Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναταλία Γερμανού μίλησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους. Μεταξύ άλλων η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε στα επαγγελματικά της αλλά και για την προσωπική της ζωή.

Επειδή είμαι πολλά χρόνια σίγουρα έχω περάσει και στιγμές που ήταν ζόρικες αλλά δεν θα στις πω δύσκολες αλλά θα στις πω διδαχτικές. Τις κρατώ μέσα μου ως μαθήματα. 

Τώρα στα προσωπικά μου είμαι ωραία και τώρα δεν τα δημοσιοποιώ. Πλέον τα κρατάω για εμένα. 

Στη συνέχεια η Ναταλία Γερμανού δεν δίστασε να σχολιάσει και την δήλωση που είχε κάνει πριν από λίγο καιρό όταν στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά αποκάλυψε ότι έχει κάνει σεξ σε δημόσιο χώρο στην Κύπρο: 

Αυτά όμως ήταν παλιά. Είχα περάσει ωραία εκείνο το διάστημα και ήταν το 2003. Ήμουν ένα άτακτο κορίτσι τότε. Την αγαπώ πολύ την Κύπρο

Δείτε όλα όσα δήλωσε η Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ