Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου: Το ξέσπασμα της on camera για τα αρνητικά σχόλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαρία Κορινθίου ξέσπασε στην κάμερα της εκπομπής "Happy Day" για τα αρνητικά και ειρωνικά σχόλια που δέχεται κατά καιρούς και ιδιαίτερα το τελευταίο διάστημα που πρωταγωνιστεί στην παράσταση "Νεράιδα και το παλληκάρι".  H ηθοποιός όπως αποκάλυψε ότι έχει βαρεθεί να ακούει συνεχώς αρνητικά σχόλια με την ίδια να δηλώνει: 

Έχω βαρεθεί. Βαρέθηκα. Αλήθεια βαρέθηκα. Όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω δώσει δικαίωμα για τέτοια πράγματα αλλά θα το πω και θα το ξαναπώ: εύχομαι οι ίδιοι, αυτοί που κοροϊδεύουν και ειρωνεύονται να βρεθούν με αυτούς τους ανθρώπους, να τους απλώσουν αυτοί οι άνθρωποι το χέρι, να τους σεβαστούν, να δουλέψουν μαζί τους…Τους το εύχομαι. Μέχρι τότε να μην πολυμιλάνε. Αυτοί θα μου πουν πότε αν θα βγω ή πότε θα κατ@ρήσω; Πότε θα πάω κι αν πρέπει κιόλας

Δείτε το απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορινθίου: Απαντά στις σκληρές κριτικές που δέχεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ευτράπελα που περιέγραψε από την παράσταση τους στην Κύπρο
28/06/2019 - 17:18

Μαρία Κορινθίου:"Με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα,για επίθεση..."

Η εξομολόγηση της για την πρώτη φορά που την είδε η κόρη της να κλαίει και ο λόγος
26/06/2019 - 13:36

Η Μαρία Κορινθίου μας συστήνει για πρώτη φορά την κόρη της, Ισμήνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο επαγγελματικό εγχείρημα της ηθοποιού και η ομοιότητα με την κόρη της
04/06/2019 - 14:57

Μαρία Κορινθίου: Η κρίση στον γάμο της και η... ζήλια!

Απαντά αν μετά από δώδεκα χρόνια γάμου πέρασαν σοβαρή κρίση
20/05/2019 - 11:51

Μαρία Κορινθίου: Η αποκάλυψη που έκανε για την καταγωγή της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Βενετία, η ανάρτηση και η αποκάλυψη για τις ρίζες της
14/03/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ