπρο

Απαγγέλθηκαν κατηγορίες σε δύο νεαρούς για την άγρια δολοφονία Ε/κ στο Σίδνεϊ

Παπαγάλος θα "καταθέσει" για υπόθεση βιασμού και δολοφονίας 46χρονης

Ως αποδεικτικό στοιχείο αναμένεται να τον χρησιμοποιήσουν εισαγγελείς της δίκης

Οι επαγγελματίες Υγείας στην Ιταλία δίνουν τώρα τη δική τους μάχη

«Τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα τώρα...Αναβιώνουμε μέσα μας όσα έχουμε δει»

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ