Ψυχαγωγία

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Τις φωτογραφίες από τις ταυτότητες τους μοιράστηκαν σήμερα όλα τα μέλη της ομάδας του "Με αγάπη Χριστιάνα"!

Με αφορμή τις συμβουλές που έδωσε ο Χάρης Παπαθεοχάρους για το πως να βγάλουμε καλύτερη φωτογραφία ταυτότητας, είδαμε και φωτογραφίες ταυτότητας όλων των μελών της ομάδας του "Με αγάπη Χριστιάνα". Μάλιστα η Χριστιάνα Αριστοτέλους μοιράστηκε με τους συνεργάτες της ότι θεωρεί την δική της φωτογραφία επιτυχημένη καθώς εκείνη την ημέρα το μαλλί της "έστρωσε" καλά!

Δείτε τις φωτογραφίες και τις ιστορίες πίσω από κάθε φωτογραφία:  

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της

Αποκάλυψε πόσα κιλά είναι και δηλώνει... "ευτυχισμένη"
25/03/2019 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS