Ψυχαγωγία

Το νέο βίντεο-απάντηση του Τριαντάφυλλου στη Φαίη Σκορδά και η... αφιέρωση!

Νέα απάντηση στα σχόλια και το εμπάργκο της Φαίης Σκορδά έστειλε ο Τριαντάφυλλος μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram. 

H "κόντρα" ανάμεσα τους ξεκίνησε όταν η Φαίη Σκορδά σχολίασε την φωτογραφία που ανέβασε ο τραγουδιστής στον λογαριασμό του στο Instagram και τα ειρωνικά σχόλια που έγραψε για την Νατάσα Θεοδωρίδου για την φυσική της ομορφιά βάζοντας μάλιστα εμπάργκο στη  εκπομπή της για τον Τριαντάφυλλο. Μετά ο τραγουδιστής έδωσε τις δικές τους απαντήσεις στην παρουσιάστρια μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram και ενώ η Φαίη δεν θέλησε να δώσει συνέχεια ο Τριάνταφυλλος με μια ανάρτηση του από τη ψεσινή του συναυλία όταν τραγούδησε το "Μη γυρίσεις ξανά", το οποίο αφιέρωνε στη Νατάσα Θεοδωρίδου ανάρτησε το σχετικό βίντεο και στη λεζάντα έγραψε: 

Αφιερωμένο στη Νατάσα μου @natasatheodoridou!!! Και εσύ @fayskorda μην με ξανά καλέσεις ποτέ στην εκπομπούλα σου όπως βλέπεις δεν χρειάζεται !!! Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την στήριξη την τόσο μεγάλη σας αγαπάω !!!

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Οι καλοκαιρινές διακοπές του Άγγελου Λάτσιου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε με ποιον απολαμβάνει τις διακοπές τους και δείτε το βίντεο που ανάρτησε
29/06/2019 - 10:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Λιάγκας και Φαίη Σκορδά: Μαζί για...χάρη των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές φωτογραφίες από τις διακοπές τους και όλο το φωτορεπορτάζ
18/01/2020 - 11:22

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Φαίη Σκορδά: Mας "έβαλε" στο παιδικό δωμάτιο των γιων της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον προσωπικό χώρο του Γιάννη και Δημήτρη Λιάγκα
24/12/2019 - 13:23

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο

Άστεγος κόντεψε να καεί ζωντανός μετά από πυρκαγιά στο στρώμα του

Νοσηλεύεται με εγκαύματα στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού

Τι πρέπει να γνωρίζουν οι Κύπριοι πολίτες για τον κοροναϊό

Πως να επικοινωνήσετε σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης ένεκα της επιδημίας
Ελλάδα

Έδεσαν, φίμωσαν και λήστεψαν την Καίτη Γαρμπή και τον Διονύση Σχοινά

Της έστησαν καρτέρι έξω από το σπίτι τους τέσσερις κουκουλοφόροι και την απείλησαν με όπλο

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 16:15ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;