Ψυχαγωγία

Λούης Γεωργίου: Ποζάρει ημίγυμνος στο κρεβάτι και κάνει...story(ΦΩΤΟ)

Είναι ένας από τους πιο ταλαντούχους καλλιτέχνες της γενιάς του, με χιλιάδες fans (και ένα γυναικείο πληθυσμό που δεν φεύγει από κοντά του από την εποχή του X-factor).

Ο λόγος για τον τραγουδιστή, Λούη Γεωργίου, ο οποίος διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους επαγγελματικά, αφού βρίσκεται στο πλευρό της Ελένης Φουρέιρα σε περιοδεία, ετοιμάζοντας και τα επόμενα δισκογραφικά του βήματα.

Νέος, ωραίος αλλά κυρίως ταλαντούχος ο Κύπριος τραγουδιστής αναστατώνει συχνά-πυκνά μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram τις ακόλουθές του, με σέξι φωτογραφίες και όπως λέει το τραγούδι του, μέσω...story (και όχι μόνο).

Δείτε την σχετική ανάρτηση αλλά και κάποιες παλιότερες με τα κολακευτικά σχόλια να πέφτουν βροχή.

ποκλ

Επόμενο άρθρο

Γαβριέλα Ζάρτηλα-Γιώργος Μιχαήλ: Παντρεύονται... - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο φοιτητικός έρωτας που θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και το...προσκλητήριο γάμου
20/07/2019 - 17:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόλαση" η Ελένη Φουρέιρα: Η σέξι πόζα στα...κύματα με μικροσκοπικό μαγιό(ΦΩΤΟ)

Δείτε την φωτογραφία που αναστάτωσε τους followers της
27/08/2019 - 13:31

Nίκος Πολυδερόπουλος: Η sexy φωτογραφία με το μαγιό στο ηλιοβασίλεμα(ΦΩΤΟ)

Aναστάτωσε τους ακόλουθούς του με μια βόλτα στην παραλία
26/08/2019 - 18:03

Tάσος Τρύφωνος: Η ημίγυμνη φωτογραφία και η καλοκαιρινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Στην Κρήτη ο γνωστός δημοσιογράφος ποζάρει μέσα στην θάλασσα
22/08/2019 - 16:51

Tζένιφερ Λόπεζ: H sexy εμφάνιση με μαγιό και...χωρίς μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Τον Ιούλιο η Λατίνα σταρ γιόρτασε τα 50ά της γενέθλια
09/08/2019 - 15:15

Κατερίνα Αγαπητού: Η αλλαγή στην εμφάνισή της και η σέξυ καλοκαιρινή πόζα(ΦΩΤΟ)

Ανανεώθηκε με ένα καρέ.... που αναδεικνύει την ομορφιά της
05/08/2019 - 15:27

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για 17χρονη από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

17χρονη περιγράφεται ως λεπτής σωματικής διάπλασης ύψους περίπου 1.70εκ

Επτά τραυματίες από σφοδρή σύγκρουση λεωφορείου με αυτοκίνητο

Διακομίσθηκαν με ασθενοφόρα στο Νοσοκομείο Πάφου για περαιτέρω εξετάσεις

Τραγωδία στην Πάφο: 43χρονη έχασε τη ζωή της όταν έπεσε στο κενό

Υποχώρησε μέρος του περιτοιχίσματος του μπαλκονιού και έκανε βουτιά από τα 9 μέτρα
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Ακυρώθηκε η συνεδρίαση του Υπουργικού στο Λίβανο λόγω διαδηλώσεων

Η κυβέρνηση Χαρίρι είναι αντιμέτωπη σήμερα με μια δεύτερη ημέρα κινητοποιήσεων

Χαμός στη Βόρεια Μακεδονία: Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Ζάεφ

Πολιτικό θρίλερ εξελίσσεται μετά το βέτο της Γαλλίας

Σιβηρία: Τουλάχιστον 13 νεκροί μετά την κατάρρευση φράγματος σε χρυσωρυχείο

Περισσότεροι από 270 άνθρωποι μετέχουν στις επιχειρήσεις έρευνας και διάσωσης

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 15:50ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;