Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Στις κερκίδες στο πλευρό της "Εθνικής" και του Πιέρου (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά βρέθηκε στο πλευρό του Πιέρου Σωτηρίου και της Εθνικής Κύπρου, στον αγώνα που είχε με την Νορβηγία το βράδυ της Δευτέρας στο ΓΣΠ.

Το αγαπημένο μοντέλο και παρουσιάστρια μαζί με την αδερφή του ταλαντούχου ποδοσφαιριστή βρέθηκαν στις κερκίδες για να στηρίξουν την Εθνική Ομάδα, μέλος της οποίας είναι ο μελλοντικός σύζυγος και ο αδερφός τους αντίστοιχα.

Και μπορεί ο Πιέρος να ήταν τραυματίας και να μην έπαιξε, οι δυο τους όμως στήριξαν την ομάδα με την παρουσία τους και την...αδυναμία τους καθ'όλη την διάρκεια του αγώνα. Δείτε φωτογραφία από τον αγώνα...

ΣΟΤ

Και για όσους δεν ξέρουν την... σέξυ αδερφή του ποδοσφαιριστή, γνωρίστε την μέσα από φωτογραφίες

Επόμενο άρθρο

O Ρονάλντο με την σύντροφό του στο... κρεβάτι του αεροπλάνου του (ΦΩΤΟ)

Η Τζορτζίνα Ροντρίγκες σέξυ στην αγκαλιά του ποδοσφαιριστή
20/11/2018 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»