Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναταλία Γερμανού μίλησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους. Μεταξύ άλλων η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε στα επαγγελματικά της αλλά και για την προσωπική της ζωή.

Επειδή είμαι πολλά χρόνια σίγουρα έχω περάσει και στιγμές που ήταν ζόρικες αλλά δεν θα στις πω δύσκολες αλλά θα στις πω διδαχτικές. Τις κρατώ μέσα μου ως μαθήματα. 

Τώρα στα προσωπικά μου είμαι ωραία και τώρα δεν τα δημοσιοποιώ. Πλέον τα κρατάω για εμένα. 

Στη συνέχεια η Ναταλία Γερμανού δεν δίστασε να σχολιάσει και την δήλωση που είχε κάνει πριν από λίγο καιρό όταν στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά αποκάλυψε ότι έχει κάνει σεξ σε δημόσιο χώρο στην Κύπρο: 

Αυτά όμως ήταν παλιά. Είχα περάσει ωραία εκείνο το διάστημα και ήταν το 2003. Ήμουν ένα άτακτο κορίτσι τότε. Την αγαπώ πολύ την Κύπρο

Δείτε όλα όσα δήλωσε η Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Οφείλουν να διενεργούν τις νεκροτομές" διαμηνύει στους ιατροδικαστές η Γιαννάκη

Έντονη αντίδραση για τις σορούς που παραμένουν στα νεκροτομεία λόγω κορωνοϊου

Δρ. Νικολόπουλος: Ανοίγουν νωρίτερα τομείς της οικονομίας και της κοινωνίας

Πότε αναμένεται δεύτερο κύμα κορωνοϊου και γιατί θα είναι διαχειρίσιμη η κατάσταση

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο με τραύμα και πέρυσι το κοριτσάκι με ειδικές ανάγκες

Εξετάστηκε από ιατροδικαστή και έδωσαν καταθέσεις οι γιατροί που την εξέτασαν
Ελλάδα

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Για βαρβαρότητα απέναντι στους μετανάστες κατηγορεί την Ελλάδα το τουρκικό ΥΠΕΞ

Σε ανακοίνωση αναφέρει πως η ηγεσία της χώρας «παραπλανεί την κοινή γνώμη»

Το συγκινητικό αντίο Τσιόδρα και Χαρδαλιά μετά από 72 μέρες

"Ένας κύκλος κλείνει, αλλά παραμένουμε σε εγρήγορση, παραμένουμε σε επιφυλακή"
Διεθνή

Ακραία πρόκληση Ερντογάν: Προσευχή στην Αγία Σοφία για την Άλωση της Πόλης

Tα τζαμιά στην Τουρκία ανοίγουν αύριο ξανά μετά το "λουκέτο" λόγω του κορωνοϊού

Π.Ο.Υ.: «Κανείς δεν είναι ασφαλείς αν δεν είμαστε όλοι ασφαλείς»

Ο κ. Κλούγκε ανέφερε ότι θα πρέπει να επενδύσουμε στην υγεία

Ην. Βασίλειο: «Έπεσε» το σύστημα για την ιχνηλάτηση την πρώτη μέρα εφαρμογής του

Οι μαζικοί διαγνωστικοί έλεγχοι εγκαταλείφθηκαν μέσα Μαρτίου

tv news

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα