Ψυχαγωγία

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Η Miley Cyrus πιο αποκαλυπτική από ποτέ...,

Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε σε συνέντευξη της στο νέο τεύχος του Elle Magazine για τη σεξουαλικότητά της και παραδέχθηκε ότι «εξακολουθεί να ελκύεται σεξουαλικά από τις γυναίκες» παρά το γάμο της με τον Liam Hemsworth.

mbnm

"Νομίζω ότι είναι πολύ συγκεχυμένο για τους ανθρώπους ότι είμαι παντρεμένη. Αλλά η σχέση μου είναι μοναδική. Επειδή είναι τόσο περίπλοκο και σύγχρονο και καινούριο που δεν νομίζω ότι είμαστε σε ένα σημείο που οι άνθρωποι θα το καταλάβαιναν…

Θέλω να πω, οι άνθρωποι πραγματικά πιστεύουν ότι είμαι στο σπίτι φορώντας μια γ@μημένη ποδιά για μαγείρεμα; Είμαι σε μια ετερόφυλη σχέση, αλλά εξακολουθώ να ελκύομαι σεξουαλικά από τις γυναίκες ….

Πήρα μια απόφαση για τον σύντροφό μου. Αυτό είναι το πρόσωπο που αισθάνομαι ότι με προσέχει περισσότερο. Σίγουρα δεν ταιριάζει σε έναν στερεότυπο ρόλο συζύγου. Δεν μου αρέσει καν αυτή η λέξη".

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Aντίνοος Αλμπάνης:Η μάχη με το καρκίνο και οι χημειοθεραπείες-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία χωρίς μαλλιά και όλες οι πρώτες πληροφορίες της αποκάλυψης
12/07/2019 - 10:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Κρυφός» γάμος για τη Μάιλι Σάιρους και τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποιος "πρόδωσε" τον μυστικό γάμο του ζευγαριού και τις πρώτες φωτογραφίες
26/12/2018 - 10:15

Η Miley Cyrus μετέτρεψε το Santa Baby σε...φεμινιστικό ύμνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσάρμοσε τους στίχους του χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη σημερινή πραγματικότητα
22/12/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα μυστικά για ένα καλό καρπούζι από πλανόδιους πωλητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζουμερό και δροσερό δεν λείπει σίγουρα από κανένα τραπέζι

Εντυπωσιακές εικόνες από το μαραθώνιο κολύμβησης στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

100 κολυμβητές, με σημείο αφετηρίας τα Δημοτικά Μπάνια διένυσαν δύο διαδρομές

Εκτεθειμένοι 34 υποψήφιοι που διεκδικούν μια θέση σε μουσικές σχολές της Ελλάδας

Μαθήτρια που παρακάθισε στις Παγκύπριες Εξετάσεις μιλά αποκλειστικά στον Alpha
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ