Ψυχαγωγία

Μαρία Κορινθίου:"Με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα,για επίθεση..."

Για την πρώτη φορά που την είδε η κόρη της να κλαίει με αφορμή τα αρνητικά σχόλια που έγιναν μετά από ένα εξώφυλλο της μίλησε η Μαρία Κορινθίου. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Στη φωλιά των Κου Κου" και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στη μοναδική φορά που την έχει δει μέχρι σήμερα η κόρη της να είναι στεναχωρημένη αλλά και το μάθημα που πήρε η Ισμήνη από το συγκεκριμένο γεγονός. Η ίδια δήλωσε: 

Τη φορά που η Ισμήνη με είχε δει στεναχωρημένη, γενικά δεν στεναχωριέμαι με αυτά, μπορεί να εκνευριστώ, να τσαντιστώ, αλλά στεναχωρημένη δεν με έχει δει. Η μόνη φορά που με είχε δει στεναχωρημένη ήταν τότε που είχε γίνει ο χαμός με το εξώφυλλο στο Down Town και της έχει μείνει κιόλας γιατί με είχε δει έντονα στεναχωρημένη. Ήμουν μόνη μου με το παιδί στο σπίτι, με είδε πρώτη φορά να κλαίω για τέτοια πράγματα, για επίθεση. Αυτό, και της έχει μείνει. Δεν μπορούσα να συγκρατηθώ, δεν είναι ότι με πέτυχε, με πέτυχε σε ξέσπασμα.

Όταν της εξήγησα για ποιο λόγο είμαι στεναχωρημένη, εκεί ταυτόχρονα ήρθε και το μάθημα, ότι στη ζωή μας σε πολλούς ανθρώπους και όσο μεγαλώνουμε δεν θα αρέσουμε… Και αυτό που κάνουμε, αλλά και ως άνθρωποι. Κάποιοι θα το κατακρίνουν κιόλας και ακόμα περισσότερο εμείς που μπορεί να βρισκόμαστε σε ένα χώρο… Εγώ δεν δέχομαι το ότι επειδή εκτίθεμαι παραπάνω από κάποιον άλλο αυτό σημαίνει ότι θα ρίξω την αξιοπρέπειά μου ή οτιδήποτε και θα κάθομαι να ακούω ότι λέει ο καθένας, εγώ αυτό δεν το δέχομαι. Δεν θεωρώ ότι δίνω το δικαίωμα να βγαίνουν με χολή, να βρίζουν...

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: H φωτογραφία του γιου της που προκάλεσε αρνητικά σχόλια

Οι αντιδράσεις από τους διαδικτυακούς της φίλους στην ανάρτηση με τον γιο της
26/06/2019 - 12:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορινθίου: Ο... χρόνος που περνά και η αποκάλυψη την ηλικία της!

Μάθετε πόσων χρονών θα γίνει η γνωστή ηθοποιός
16/08/2019 - 14:18

Μαρία Κορινθίου: "Έχω περάσει πολύ δύσκολα. Έχω φάει πολλές μαχαιριές..."

Η εξομολόγηση για τις δυσκολίες και τις αρνητικές κριτικές που γράφονται για εκείνη
11/08/2019 - 11:28

Μαρία Κορινθίου: Και όμως έτσι ήταν...έφηβη (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η γνωστή ηθοποιός ως ανήλικη 22 χρόνια πριν
06/08/2019 - 17:44

Μαρία Κορινθίου: Απαντά στις σκληρές κριτικές που δέχεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ευτράπελα που περιέγραψε από την παράσταση τους στην Κύπρο
28/06/2019 - 17:18

Η Μαρία Κορινθίου μας συστήνει για πρώτη φορά την κόρη της, Ισμήνη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο επαγγελματικό εγχείρημα της ηθοποιού και η ομοιότητα με την κόρη της
04/06/2019 - 14:57

Μαρία Κορινθίου: Η κρίση στον γάμο της και η... ζήλια!

Απαντά αν μετά από δώδεκα χρόνια γάμου πέρασαν σοβαρή κρίση
20/05/2019 - 11:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Μην προσεύχεστε απλά για τον Αμαζόνιο"

Εκδήλωση διαμαρτυρίας έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας στη Λευκωσία

Τον κατήγγειλαν γιατί πετούσε σκουπίδια και ζήτησε και τα ρέστα

Απίστευτες συμπεριφορές Δημοτών που βρίζουν ως απάντηση στην παρανομία τους

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Γιατί ο Winnie the Pooh είναι απαγορευμένος στην Κίνα; (ΦΩΤΟ)

Το περιστατικό και η σύγκριση που απομάκρυναν τον "μελένιο" αρκούδο από τις οθόνες

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ