Ψυχαγωγία

"Με αγάπη Χριστιάνα": Ποιοι έχουν κάνει one night stand από την εκπομπή;(ΒΙΝΤΕΟ)

Το φαινόμενο "one night stand" και η συγκεκριμένη ερωτική επιλογή είναι στις ζωές μας εδώ και πολλά χρόνια με πολλούς άντρες αλλά και γυναίκες να καταφεύγουν στην γρήγορη και εύκολη σαρκική απόλαυση της μιας νύχτας.

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στο πλαίσιο συζήτησης μίλησε για το συγκεκριμένο θέμα με την παρουσιάστρια Χριστιάνα Αριστοτέλους να ρωτά ευθέως τα αγόρια της εκπομπής (αφού τα κορίτσια απάντησαν αρνητικά και δεν καταλάβαιναν πως γίνεται μια τέτοια πρακτική).

Οι απαντήσεις ήταν θετικές, με τα αγόρια της εκπομπής να αποδεικνύονται πιο άταχτα και να εξηγούν τους λόγους που έκαναν one night stand. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με τις πιτζάμες στο περίπτερο της γειτονιάς της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιλ της και οι ενδυματολογικές επιλογές στην καθημερινότητά της
20/10/2018 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Ψάχνουν σε Μιτσερό και Ξυλιάτο για τη σορό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW