Ψυχαγωγία

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Η Miley Cyrus πιο αποκαλυπτική από ποτέ...,

Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε σε συνέντευξη της στο νέο τεύχος του Elle Magazine για τη σεξουαλικότητά της και παραδέχθηκε ότι «εξακολουθεί να ελκύεται σεξουαλικά από τις γυναίκες» παρά το γάμο της με τον Liam Hemsworth.

mbnm

"Νομίζω ότι είναι πολύ συγκεχυμένο για τους ανθρώπους ότι είμαι παντρεμένη. Αλλά η σχέση μου είναι μοναδική. Επειδή είναι τόσο περίπλοκο και σύγχρονο και καινούριο που δεν νομίζω ότι είμαστε σε ένα σημείο που οι άνθρωποι θα το καταλάβαιναν…

Θέλω να πω, οι άνθρωποι πραγματικά πιστεύουν ότι είμαι στο σπίτι φορώντας μια γ@μημένη ποδιά για μαγείρεμα; Είμαι σε μια ετερόφυλη σχέση, αλλά εξακολουθώ να ελκύομαι σεξουαλικά από τις γυναίκες ….

Πήρα μια απόφαση για τον σύντροφό μου. Αυτό είναι το πρόσωπο που αισθάνομαι ότι με προσέχει περισσότερο. Σίγουρα δεν ταιριάζει σε έναν στερεότυπο ρόλο συζύγου. Δεν μου αρέσει καν αυτή η λέξη".

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Aντίνοος Αλμπάνης:Η μάχη με το καρκίνο και οι χημειοθεραπείες-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία χωρίς μαλλιά και όλες οι πρώτες πληροφορίες της αποκάλυψης
12/07/2019 - 10:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η Miley Cyrus: "Δεν είμαι τσο... - Συνηθίστε ότι βγαίνω με πολλούς"

Πρωτοφανείς αναφορές με φεμινιστικά υπολείμματα κατά των fans της
06/10/2019 - 12:45

«Κρυφός» γάμος για τη Μάιλι Σάιρους και τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποιος "πρόδωσε" τον μυστικό γάμο του ζευγαριού και τις πρώτες φωτογραφίες
26/12/2018 - 10:15

Η Miley Cyrus μετέτρεψε το Santa Baby σε...φεμινιστικό ύμνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσάρμοσε τους στίχους του χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη σημερινή πραγματικότητα
22/12/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιο είναι το φαινόμενο που έδωσε κόκκινο χρώμα στην Αλυκή Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα πάντως, σύμφωνα με τους ειδικούς, δεν πρόκειται να διαρκέσει πολύ.

Στα σκαριά η εφαρμογή του σχεδίου απόσυρσης παλαιών οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

"Η ζωή δεν έχει ανταλλακτικά", τόνισε η Υπουργός Μεταφορών

Αλλάζουν τα φώτα τροχαίας στους δρόμους της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσο θα κοστίσει το έργο που θα φέρει μείωση στους λογαριασμούς δήμων και κοινοτήτων
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ