Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναταλία Γερμανού μίλησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και τον Χάρη Παπαθεοχάρους. Μεταξύ άλλων η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε στα επαγγελματικά της αλλά και για την προσωπική της ζωή.

Επειδή είμαι πολλά χρόνια σίγουρα έχω περάσει και στιγμές που ήταν ζόρικες αλλά δεν θα στις πω δύσκολες αλλά θα στις πω διδαχτικές. Τις κρατώ μέσα μου ως μαθήματα. 

Τώρα στα προσωπικά μου είμαι ωραία και τώρα δεν τα δημοσιοποιώ. Πλέον τα κρατάω για εμένα. 

Στη συνέχεια η Ναταλία Γερμανού δεν δίστασε να σχολιάσει και την δήλωση που είχε κάνει πριν από λίγο καιρό όταν στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά αποκάλυψε ότι έχει κάνει σεξ σε δημόσιο χώρο στην Κύπρο: 

Αυτά όμως ήταν παλιά. Είχα περάσει ωραία εκείνο το διάστημα και ήταν το 2003. Ήμουν ένα άτακτο κορίτσι τότε. Την αγαπώ πολύ την Κύπρο

Δείτε όλα όσα δήλωσε η Ναταλία Γερμανού στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το σχόλιο που άκουσε
14/05/2019 - 14:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Εν αναμονή της απάντησης από το Ισραήλ οι έρευνες στην Κόκκινη λίμνη

Ψάχνουν την τρίτη βαλίτσα με τη σορό της Μαρικάρ και την 6χρονη Σιέρα στον Ξυλιάτο

Ίδια δεδομένα για το Δημήτρη Χριστόφια

Σε κρίσιμη αλλά σταθερή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας

Τους έταζαν δάνεια από τράπεζες του εξωτερικού και "τσέπωναν" τα χρήματα

Νέα υπόθεση απάτης διερευνά η Αστυνομία στη Λεμεσό
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

Γερμανία: Η Τουρκία να σκεφθεί καλά προτού αγοράσει τους S-400 από τη Ρωσία

Τι δήλωσε ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας Στέφεν Ζάιμπερτ

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 09:30DEAL