Ψυχαγωγία

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Την ώρα που ολόκληρη η Ελλάδα και η Κύπρος καρναβαλίζονται στους ρυθμούς της σάμπα και του Que te la pongo, είναι και κάποιοι που περνούν μία...συνηθισμένη Κυριακή, μακριά από μάσκες και καρναβαλίστικες παρελάσεις.

Μεταξύ αυτών και η παρέα του "Mamma Mia", που βρισκεται τις τελευταίες μέρες στη Θεσσαλονίκη για περιοδεία.

Δέσποινα Βανδή, Μπέτυ Μαγγίρα, Μαριέλλα Σαββίδη, Αλέξανδρος Μπουρδούμης βγήκαν για καφέ σε γνωστή καφετέρια της πόλης, για απολαύσου την λιακάδα και να ξεκουραστούν λίγο, οριν τηνα αποψινή παράσταση που ανεβάζουν.

Το καφεδάκι μάλιστα δεν δίστασαν να το συνοδέυσουν και μαλλί της γριας, δίνοντας μάχη για το ποιος θα ...πρωτοφάει! 

Οι ίδιοι θέλησαν να το μοιραστούν με τους διαδικτυακούς τους φίλους, μέσα από τις φωτογραφίες που ανήρτησαν στον προσωπικό τους λογαριασμό στο Instagram, δείχνοντας μας πως παιρνούν εκείνοι την Κυριακή της Απόκριας.

MALLI GRIAS

Επόμενο άρθρο

Στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού χορεύει ολόκληρη η Λεμεσός

Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου και Μαριλένη Σταύρου καρναβαλίζονται...Λεμεσιανά!
18/02/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαριέλλα Σαββίδου ποζάρει με μαγιό και είναι μια κούκλα! (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή ηθοποιός που έχει "παλέψει" για το bodyshaminhg πιο σέξυ από ποτέ
23/06/2019 - 08:51

Η Βανδή μιλά για τον Ντέμη και το μυστικό που τους κρατάει μαζί είκοσι χρόνια

Όσα εξομολογήθηκε η τραγουδίστρια για τον σύζυγο της
21/06/2019 - 10:24

"Η Δέσποινα Βανδή είναι... 60 χρονών" - Η αποκάλυψη και η απάντηση της(ΦΩΤΟ)

Η ερώτηση που δεν περίμενε και η είδηση παγκόσμιας ιστοσελίδας
16/06/2019 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ