Ψυχαγωγία

Μέγκαν Μαρκλ-Κέιτ Μίντλετον:Έτσι διέψευσαν τις φήμες ότι δεν μιλιούνται...(ΦΩΤΟ)

Η Μέγκαν Μαρκλ και η Κέιτ Μίντλετον μαζί με τα μωρά τους, πιο αγαπημένες ποτέ.

Τα διεθνή μέσα ενημέρωσης ανέφεραν συνεχώς τις κακές σχέσεις που είχαν οι δυο πριγκίπισσες, τόσο σε προσωπικό επίπεδο όσο και επίπεδο αρμοδιοτήτων ως πριγκίπισσες. Σε κάποιες από τις δημόσιες εμφανίσεις τους μάλιστα . το κλίμα ήταν εμφανώς αμήχανο. 

Ωστόσο, με μια κίνηση αποφάσισαν να βάλουν τέλος στις φήμες (ή να ξεγελάσουν τους δημοσιογράφους) αφού αποφάσισαν να βγουν βόλτα με τους γιους τους. Ο φωτογραφικός φακός, που έχει γίνει η σκιά τους, απαθανάτισε στιγμή και μετέφερε την είδηση.

.,,μ

Επόμενο άρθρο

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Bάφτισαν το γιο τους σε μυστική τελετή (ΦΩΤΟ)

Άφαντη η Βασίλισσα ενώ το ζεύγος δεν αποκαλύπτει τους νονούς του μωρού
07/07/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 06:15DEAL