Ψυχαγωγία

"Μου σπάνε τα νεύρα όταν μου λένε για το "Κωνσταντίνου & Ελένης. Δεν μπορώ άλλο"

Καλεσμένος στην εκπομπή Splash βρέθηκε ο γνωστός ηθοποιός Σπύρος Μπιμπίλας, ο οποίος μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πώς αντιδρά όταν του μιλάνε στο δρόμο για τον ρόλο που είχε υποδυθεί στο "Κωνσταντίνου και Ελένης".

Α

Ο ίδιος ανέφερε χαρακτηριστικά:

"Έκανα έναν άστεγο στην "Ελεύθερη βούληση", θα το έχετε δει ίσως στο youtube, και όσοι δεν το έχουν δει, να το δουν, την "Ελεύθερη βούληση". Είναι μια σπουδαία ταινία μικρού μήκους που έχει πάρει και πολλά βραβεία, που κάνω έναν άστεγο που πεθαίνει στο Γκάζι. Όσοι με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε για το “"Κωνσταντίνου και Ελένης" και μου σπάνε τα νεύρα… Δεν μπορώ άλλο… Όταν μου λένε μόνο αυτό, είναι σαν να έχω παίξει ένα επεισόδιο στη ζωή μου κι έχω παίξει 160 σίριαλ. Όταν μου λέει κάποιος "αχ, το Κωνσταντίνου και Ελένης, το φυστικάκι Αιγίνης", λέω άνοιξε το youtube και δες την Ελεύθερη Βούληση. Αυτό απαντάω σε όλους...", είπε χαρακτηριστικά.

 

Επόμενο άρθρο

Aκόμα και η Barbie έχει.... κυτταρίτιδα! (ΦΩΤΟ)

Η πιο διάσημη κούκλα στον κόσμο ξεφεύγει από τη τέλεια φιγούρα και γίνεται πιο ανθρώπινη
14/08/2018 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φωτίου: Θα αναζητηθούν αγνοούμενοι από το βομβαρδισμό στην Αθαλάσσα

Στο κοιμητήριο Κωνσταντίνου και Ελένης θα συνεχιστεί η αναζήτηση
21/08/2018 - 16:53

Τέλος στη διαμάχη Μπιμπίλα - Λιάγκα. Τα βρήκαν εξωδικαστικά, πλήρωσε ο Λιάγκας

Ο παρουσιαστής ζήτησε συγγνώμη και αποζημίωσε τον ηθοποιό δίνοντας ένα χρηματικό ποσό
16/01/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στάχτη και αποκαΐδια τρεις επιχειρήσεις στον Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκ πρώτης όψεως αποκλείστηκε το ενδεχόμενο εγκληματικής ενέργειας

Δεν ερευνούν πλέον υπόθεση βιασμού οι αρχές για το 5μηνο βρέφος (BINTEO)

"Αμφισβητώ όλα τα πορίσματα" δηλώνει στον Alpha, o ιατροδικαστής Μάριος Ματσάκης
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών.

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Το ισραηλινό σκάφος Beresheet εκτοξεύθηκε με προορισμό τη Σελήνη

Η χώρα φιλοδοξεί να γίνει η τέταρτη στην ιστορία που θα «πατήσει» στο φεγγάρι

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW