Ψυχαγωγία

Mε κολάρο και επίδεσμο στο νοσοκομείο η Ιωάννα Λαμπροπούλου - Τι συνέβη;(ΦΩΤΟ)

Είναι μια από τις αγαπημένες μας ηθοποιούς, που μετρά δεκάδες επιτυχημένες παρουσίες σε τηλεοπτικά σίριαλ αλλά και θεατρικές παραστάσεις. Την έχουμε αγαπήσει μέσα από την τηλεοπτική εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" που συμμετείχε πέρσυ και την ακούμε καθημερινά σε ραδιοφωνική εκπομπή.

Ο λόγος για την Ιωάννα Λαμπροπούλου, η οποία πρωταγωνιστεί μαζί με τους Χριστόδουλα Μαρτά, Πέννυ Φοινίρη και Γιώργο Κυριάκου, στην κωμική σειρά "Η Φαμίλια" του Alpha Κύπρου.

Η ίδια μέσα από ένα story μας έβαλε σε πνεύμα γυρισμάτων με μια φωτογραφία από το νοσοκομείο και με το τηλεοπτικό της ταίρι να είναι τραυματισμένοι. Οι εξελίξεις των επεισοδίων θα είναι ξεκαρδιστικές και ανατρεπτικές και ανυπομονούμε να δούμε τη συνέχεια του σεναρίου.

λκμ

Η ομάδα της "Φαμίλια" έρχεται απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με ένα ακόμα ξεκαρδιστικό επεισόδιο και με μια εμφάνιση-έκπληξη γνωστού ραδιοφωνικού παραγωγού.

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ο άντρας μου δεν φόρεσε ούτε μισή ώρα τη... βέρα μας"

Όσα δήλωσε on air για το γάμο της αλλά και γιατί δεν φοράει τη βέρα της ούτε η ίδια
25/11/2019 - 18:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λαμπροπούλου - Σταύρου: Αυτή θα είναι η κουμπάρα που θα τους παντρέψει (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε το ίδιο το πρόσωπο για το ευχάριστο γεγονός - Όλες οι λεπτομέρειες
26/02/2020 - 17:26

Πέννυ Φοινίρη: Απάντησε πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον...Χριστόδουλο Μαρτά

"Ναι, είμαι ερωτευμένη...Λάμπω" - Οι φήμες, η απάντηση και η "χημεία" στη Φαμίλια
16/12/2019 - 10:35

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

"Η ΦΑΜΙΛΙΑ": Απόψε αδυνατίζετε με... περιφορά εικόνων! (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη στις 21:15, από τον ALPHA Κύπρου
02/10/2019 - 15:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θετικός στον κορωνοϊό ασθενής στη Μονάδα Αιμοκάθαρσης του Νοσοκομείου Πάφου

Θα επανελεγχθούν ασθενείς και επαγγελματίες υγείας

Τελικά πόσο αντέχει ο κορωνοϊός στις επιφάνειες; (BINTEO)

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις και να κάνεις μετά το τέλος μιας εξόδου από το σπίτι

Θετικός σε μεταθανάτιο τεστ κορωνοϊού 75χρονος στην Επαρχία Λάρνακας

Αναστάτωση στον Δήμο Αραδίππου λόγω των φαινομένων απειθαρχίας στα μέτρα
Ελλάδα

Στους 38 οι νεκροί στην Ελλάδα

Έξι άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Επεκτείνεται η αναστολή λειτουργίας καταστημάτων στην Ελλάδα

Τι ορίζεται στη νέα Κοινή Υπουργική Απόφαση

Στους 37 οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Καταγράφηκαν 5 νέοι θάνατοι εντός ενός εικοσιτετραώρου
Διεθνή

Νεκρός βρέθηκε ο Υπουργός Οικονομικών της Έσσης

Ο ξαφνικός θάνατος του Σέφερ «μας έχει αφήσει θλιμμένους και εμβρόντητους»

Οι εκτιμήσεις των Βρετανών για την χρονική διάρκεια της κρίσης του κορωνοϊού

Πότε εκτιμούν ότι η ζωή θα επιστρέψει πίσω στην κανονικότητα

Έχασε τη μάχη με τον κορωνοϊό ο πρώην ΥΠΟΙΚ της Γαλλίας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν κάτι παραπάνω από φίλος, ένα ξεχωριστό πρόσωπο"

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 30/03/2020 - 01:00WORLD PARTY