Ψυχαγωγία

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Τις φωτογραφίες από τις ταυτότητες τους μοιράστηκαν σήμερα όλα τα μέλη της ομάδας του "Με αγάπη Χριστιάνα"!

Με αφορμή τις συμβουλές που έδωσε ο Χάρης Παπαθεοχάρους για το πως να βγάλουμε καλύτερη φωτογραφία ταυτότητας, είδαμε και φωτογραφίες ταυτότητας όλων των μελών της ομάδας του "Με αγάπη Χριστιάνα". Μάλιστα η Χριστιάνα Αριστοτέλους μοιράστηκε με τους συνεργάτες της ότι θεωρεί την δική της φωτογραφία επιτυχημένη καθώς εκείνη την ημέρα το μαλλί της "έστρωσε" καλά!

Δείτε τις φωτογραφίες και τις ιστορίες πίσω από κάθε φωτογραφία:  

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της

Αποκάλυψε πόσα κιλά είναι και δηλώνει... "ευτυχισμένη"
25/03/2019 - 15:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρ. Αριστοτέλους: "Πήγαινα σπίτι και δεν είχα έναν άνθρωπο να πάρω τηλέφωνο..."

Οι δύσκολες στιγμές που έζησε, η μοναξιά και η εξομολόγηση της
13/10/2019 - 15:53

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

Bάφτιση Jr.Εφραίμ:Η παραμυθένια διακόσμηση και οι νέες ακυκλοφόρητες φωτογραφίες

Τα γλυκά, τα χρώματα και η χαρά του ζευγαριού για το νεοφώτιστο
08/10/2019 - 13:56

Βαφτίστηκε ο... Jr. Εφραίμ (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφραίμ βάφτισαν το γιο τους
06/10/2019 - 19:56

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σοκαρίστηκα... Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό..."
04/10/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από την άσκηση Κύπρου - Γαλλίας στην ΑΟΖ (ΦΩΤΟ)

Μηνύματα αποφασιστικότητας και αλληλεγγύης έστειλε το «CYP/FRA/2019»

Δεν κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή ο άτυχος Νεκτάριος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε το μοιραίο τροχαίο που του έκοψε το νήμα της ζωής του

Γιατρός φέρεται να καταχωρούσε "extra" εξετάσεις σε ασθενή (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα καταγγελία για κατάχρηση του συστήματος εξετάζει ο ΟΑΥ
Ελλάδα

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης

Αθήνα: Χημικά και κρότου λάμψης χρησιμοποίησε σε φοιτητές η ΕΛ.ΑΣ

Διαδηλωτές χτύπησαν με τα κοντάρια τους τις κλούβες της Αστυνομίας

Η κραυγή αγωνίας της μητέρας του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά στον Alpha για τον αγώνα να συγκεντρωθεί το ποσό και να μεταβεί το παιδί στην Αμερική
Διεθνή

"Σφαγή" αμάχων, αλλεπάλληλοι βομβαρδισμοί και δραπετεύσεις τζιχαντιστών

Με αίμα βάφτηκε και η πέμπτη ημέρα της "Ειρηνικής Άνοιξης" στη Συρία

Χτύπησαν κομβόι με δημοσιογράφους στη Συρία (ΒΙΝΤΕΟ)

«Σφαγή» αμάχων με 26 νεκρούς κατά την πέμπτη ημέρα της τουρκικής εισβολής

Τούρκος ΥΠΕΞ: Πάρτε τους Σύρους πρόσφυγες στις χώρες σας

"Ό,τι κι αν κάνουν, είτε για εμπάργκο όπλων είτε για κάτι άλλο, μας κάνει πιο δυνατούς"

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ