Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου:"Με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα,για επίθεση..."

Για την πρώτη φορά που την είδε η κόρη της να κλαίει με αφορμή τα αρνητικά σχόλια που έγιναν μετά από ένα εξώφυλλο της μίλησε η Μαρία Κορινθίου. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Στη φωλιά των Κου Κου" και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στη μοναδική φορά που την έχει δει μέχρι σήμερα η κόρη της να είναι στεναχωρημένη αλλά και το μάθημα που πήρε η Ισμήνη από το συγκεκριμένο γεγονός. Η ίδια δήλωσε: 

Τη φορά που η Ισμήνη με είχε δει στεναχωρημένη, γενικά δεν στεναχωριέμαι με αυτά, μπορεί να εκνευριστώ, να τσαντιστώ, αλλά στεναχωρημένη δεν με έχει δει. Η μόνη φορά που με είχε δει στεναχωρημένη ήταν τότε που είχε γίνει ο χαμός με το εξώφυλλο στο Down Town και της έχει μείνει κιόλας γιατί με είχε δει έντονα στεναχωρημένη. Ήμουν μόνη μου με το παιδί στο σπίτι, με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα, για επίθεση. Αυτό, και της έχει μείνει. Δεν μπορούσα να συγκρατηθώ, δεν είναι ότι με πέτυχε, με πέτυχε σε ξέσπασμα.

Όταν της εξήγησα για ποιο λόγο είμαι στεναχωρημένη, εκεί ταυτόχρονα ήρθε και το μάθημα, ότι στη ζωή μας σε πολλούς ανθρώπους και όσο μεγαλώνουμε δεν θα αρέσουμε… Και αυτό που κάνουμε, αλλά και ως άνθρωποι. Κάποιοι θα το κατακρίνουν κιόλας και ακόμα περισσότερο εμείς που μπορεί να βρισκόμαστε σε ένα χώρο… Εγώ δεν δέχομαι το ότι επειδή εκτίθεμαι παραπάνω από κάποιον άλλο αυτό σημαίνει ότι θα ρίξω την αξιοπρέπειά μου ή οτιδήποτε και θα κάθομαι να ακούω ότι λέει ο καθένας, εγώ αυτό δεν το δέχομαι. Δεν θεωρώ ότι δίνω το δικαίωμα να βγαίνουν με χολή, να βρίζουν...

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: H φωτογραφία του γιου της που προκάλεσε αρνητικά σχόλια

Οι αντιδράσεις από τους διαδικτυακούς της φίλους στην ανάρτηση με τον γιο της
26/06/2019 - 12:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απάντηση της Κορινθίου για τη "ρήξη" ανάμεσα σε Χρηστίδου-Κοκκίνου

Τι απάντησε η ηθοποιός όταν ρωτήθηκε για το τέλος της φιλίας των δυο γυναικών
18/10/2019 - 11:21

Και όμως η Μαρία Κορινθίου γίνεται...παρουσιάστρια! Όλες οι λεπτομέρειες

Η ώρα της ομορφιάς με την γνωστή ηθοποιό στο τιμόνι της παρουσίασης
08/10/2019 - 12:51

Το ξέσπασμα της Κορινθίου: "Με εξοργίζουν. Άλλο πράγμα η κριτική άλλο η κακία.."

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός για όσα γράφουν για εκείνη οι κριτικοί
16/09/2019 - 10:35

Μαρία Κορινθίου: Η σπάνια φωτογραφία με την κόρη της και οι ευχές! (ΦΩΤΟ)

Δημοσίευσε την πιο τρυφερή φωτογραφία μαζί με την Ισμήνη
01/09/2019 - 17:21

Μαρία Κορινθίου: Ο... χρόνος που περνά και η αποκάλυψη την ηλικία της!

Μάθετε πόσων χρονών θα γίνει η γνωστή ηθοποιός
16/08/2019 - 14:18

Μαρία Κορινθίου: "Έχω περάσει πολύ δύσκολα. Έχω φάει πολλές μαχαιριές..."

Η εξομολόγηση για τις δυσκολίες και τις αρνητικές κριτικές που γράφονται για εκείνη
11/08/2019 - 11:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από υδροστόβιλο στην Κερύνεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν η κακοκαιρία χαρίζει ξεχωριστά στιγμιότυπα

Τίμησαν τους πεσόντες αστυνομικούς και εθελοντές (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία εξακολουθεί να αναζητεί ένα αγνοούμενο μέλος της από το 1964

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα
Ελλάδα

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια
Διεθνή

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

Φονικός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα κορίτσι έξι ετών έχασε τη ζωή του

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ