Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού: Αποκάλυψε τη "χυλόπιτα" που έφαγε και την ατάκα που της είπαν!

Σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή προχώρησε η παρουσιάστρια Ναταλία Γερμανού. 

Η ίδια στο πλαίσιο της εκπομπής της Καλύτερα δε γίνεται, αποκάλυψε τη "χυλόπιτα" που έφαγε από έναν άνδρα πριν πέντε χρόνια. Οι συνεργάτες της παρουσιάστριας αναστατώθηκαν, ενώ η ίδια αποχώρησε με ελαφρά… ώστε να αποφύγει τις ερωτήσεις. Ο διάλογος ήταν ο εξής μαζί με την Φωτεινή Πετρογιάννη και τον Κώστα Τσουρό, συνεργάτες της εκπομπής:

Ναταλία: Ποιος θα βγει να πει έφαγα χυλόπιτα το 2015;

Φωτεινή: Εσύ Ναταλία μου έχεις φάει χυλόπιτα;

Ναταλία: Το 2015…

Κώστας: Πριν τέσσερα χρόνια δηλαδή. Κάτσε να υπολογίσουμε…

Ναταλία: Φεύγω, ξέρεις πόσο μας πιέζει ο χρόνος; Πόσο θα ‘θελα να κάτσω να το συζητήσουμε δεν φαντάζεστε! Πόσο θα ‘θελα να κάτσω εδώ τώρα να σας τα πω όλα!

Η Ναταλία Γερμανού αργότερα διευκρίνισε

«Χυλόπιτα ήταν, όχι χωρισμός. Μου είπε «Δεν θέλω κυρά μου, ευχαριστώ δεν θα πάρω»! Ποτέ δεν τα είχαμε! Και δεν είναι και γνωστός. Μην ψάξετε με ποιον τα είχα και δεν τα είχα. Δεν τον ξέρει κανείς. Με πείραξε πολύ».

Επόμενο άρθρο

Με σαμπάνιες και καλή παρέα τα "έσπασε" ο Αλωνεύτης στην Αγία Νάπα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέφρενη διασκέδαση για τον Κύπριο ποδοσφαιριστή
10/06/2019 - 09:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ρένος Ρώτας αποκάλυψε τον λόγο χωρισμού από την Κλέλια Ανδριολάτου

Ο πρωταγωνιστής της σειράς "Αστέρια στην Άμμο" μιλά για την προσωπική του ζωή
17/09/2019 - 09:00

Ναταλία Γερμανού: "Δεν κλείστηκα σε μοναστήρι ούτε έπαψα να έχω προσωπική ζωή"

Όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 13:03

Αιφνίδιος χωρισμός για την Δήμητρα Ματσούκα - Όλες οι λεπτομέρειες...

Η επιστροφή στο σπίτι της και ο λόγος της ρήξης στην σχέση τους
08/09/2019 - 16:52

Οριστικός ο χωρισμός της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζωρτζ Παπακώστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση του χωρισμού και όλες οι λεπτομέρειες
04/09/2019 - 16:40

Τίτλοι τέλους στη σχέση της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζώρτζ Παπακώστα

Το ζευγάρι απόφασισε να τραβήξει χωριστούς δρόμους
04/09/2019 - 09:53

Η "μάχη" Γερμανού-Λιάγκα και όλο το παρασκήνιο μιας δελεαστικής πρότασης(ΦΩΤΟ)

«Περίμεναν πολλοί στη γωνία… Στην τηλεόραση κάνεις δεν χρωστάει καλή κουβέντα»
02/09/2019 - 08:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται στην Καρπασία ο Άγιος Φίλων και ψηφιδωτά της Αγίας Τριάδας

Η τελετή παράδοσης θα γίνει στην παρουσία εκπροσώπων της ΕΕ

Μάθετε ποιοι δρόμοι της Λευκωσίας κλείνουν στις 28/9 για το Rally Special Stage

Ειδική ρύθμιση της τροχαίας θα γίνεται από την Αστυνομία

Σαββίδης στον Alpha: "Βυθίστηκε" το σύστημα δικαιοσύνης στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει για την πρόσληψη νέων δικαστών και για τη δημιουργία δικαστηρίων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Στις Βρυξέλλες οι συνομιλίες για το Brexit

Αποτίμηση της προόδου και η εύρεση μιας νέας συμφωνίας

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ