Ψυχαγωγία

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Γιώργος Ερωτοκρίτου μπήκε στην κουζίνα του "Με αγάπη Χριστιάνα" και έφτιαξε ένα λαχταριστό και πεντανόστιμο κέικ λεμόνι.

Δείτε όλη τη συνταγή και την εκτέλεση από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου στο «Με αγάπη Χριστιάνα»: 

 

Επόμενο άρθρο

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή ανασύρθηκε από τα συντρίμμια του οχήματος 72χρονη μοναχή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε κρίσιμη κατάσταση η συνοδηγός - Έρευνες για τα αίτια της νέας τραγωδίας

Έρευνες από αέρα, θάλασσα και στεριά για τον εντοπισμό του 44χρονου Πολωνού

Βούτηξε στη θάλασσα και έκτοτε τα ίχνη του αγνοούνται

Άφαντος για 7η μέρα ο 33χρονος Γιώργος Αγγελίνας (ΦΩΤΟ)

Νέα έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ