Ψυχαγωγία

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Γιώργος Ερωτοκρίτου μπήκε στην κουζίνα του "Με αγάπη Χριστιάνα" και έφτιαξε ένα λαχταριστό και πεντανόστιμο κέικ λεμόνι.

Δείτε όλη τη συνταγή και την εκτέλεση από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου στο «Με αγάπη Χριστιάνα»: 

 

Επόμενο άρθρο

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δίνει ζωή σε συνανθρώπους του ο 17χρονος Στέφανος (ΦΩΤΟ)

Αεροδιακομιδή των οργάνων του από το Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Χωρίς προηγούμενο οι ροές αιτητών ασύλου μέσω κατεχομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτάνουν με αεροπορικές πτήσεις από Κωνσταντινούπολη και Αττάλεια στο παράνομο Ερκάν

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προειδοποιεί για ισχυρές καταιγίδες και χαλάζι

Εκδόθηκε νέα πορτοκαλί προειδοποίηση για τον καιρό
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Θύμα "εσκεμμένης, προμελετημένης εκτέλεσης" ο Κασόγκι

Τι κατέδειξε η ειδική ανεξάρτητη έρευνα του ΟΗΕ για τον θάνατό του

Προειδοποιεί με κυρώσεις την Τουρκία για τους S-400 ο Τραμπ

Πως σκοπεύουν οι ΗΠΑ να απαντήσουν στον Ερντογάν για την αγορά του πυραυλικού συστήματος

Τα είπαν στην Ουάσιγκτον Μογκερίνι και Πομπέο

Προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι ΗΠΑ και η Ευρώπη στην ατζέντα της συνάντησης

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ