Ψυχαγωγία

Νέα εκπομπή στον Alpha Κύπρου με παρουσιαστή τον... Τάσο Τρύφωνος!

Αναμονή…. Τέλος!

Ο Τάσος Τρύφωνος επιστρέφει τηλεοπτικά με την εκπομπή που αγάπησε όλος ο κόσμος και μοιράστηκε μαζί μας εξομολογήσεις ζωής με κορυφαία ονόματα της Ελλάδας και της Κύπρου, σε μια νέα εκδοχή, σε νέα ώρα και ημέρα μετάδοσης.

Νέα είσοδος στον τηλεοπτικό αέρα του Alpha, που παρότι των δύσκολων καιρών επενδύει στον τομέα της ψυχαγωγίας με επιλεγμένες εκπομπές που αναβαθμίζουν το πρόγραμμά του και συλλήβδην την κυπριακή τηλεόραση.

 Ποια εκπομπή θα παρουσιάσει εκ νέου ο Τάσος Τρύφωνος και κάθε πότε θα προβάλεται; Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συνάντηση του Τάσου Τρύφωνος με... πριγκιπικό ζεύγος (ΦΩΤΟ)

Ένα flashback στο Λονδίνο και σε μια πριγκιπική ανακοίνωση γάμου
09/05/2020 - 18:55

To ξέφρενο party Τρύφωνος - Μαρτάκη σε ένα "Athens by Night" το... 2008(ΦΩΤΟ)

Αναμνήσεις από το παρελθόν για τον γνωστό παρουσιαστή με αδημοσίευτες φωτογραφίες
02/05/2020 - 18:55

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

Το πρωτοφανές ξέσπασμα της "Άντζελας Δημητρίου" στον ...Τάσο Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σέβεσαι Τάσο, κάλεσες τη Μούσχουρη και όχι εμένα"-Η σύγκριση με Θεοδωρίδου και Γαρμπή
03/11/2019 - 15:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχιεπίσκοπος Χρυσόστομος: «Θα τους περάσει…»

Οι πρώτες τοποθετήσεις του μετά την Ιερά Σύνοδο για το Ουκρανικό Αυτοκέφαλο

Με συγκεκριμένους αριθμούς σε επισκέψεις, μπαίνουν στο ΓεΣΥ 6 νέες ειδικότητες

Εκκρεμούν τα συμβόλαια λέει ο ΟΑΥ - Μικρός ο αριθμός των παρόχων την 1η Δεκεμβρίου

"Κανένας ασθενής δεν θα αφεθεί στο έλεος του Θεού" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αρνητικό ρεκόρ εισαγωγών - Το πλάνο ΟΚΥπΥ στο ενδεχόμενο τρίτου κύματος πανδημίας
Ελλάδα

Δένδιας: Η Τουρκία με τις ενέργειές της υπονομεύει τη συνοχή του ΝΑΤΟ

Ο Έλληνας Υπουργός Εξωτερικών είχε τηλεφωνική συνομιλία με τον ΓΓ Γενς Στόλτενμπεργκ

Παρατείνεται μέχρι 7 Δεκεμβρίου το lockdown στην Ελλάδα

"Επιβεβλημένη η απόφαση" για παράταση των περιοριστικών μέτρων
Διεθνή

Από βδομάδας η διανομή των εμβολίων για τον κορωνοϊό λέει ο Τραμπ

Πρώτοι θα εμβολιαστούν το υγειονομικό προσωπικό και οι πιο ηλικιωμένοι πολίτες

AstraZeneca: Αρχίζει επιπρόσθετη δοκιμή για την αποτελεσματικότητα του εμβολίου

Θα διεξαχθεί γρηγορότερα γιατί θα χρειαστεί μικρότερος αριθμός εθελοντών

Τζόνσον: Μειωμένα κρούσματα, να αποτραπεί ο κίνδυνος «πρωτοχρονιάτικου lockdown»

Το Ηνωμένο Βασίλειο θέτει αυστηρούς περιορισμούς ενόψει γιορτών

tv news

Η Αγγελική έρχεται πρόσωπο με πρόσωπο με τον τέταρτο από το βράδυ του βιασμού...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάγδα λέει στον Αιμίλιο πως θέλει να προχωρήσουν σε προσπάθεια εξωσωματικής...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/11/2020 - 10:15DEAL