Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Στις κερκίδες στο πλευρό της "Εθνικής" και του Πιέρου (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά βρέθηκε στο πλευρό του Πιέρου Σωτηρίου και της Εθνικής Κύπρου, στον αγώνα που είχε με την Νορβηγία το βράδυ της Δευτέρας στο ΓΣΠ.

Το αγαπημένο μοντέλο και παρουσιάστρια μαζί με την αδερφή του ταλαντούχου ποδοσφαιριστή βρέθηκαν στις κερκίδες για να στηρίξουν την Εθνική Ομάδα, μέλος της οποίας είναι ο μελλοντικός σύζυγος και ο αδερφός τους αντίστοιχα.

Και μπορεί ο Πιέρος να ήταν τραυματίας και να μην έπαιξε, οι δυο τους όμως στήριξαν την ομάδα με την παρουσία τους και την...αδυναμία τους καθ'όλη την διάρκεια του αγώνα. Δείτε φωτογραφία από τον αγώνα...

ΣΟΤ

Και για όσους δεν ξέρουν την... σέξυ αδερφή του ποδοσφαιριστή, γνωρίστε την μέσα από φωτογραφίες

Επόμενο άρθρο

O Ρονάλντο με την σύντροφό του στο... κρεβάτι του αεροπλάνου του (ΦΩΤΟ)

Η Τζορτζίνα Ροντρίγκες σέξυ στην αγκαλιά του ποδοσφαιριστή
20/11/2018 - 10:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου: «Ήταν λάθος η αντιπαράθεση με τους συμπαίκτες μου…»

Ο Π. Σωτηρίου με ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μίλησε για το πρόσφατο συμβάν
13/02/2019 - 11:33

Σωτηρίου - Κορτζιά: Μας δείχνουν το σαλόνι του σπιτιού τους στην Δανία...(ΦΩΤΟ)

Δείτε το "πριν και το μετά" με στιλιστικές παρεμβάσεις που έγιναν πρόσφατα
27/01/2019 - 20:17

Σκόραρε ο Πιέρος (ΒΙΝΤΕΟ)

Βοήθησε την ομάδα του να φτάσει στην φιλική νίκη
27/01/2019 - 19:11

Είδε Αναστασίου ο ομοσπονδιακός μας τεχνικός

Συνέχισε την γνωριμία του με τους προπονητές ο Ραν Μπεν Σιμόν
25/01/2019 - 17:30

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 09:30DEAL