Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού: Αποκάλυψε τη "χυλόπιτα" που έφαγε και την ατάκα που της είπαν!

Σε αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή προχώρησε η παρουσιάστρια Ναταλία Γερμανού. 

Η ίδια στο πλαίσιο της εκπομπής της Καλύτερα δε γίνεται, αποκάλυψε τη "χυλόπιτα" που έφαγε από έναν άνδρα πριν πέντε χρόνια. Οι συνεργάτες της παρουσιάστριας αναστατώθηκαν, ενώ η ίδια αποχώρησε με ελαφρά… ώστε να αποφύγει τις ερωτήσεις. Ο διάλογος ήταν ο εξής μαζί με την Φωτεινή Πετρογιάννη και τον Κώστα Τσουρό, συνεργάτες της εκπομπής:

Ναταλία: Ποιος θα βγει να πει έφαγα χυλόπιτα το 2015;

Φωτεινή: Εσύ Ναταλία μου έχεις φάει χυλόπιτα;

Ναταλία: Το 2015…

Κώστας: Πριν τέσσερα χρόνια δηλαδή. Κάτσε να υπολογίσουμε…

Ναταλία: Φεύγω, ξέρεις πόσο μας πιέζει ο χρόνος; Πόσο θα ‘θελα να κάτσω να το συζητήσουμε δεν φαντάζεστε! Πόσο θα ‘θελα να κάτσω εδώ τώρα να σας τα πω όλα!

Η Ναταλία Γερμανού αργότερα διευκρίνισε

«Χυλόπιτα ήταν, όχι χωρισμός. Μου είπε «Δεν θέλω κυρά μου, ευχαριστώ δεν θα πάρω»! Ποτέ δεν τα είχαμε! Και δεν είναι και γνωστός. Μην ψάξετε με ποιον τα είχα και δεν τα είχα. Δεν τον ξέρει κανείς. Με πείραξε πολύ».

Επόμενο άρθρο

Με σαμπάνιες και καλή παρέα τα "έσπασε" ο Αλωνεύτης στην Αγία Νάπα(ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέφρενη διασκέδαση για τον Κύπριο ποδοσφαιριστή
10/06/2019 - 09:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μάριος Πρίαμος: Αποκάλυψε το χωρισμό και τον λόγο της απόφασης

Ο έρωτας που έληξε άδοξα και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
31/07/2020 - 17:08

Η Έλια Ιωαννίδου εξέδωσε δελτίο τύπου για να ανακοινώσει τον χωρισμό της

"Είναι με λύπη που πληροφορήθηκα και διάβασα τις προηγούμενες μέρες..."
15/07/2020 - 09:49

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Η Στέλλα Σάββα μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της

Όσα αποκάλυψε για την σχέση που διατηρεί με τον πατέρα της κόρης της
19/06/2020 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό

ΔΕΙΤΕ: Εικόνες φρίκης κατέγραψε Κύπριος εργαζόμενος στη Βυρητό

Χάος και πανικός μετά την φονική έκρηξη που συντάραξε τον Λίβανο και την Κύπρο
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ