Ψυχαγωγία

Mαίρη Συναντσάκη: Η φωτογραφία και τα χαμόγελα με τον πρώην... Όλο το παρασκήνιο

Πέρασαν σχεδόν... τρία χρόνια που ο μεγάλος έρωτας της ζωής της Μαίρης Συνατσάκης με τον Μύρωνα Στρατή έληξε άδοξα.

Το πρώην ζευγάρι, το οποίο συγκατοικούσε τότε έκανε πολύ καιρό να ξανβρεθεί μαζί ενώ απέφευγαν όσο μπορούσαν τις δημόσιες εμφανίσεις που μπορεί να έπεφταν ο ένας πάνω στον άλλον.

Άλλωστε ήταν από τα πιο δυνατά πάθη της showbiz, που οι φήμες έλεγαν θα κατέληγαν σε γάμο. Το πάθος, η ζήλια και τα διαφορετικά θέλω έφεραν το απότομο τέλος όμως στον έρωτά τους.

μαιρη

Τώρα πια η Μαίρη είναι στην αγκαλιά του Σπύρου Χατζηαγγελάκη και έχει ξεπεράσει εντελώς τον Μύρωνα, όπως το ίδιο και ο τραγουδιστής. Ο έρωτας έγινε αγάπη και όμορφες εμπειρίες.

Το πρώην ζευγάρι βρέθηκε στον 35ο Μαραθώνιο της Αθήνας ανάμεσα σε πολλούς celebrities και δεν δίστασαν να βγάλουν μια φωτογραφία για... καλό σκοπό και να προωθήσουν ακόμα περισσότερο τον φιλανθρωπικό σκοπό.

Δείτε την φωτογραφία των πρώην, που επιβεβαιώνει τις καλές σχέσεις τους (που δεν είχαν για καιρό) αλλά όχι την επανασύνδεση.

Σουηδία γίναμε..μαιρη

 

Επόμενο άρθρο

Γωγώ Αλεξανδρινού: Η πρώτη βόλτα με τη μπέμπα της στη Λήδρας (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ξεκίνησε για τα καλά τις εξορμήσεις και λάμπει από ευτυχία
13/11/2017 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

Η πρόωρη γέννα και η κατάσταση της υγείας μαμάς και παιδιού
05/07/2020 - 13:11

Χαριτίνη Ηλιάδου: Η τηλεοπτική φάρσα που έκανε οn air ο..."πρώην" της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το στιγμιότυπο και την συζήτηση που είχαν
29/06/2020 - 17:31

Βabyboom για τον Μύρωνα Στρατή! Θα γίνει για πρώτη φορά...πατέρας

Η σύντροφος του τραγουδιστή περιμένει το πρώτο τους παιδί
28/06/2020 - 13:42

Η Λεκάκη ξανά με τον πρώην άντρα της και η Καβογιάννη ως... σύμμαχος

Οι ηθοποιοί γίνονται... παρουσιαστές για την κρατική τηλεόραση με άρωμα Σουηδίας
17/05/2020 - 13:22

Η μαμά του Φρασκαρέλι

Ένα φοβερό στόρι - ενδεικτικό μητρικής αγάπης, με πρωταγωνιστή πρώην παίκτη της Ομόνοιας
10/05/2020 - 21:24

Πένθος για την Τζένιφερ Λόπεζ: "Έφυγε" από τη ζωή ο...πρώην σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Θλίψη προκάλεσε στον καλλιτεχνικό χώρο η είδηση του θανάτου του
24/03/2020 - 07:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σοβαρό τροχαίο στην Πάφο με επτά τραυματίες

Στο σημείο έσπευσαν ασθενοφόρα για τη μεταφορά τους στο νοσοκομείο.

Αρχιεπίσκοπος για Αγία Σοφία: Οι Τούρκοι θα παραμείνουν απολίτιστοι και άξεστοι

"Αν είμαστε ενωμένοι, μπορούμε να υπερβούμε όλες τις δυσκολίες"

Τα νέα δεδομένα και η πορεία του κορωνοϊού μέχρι τις 9 Ιουλίου (infographics)

Αναλυτικά τα περιστατικά που καταγράφηκαν τις τελευταίες δυο βδομάδες
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

Επιμένει ο Ερντογάν: "Η Αγία Σοφία είναι εσωτερικό ζήτημα της Τουρκίας"

Η παρέμβαση Πάπα Φραγκίσκου και Αρχιεπισκόπου Αθηνών

Μεγάλη θλίψη εκφράζει ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας για την απόφαση για Αγιά Σοφιά

"Από την Καθέδρα του Αγίου Μάρκου προσευχόμαστε να πρυτανεύσει η λογική"

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ