Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Το ξέσπασμα της on camera για τα αρνητικά σχόλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαρία Κορινθίου ξέσπασε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" για τα αρνητικά και ειρωνικά σχόλια που δέχεται κατά καιρούς και ιδιαίτερα το τελευταίο διάστημα που πρωταγωνιστεί στην παράσταση "Νεράιδα και το παλληκάρι".  H ηθοποιός όπως αποκάλυψε ότι έχει βαρεθεί να ακούει συνεχώς αρνητικά σχόλια με την ίδια να δηλώνει: 

Έχω βαρεθεί. Βαρέθηκα. Αλήθεια βαρέθηκα. Όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω δώσει δικαίωμα για τέτοια πράγματα αλλά θα το πω και θα το ξαναπώ: εύχομαι οι ίδιοι, αυτοί που κοροϊδεύουν και ειρωνεύονται να βρεθούν με αυτούς τους ανθρώπους, να τους απλώσουν αυτοί οι άνθρωποι το χέρι, να τους σεβαστούν, να δουλέψουν μαζί τους…Τους το εύχομαι. Μέχρι τότε να μην πολυμιλάνε. Αυτοί θα μου πουν πότε αν θα βγω ή πότε θα κατ@ρήσω; Πότε θα πάω κι αν πρέπει κιόλας

Δείτε το απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ξέσπασμα της Κορινθίου: "Με εξοργίζουν. Άλλο πράγμα η κριτική άλλο η κακία.."

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός για όσα γράφουν για εκείνη οι κριτικοί
16/09/2019 - 10:35

Μαρία Κορινθίου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της και οι ευχές! (ΦΩΤΟ)

Δημοσίευσε την πιο τρυφερή φωτογραφία μαζί με την Ισμήνη
01/09/2019 - 17:21

Μαρία Κορινθίου: Ο... χρόνος που περνά και η αποκάλυψη την ηλικία της!

Μάθετε πόσων χρονών θα γίνει η γνωστή ηθοποιός
16/08/2019 - 14:18

Μαρία Κορινθίου: "Έχω περάσει πολύ δύσκολα. Έχω φάει πολλές μαχαιριές..."

Η εξομολόγηση για τις δυσκολίες και τις αρνητικές κριτικές που γράφονται για εκείνη
11/08/2019 - 11:28

Μαρία Κορινθίου: Και όμως έτσι ήταν...έφηβη (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η γνωστή ηθοποιός ως ανήλικη 22 χρόνια πριν
06/08/2019 - 17:44

Μαρία Κορινθίου: Απαντά στις σκληρές κριτικές που δέχεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ευτράπελα που περιέγραψε από την παράσταση τους στην Κύπρο
28/06/2019 - 17:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ